Symbiáda: Oběšenec, Pinball a Rock-o-ban

Hangman: nenechte se oběsit a uhádněte slovo dříve, než pod vámi podkopnou špalek. Pinball Challenge: pozor, ať bláznivá kulička nespadne z herního stolu. Rock-o-ban: zapněte mozkové závity a přesuňte kameny na místo co nejmenším počtem kroků.
Symbiáda: Oběšenec, Pinball a Rock-o-ban

Pinball Challenge

Vpravdě klasická hra, která by neměla chybět ve sbírce žádného hráče. Vystřelíte kuličku, která se prohání po hracím stole a sbírá body. Páčkami na dolní straně stolu musíte zabránit jejímu propadnutí. Ve zkušební verzi máte k dispozici jeden herní stůl, hra je bohužel omezena na krátkou dobu. Pokud mohu radit, vypněte si zvuky, jde o příšerné pípání a pískání, které nemá se skutečnými zvuky nic společného. Akorát na sebe budete v metru přitahovat nepatřičnou pozornost. Kulička se vystřeluje joystickem, páčky se ovládají funkčními klávesami.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

  • Autor: Cascada Limited
  • Typ: trial verze
  • Velikost instalačního souboru: 106 kB
  • Cena: 9,99 USD, 9,09 EUR

Hangman

Další klasika známá jako Oběšenec. Musíte uhádnout slovo doplňováním písmen, jinak budete oběšeni. Program vybere jedno slovo ze svého slovníku, který není blíže specifikován, zobrazí počet pomlček reprezentující počet písmen a doplní jedno nebo dvě písmena dle toho, jak je slovo dlouhé. Vy musíte na šest pokusů uhádnout volbou různých písmen celé slovo. Ze seznamu mizí ta písmena, která jste už použili, takže si je nemusíte pamatovat. Vzhledem k anglickému slovníku je tato hra určena jen vybraným jedincům, nicméně lze se s ní docela dobře pobavit.

Klepněte pro větší obrázek

  • Autor: NetCenTec
  • Typ: free verze
  • Velikost instalačního souboru: 9 kB

Rock-o-ban

Máte rádi hry na způsob Sokobanu? Pak se vám určitě bude líbit verze této hry pro Series 60, Rock-o-ban. Princip této logické hry je jednoduchý - panáček musí dotlačit všechny kameny (proto rock v názvu) v bludišti na vyznačené místo. Kameny je možné skutečně jen tlačit, nikoliv táhnout, takže musíte zapnout všechny mozkové závity, abyste dostali kameny na správné místo. Pokud si zablokujete cestu, máte smůlu. Hra je freeware, pokud nezvládnete aktuální úroveň, můžete se přepnout na další. Protože má Nokia 7650/3650/6600/N-Gage malý displej, je většina bludišť větší než obrazovka, což orientaci ztěžuje.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

  • Autor: Juuso Oikarinen & Sauli Kauppi
  • Typ: free verze
  • Velikost instalačního souboru: 36 kB

Uvedené hry si můžete stáhnout na webu My-symbian.com v sekci Downloads. Hry si zde můžete koupit i v Online shopu.

Diskuze (1) Další článek: Philips 530 (malý test)

Témata článku: Smartphony, Software pro mobily, Symbian, Nokia 7650, Nokia N-Gage, Propadnutí, PIN, Celé slovo


Určitě si přečtěte

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) už nedodává pouze data, má dvě aplikace pro Android Těšit se můžete na jednoduché uživatelské rozhraní a dostatek informací Chybí naopak jakékoliv možnosti nastavení a postrádáme také widgety

Filip Kůžel, Jozef Cmar | 9

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 29