Steve Jobs se v hrobě obrací. Fotky pouzdra prozrazují, že iPhone 11 dostane dotykové pero

Samsung s řadou Galaxy Note opakovaně dokázal, že stylus má u smartphonu smysl. Má stejné choutky také Apple? iPhone 11 Pro by údajně měl získat podporu dotykového pera/tužky Apple Pencil. Naznačuje to ochranné pouzdro Olixar se zadní kapsou na menší verzi Apple Pencil. Pouzdro už se dá dokonce za 25 dolarů předobjednat.

O podpoře Apple Pencil u iPhonu už se mluvilo loni, informace se však nepotvrdily. Olixar však tentokrát dodal i snímky, které nový iPhone s tužkou zachycují. K dispozici by však mělo být jen pro větší 6,5" model. U menšího už by asi ovládání nemuselo být tak pohodlné. Uvidíme, zda půjde jen o nástroj pro kreslení, nebo si pro ni Apple připravil i další funkce à la Samsung.

Nelze si také nezavzpomínat na rok 2007, kdy Steve Jobs při představení úplně prvního iPhonu dal jasně najevo, že neví, kdo by chtěl telefon ovládat stylusem. Na druhou stranu doba pokročila, telefony i displeje hodně vyrostly a už i iPady dokázaly, že tužka má pro určité uživatele smysl. Přidání její podpory k iPhonům je tedy logický krok.

Diskuze (145) Další článek: LG poodkrývá berlínské novinky. Uvede vylepšenou dvojici smartphonů nižší třídy

Témata článku: iPhone, Smartphony, iOS 13, Spekulace, Keynote, iOS, Stylus, Steve Jobs, Apple Pencil, Apple iPhone 11, Pero, Hrob, Pouzdro, Dotykové pero, Fotka


Určitě si přečtěte

Jak na platby mobilem a chytrými hodinkami? Vše, co potřebujete vědět

Jak na platby mobilem a chytrými hodinkami? Vše, co potřebujete vědět

** V Česku máme mnoho možností, jak platit bezkontaktně ** Na výběr jsou různé platformy i typy zařízení ** Co je potřeba udělat, abyste mohli platit taky?

Jan Láska | 73

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 143