Šuškanda: Oskar chystá nové balíčky

Oskar zřejmě chystá nové balíčky, v jejichž rámci za určitý měsíční paušál nabídne zlevněné služby. Co byste řekli třeba na posílání SMS o víkendu zdarma nebo multimediální zprávě za pětikorunu?
Šuškanda: Oskar chystá nové balíčky

Naše informace zatím nejsou oficiální, proto se může stát, že nakonec ještě něco bude jinak. Jisté je, že Oskar chystá nové balíčky, kdy za měsíční paušální poplatek budete moci využívat určité služby výhodněji než bez balíčku.

Vyplatí se?

První balíček podle našich informací za 90 Kč měsíčně - zřejmě bez DPH - nabídne pět hovorů ve vlastní síti zdarma. Tedy vlastně nikoli zdarma, ale za 18 Kč každý. Půjde o podobnou akci jako dřívější Štědré hodiny, opět bude dostupná jen Tarifům nové generace, za možnost volat neomezeně dlouho se však platí měsíční paušál.

Druhý balíček by měl upravit stávající nabídku Moje MMS. Původní cena 90 Kč bez DPH se však sníží na polovinu, na 45 Kč. MMS bude podle našich informací možné posílat do všech sítí.

Nejzajímavější je ale poslední balíček. V jeho rámci bude možné za měsíční poplatek 90 Kč posílat v rámci sítě Oskar o víkendu SMS úplně zadarmo. I tento balíček ale zřejmě bude dostupný pouze pro majitele Tarifů nové generace.

Ještě jednou raději upozorňuji, že naše informace nejsou oficiální, proto k nim přistupujte s patřičnou nedůvěrou. Mimochodem: u Oskara by prý již brzy měl být funkční wap 2.0.

Diskuze (58) Další článek: T-Mobile: Vyzváněcím tónům odzvonilo

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Balíčky, Druhý balíček, Oskar


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

** Špička portfolia Huawei nepřipouští žádné kompromisy ** Má atraktivní, zapamatovatelný design a spoustu výkonu ** Hlavním lákadlem je unikátní fotoaparát Leica se třemi objektivy

Jan Láska | 70

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 80