Studenti ušetří. Google spouští zvýhodněné předplatné pro YouTube Music a Premium

Od května máme v Česku služby YouTube Music a YouTube Premium, které umožní přehrávat bez reklam, na pozadí operačního systému a po uložení také offline. Teď Google přidává zvýhodněné předplatné pro vysokoškolské studenty. I v tomto jde YouTube přímo proti konkurenčnímu Spotify.  

Základní cena YouTube Music je 149 Kč měsíčně, YouTube Premium stojí 179 Kč měsíčně. Pokud však studujete na vysoké škole, ceny za stejné služby klesnou na 79 Kč (stejně jako u studentského Spotify), resp. 109 Kč. Nový typ předplatného se českým uživatelům postupně zpřístupní během následujících dnů.

Jak získat studentský tarif na YouTube

Na stránce YouTube Music Premium Student nebo YouTube Premium Student klikněte na možnost „Získat studentské předplatné“. Váš nárok na studentskou slevu ověří společnost SheerID. Na studentskou slevu mají v Česku nárok studenti většiny místních vysokých škol. Po ověření si můžete studentské členství užívat až čtyři roky, jen je třeba každoročně ověřit, že jste stále student. Podrobný návod najdete přímo v nápovědě YouTube.

Diskuze (5) Další článek: Zatím to tak nevypadá, ale do roku 2024 se má prodat až 50 milionů skládaček!

Témata článku: Spotify, YouTube, YouTube Premium, YouTube Music, Předplatné, ANS, Pře, Česká republika


Určitě si přečtěte