Šuškanda: co pro nás Oskar chystá na Vánoce

Oskar dnes dopoledne oficiálně odhalí svoji vánoční nabídku. Nemusíte čekat, základ už pro vás máme. Každý den se bude volat hodinu zdarma, Oskar nabídne „paušál bez paušálu“, objeví se i nejméně jeden velmi výhodný telefon.
Šuškanda: co pro nás Oskar chystá na Vánoce

Jak už to u šuškandy bývá, naše informace nejsou oficiální. Zatím je proto berte trochu s rezervou a pokud by nakonec něco bylo trochu jinak, nezlobte se na nás.


Hodinová jízda

Oskarovy vánoční akce se vždy točily kolem volání zdarma nebo s atraktivní slevou. Po páté minutě se volalo zadarmo s Oskartou, loni dostali noví zákazníci s paušálem k dobru pět hovorů zdarma na měsíc. Také letos se objeví akce v podobném duchu. Bude se jmenovat Hodinová jízda a zákazníci operátora si budou moci v rámci dne zvolit hodinový interval, ve kterém budou ve vlastní síti volat zadarmo.

Napřed popíšu, jak by to mělo vypadat u nových zákazníků. Ti si musí pořídit jeden ze tří vyšších paušálních tarifů: 50 Naplno, 150 Naplno nebo 300 Naplno. Pro nejnižší program Rozjezd Naplno je připravena jiná akce. Když si potom noví zákazníci předem předplatí určitý počet paušálů, získají na určitý počet měsíců nárok na Hodinovou jízdu.

tarif tarif je třeba předplatit na: Hodinová jízda
50 Naplno 6 měsíců (tj. složit 1 785 Kč) 3 měsíce
150 Naplno 3 měsíce (tj. složit 2 142 Kč) 5 měsíců
300 Naplno 2 měsíce (tj. složit 2 380 Kč) 7 měsíců

Oprava: Na rozdíl od našich prvních informací se u tarifu 50 Naplno skládá jen pět paušálů, tj. 1 488 Kč.

Za předplacené měsíce se potom už samozřejmě neplatí měsíční paušál. Noví zákazníci navíc ani s Hodinovou jízdou neztratí nárok na pořízení dotovaného telefonu. Volací záloha bude automaticky nastavena na tisíc korun, nebude se muset platit zvlášť.

Akce však bude určena také pro současné majitele tří vyšších paušálů Oskara. Počet měsíců, během kterých budou moci Hodinovou jízdu využívat, je stejný jako u nových zákazníků. Opět zde záleží na používaném tarifu, podle toho se určí, zde výhoda bude trvat 3, 5 nebo 7 měsíců. Stávající zákazníci ale nebudou muset dopředu skládat paušální poplatky, Hodinovou jízdu si v případě zájmu koupí za 595 Kč (asi bez DPH).

Co když budete chtít nastavený hodinový interval změnit? Jednou to bude zdarma, za další případné změny se už bude platit po 298 korunách.

Nadupaná sada

Oskar letos zřejmě nepřipraví žádnou vánoční akci pro předplacenou Oskartu. Proti Go a Twistu půjde akcí nazvanou Nadupaná sada, která se týká nejnižšího paušálního programu Rozjezd Naplno. Jeho podmínky totiž budou pro nové zákazníky tak zvýhodněné, že mu bude těžké odolat:

1. Za tarif Rozjezd Naplno se půl roku nebude platit měsíční paušál (teď jde o 59,50 Kč).

2. Měsíčně by měl dostat 10 volných minut do všech sítí.

3. K tarifu bude možné koupit zvýhodněný telefon. Nelze vybírat z celého sortimentu, nabídka je omezena:

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

4. Oskar novým zákazníkům přidá dárek zdarma, zřejmě přenosné rádio.

Nemůžeme vyloučit, že Oskar na Vánoce nepřipraví ještě další akce. Zejména z vánočního kluziště by už mohla vzniknout tradice. Zatím ale víme jen o Hodinové jízdě a Nadupané sadě; a jak jsem psal, je to zatím jen šuškanda.

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Vánoce, Nokia 2300, Siemens A57, Siemens C65

22 komentářů

Nejnovější komentáře

 • t 2. 11. 2004 16:06:23
  Predstav si, ze existuje dost lidi, pro ktere je problem provolat na...
 • Tech, Tech 2. 11. 2004 14:18:16
  Sakra, omlouvám se chtěl jsem tarify porovnat , nějak se to...
 • Tech, Tech 2. 11. 2004 14:13:46



  Ceník standardních
  tarifů...
Určitě si přečtěte

Vodafone obohatil nabídku o Nokii 3, starší modely zlevnily [ceník]

Vodafone obohatil nabídku o Nokii 3, starší modely zlevnily [ceník]

** Novou Nokii 3 můžete mít za necelé čtyři tisíce ** Zlevňovaly iPhony, Huawei P10 (lite) a Xperia XCompact ** Suveréně nejdražším zařízením se stal 12.9 iPad Pro za 37 777 Kč

31.  7.  2017 | Pospíšil Aleš | 1

Vodafone Smart V8: kdeže loňské sněhy jsou [recenze]

Vodafone Smart V8: kdeže loňské sněhy jsou [recenze]

** Vodafone Smart V8 je letošní jedničkou modelové řady od Vodafonu ** Svou výbavou se řadí do nižší střední třídy ** Lákat bude na kovové zpracování nebo čtečku otisků prstů

30.  7.  2017 | Měchura Milan | 9

Vodafone Smart N8: dravější konkurence mu bere vítr z plachet [recenze]

Vodafone Smart N8: dravější konkurence mu bere vítr z plachet [recenze]

** Evoluce osvědčeného konceptu bez výrazných chyb ** Konkurence nespí a pořádně Vodafonu zatápí ** Zajímavý poměr cena/výkon už není tak atraktivní jako dříve

27.  7.  2017 | Herodek Martin | 14

TOP 10: Nejprodávanější smartphony v Česku za červen 2017

TOP 10: Nejprodávanější smartphony v Česku za červen 2017

** V červnu jsme nejvíc kupovali modely s cenovkou do 7 tisíc ** Ze značek převládá Samsung a Huawei ** Nejoblíbenějším smartphonem od Applu je iPhone SE

21.  7.  2017 | Láska Jan | 8

Vodafonu můžete dát kvůli zhoršení datových podmínek košem. Poradíme jak

Vodafonu můžete dát kvůli zhoršení datových podmínek košem. Poradíme jak

** Na infolince operátora nemusíte dostat správné informace ** Pokud máte starší tarif, na výpověď bez sankce máte nárok ** Výpověď můžete podat na prodejně nebo poslat poštou

19.  7.  2017 | Pospíšil Aleš | 14


komerční sdělení

Komerční sdělení