Super Shot: vyhrajte vytoužené zlato (+ soutěž)

Prohru českého týmu na MS 2004 můžete alespoň částečně odčinit v javové hře Super Shot. Vezměte zodpovědnost do svých rukou a vyhrajte v ledním hokeji zlato pro náš tým.
Super Shot: vyhrajte vytoužené zlato (+ soutěž)

Dáme si odvetu

Asi každý Čech se v této javové hokejové hře postaví za svůj tým - učinil jsem tak ostatně i já. Soupeře si můžete vybrat hned  z celých šestnácti národních týmů, lákavou nabídkou bude zejména mužstvo USA. Tento duel jsem si zahrál hned poprvé a potěšení z „vyklepnutí“ tohoto týmu alespoň na displeji telefonu stojí za to. Pokud budete mít alespoň trochu štěstí, můžete oslavit i své malé domácí zlato.

Klepněte pro větší obrázek

Dvojka je na hokej málo

Hra Super Shot jako jedna z mála nabídne 3D prostředí. Se svými hráči se tedy pohybujete v prostoru, což přidává na hratelnosti. Grafika je velmi povedená a chování hráčů i samotného puku velmi realistické. Jediné, co si nevychutnáte, jsou přesilovky. I když vás totiž soupeř fauluje jak může, dvě minuty jednoduše nedostane.

Ovládání je intuitivní. Pro pohyb aktivního hráče používáte hned osm kláves: 2 a 4 pro svislý pohyb, 4 a 6 pro vertikální a dvojice kláves 1,9 a 3,7 pro diagonální pohyb po kluzišti. Pokud právě máte puk, klávesou 0 přihrajete nejbližšímu spoluhráči a klávesy *, # a 5 zajistí střelbu na branku. Má-li puk soupeř, odeberete mu ho pomocí jedné z kláves *, #, 0. Pro změnu aktivního hráče stiskněte klávesu 5.

Klepněte pro větší obrázek

Jednoduchá nabídka

Po spuštění hry ve hře nenajdete téměř žádné menu. Přivítá vás pěkná animace, rovnou vybíráte týmy pro hru a poté jste již katapultováni přímo do zápasu. Pokud ale v tomto okamžiku - či během vlastní hry - stisknete levou softwarovou klávesu, dostanete se do nabídky, kde naleznete všechny očekávané položky. Samozřejmostí jsou tedy tabulky výsledků, nastavení zvuků, informace o výrobci, nápověda a volby pro spuštění či opuštění hry. Navíc si můžete nastavit délku trvání jedné třetiny zápasu.

Super Shot rozhodně patří mezi lepší hry. Má však konkurenci v podobě javového hokeje Eurotel MS 2004, kde se hraje ve skupinách podle oficiálního rozlosování letošního mistrovství. Další podrobnosti...

Ve zkratce

Název hry: Super Shot
Hodnocení: 95 %
Cena: 75 Kč (www.m-game.cz)
Určeno pro mobilní telefony: Nokia 3100, 3200, 3300, 3510i, 3650, 5100, 6100, 6220, 6310i, 6610, 6800, 7210, 7250(i), 7650, 8910i

Soutěž o javové hry

Společně se serverem m-game.cz jsme připravili soutěž o sedm kupónů pro stažení hry zdarma. Může to být Alpha Wing anebo libovolná jiná javová hra z nabídky serveru m-game.cz.

Stačí odpovědět na dvě velice jednoduché otázky

Témata článku: Software pro mobily, Zlato, Nokia 3100, Soutěž

Určitě si přečtěte

Doogee Mix: bez rámečků a s velkou porcí paměti [recenze]

Doogee Mix: bez rámečků a s velkou porcí paměti [recenze]

** Doogee Mix dostává bezrámečkový design do nižších cenových pater ** Zaujme také vysoká operační paměť 6 GB RAM a velké úložiště ** Vše kazí jen špatně odladěné prostředí a slabší fotoaparát

8.  12.  2017 | Miksa Martin | 14

Program Upcycling dá druhý život odloženým telefonům. Třeba mohou vydělávat těžbou Bitcoinu

Program Upcycling dá druhý život odloženým telefonům. Třeba mohou vydělávat těžbou Bitcoinu

** Máte starší telefon který nepoužíváte? Nevyhazujte jej. ** S projekty UpCycling mu můžete dát nový smysl. ** Může z něj být třeba herní konzole, kamerový systém či stroj na těžbu Bitcoinu

5.  11.  2017 | Miksa Martin | 2

Android v říjnu 2017: přikutálela se sušenka

Android v říjnu 2017: přikutálela se sušenka

9.  10.  2017 | Láska Jan | 2

Seznam telefonů, které dostanou Android 8.0 Oreo

Seznam telefonů, které dostanou Android 8.0 Oreo

** Od představení Androidu 8.0 Oreo uběhl více než měsíc ** Jak zareagovali výrobci a které telefony se něj mohou těšit? ** Začněmě hezky podle abecedy.

28.  9.  2017 | Miksa Martin | 9