Surfujte v mobilu s O2 tři měsíce zcela zdarma

Objevte kouzlo mobilního internetu. Jak paušálisté, tak předplacenáři nyní mohou vše vyzkoušet zcela bez poplatku.

Od dnešního dne až do konce října mají zákazníci O2 možnost vyzkoušet si jednu z posledních novinek žhavého léta, službu pro přístup k internetu z mobilu. Internet v mobilu jak se služba oficiálně jmenuje, nabízí za měsíční paušál 150 Kč surfování omezené „jen“ týdenním FUP limitem 37,5 MB, pak dojte ke zpomalení na 16 kb/s. Což se na většinovém GPRS nijak výrazně neprojeví... Jinak lze ale surfovat se všemi dostupnými technologiemi, kterými operátor disponuje.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Textové verze webů jsou šikovné, nové dění nejen ze světa mobilních telefonů si můžete přečíst takřka kdekoli

Tak či onak, za zkoušku nyní skutečně nic nedáte, stačí odeslat speciální aktivační SMS ve tvaru A IVM1 C3 na telefonní číslo 999 181 a po dobu prvních tří kalendářních měsíců od aktivace vám budou odpuštěny poplatky. Zákazníci s předplacenou kartou dostanou slevu pro změnu na 12 týdnů od odeslání aktivační textovky. Po bezplatném období bude služba účtována běžnou sazbou, deaktivace je zdarma. Akce se nevztahuje na Internet v mobilu v rámci iPhone balíčku. Zákazníci s O2 kartou mohou provést aktivaci pokud svou předplacenku během posledních dvou měsíců dobili nejméně za 200 Kč. Pokud už službu využíváte a chcete ušetřit, musíte ji nejdříve deaktivovat a po té aktivovat výše uvedeným způsobem SMSkou.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Zásada číslo jedna: nastavte si správný datový profil

Na závěr bych ještě doporučil nastavit pro využívání služby profil „Internet“. Nastavení pro konkrétní model telefonu naleznete v tomto průvodci, námi žádané nastavení internetu je pod kartou „Nastavení“ vždy úplně na konci.

Diskuze (81) Další článek: O2 v září: osm novinek a velké slevy

Témata článku: Operátoři, O2, Zdarma, Apple iPhone 4GB, Mobil, Surf, Měsíc


Určitě si přečtěte

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

** Do telefonu si instaluji vždy zhruba padesátku aplikací ** Nejčastěji jsou zastoupeny aplikace pro sport a zpravodajství ** Najdou se však i některé nešvary (hry), kterými si občas krátím čas

Milan Měchura | 14

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) už nedodává pouze data, má dvě aplikace pro Android Těšit se můžete na jednoduché uživatelské rozhraní a dostatek informací Chybí naopak jakékoliv možnosti nastavení a postrádáme také widgety

Filip Kůžel, Jozef Cmar | 9