Symbian: nechte telefon vyřizovat hovory za vás

Víte o tom, že už nemusíte ani zvedat telefon a volající může být okamžitě informován o tom, kde jste a že zrovna nemáte čas? Telefon za vás dokonce i automaticky vymění tapety na displeji. O Vánocích je důležitý odpočinek. Odpočiňte si proto od každodenního stresu u některé z nových her.
Symbian: nechte telefon vyřizovat hovory za vás

PhonePilot 1.50

Nejste u telefonu nebo nemůžete mluvit a někdo důležitý se vám právě snaží dovolat? Protože odejít nemůžete, zbývá už jen jediné řešení. Pověřit někoho nebo něco tím, aby hovor vyřešil za vás. Tím něčím může být právě aplikace PhonePilot. Koupí tohoto programu získáte univerzální nástroj pro filtrování a přesměrování hovorů, automatické hlasové i textové odpovědi nebo jednoduchý hlasový záznamník.

   
Hlavní obrazovka • lokální menu • nastavení

Díky pokročilým možnostem nastavení pravidel se mohou automatické odpovědi a záznamníky prakticky celý den automaticky vypínat a spouštět jen podle toho, zda jste právě dostupní nebo nemáte čas. Pokud vás někdo obtěžuje a jeho hovory automaticky odmítáte, jednoduchým přidáním jeho telefonního čísla do blacklistu bude tomuto uživateli automaticky odesílán obsazovací tón.

   
Nastavení profilu • nahrávky v záznamníku • volba automatické SMS odpovědi • plánovač

Jakmile aplikaci na začátku nastavíte, běží po celou dobu automaticky na pozadí operačního systému a vy se nemusíte starat prakticky o nic. Samovolné spuštění je zajištěno dokonce i v případě restartu telefonu. Aplikace je signalizována malou ikonou šipek v pravém horním rohu displeje.

Autor: Mobisophy, Inc.
Download (testovací verze)
Velikost: 147 kB
Cena: 19,95 USD

Sdictionary 2.3

Sdictionary je univerzální platforma pro provoz vícejazyčných slovníků. Na domácích stránkách aplikace si následně můžete vybrat ze 164 různých směrů překladu, mezi nimiž nechybí ani čeština. Z českých slovníků najdete v současné době na webu Česko-anglický, Česko-ruský, Anglicko-český a Rusko-český s frázemi.

 Lokální menu

Autor: AXMA Soft Ltd.
Download (testovací verze)
Velikost: 412 kB
Cena: 11,99 USD

AutoPaper 1.0

Také patříte k typům, kteří mají rádi změnu, ale nechce se vám manuálně měnit trochu stereotypní pozadí na displeji vašeho mobilu? Pak vyzkoušejte aplikaci AutoPaper určenou k automatické změně tapety na displeji. Vybrat si můžete nejen interval střídání tapet, ale také z několika placených předem připravených kolekcí.

 
Hlavní okno aplikace • ukázky wallpaperů

Autor: WildPalm Ltd.
Download (testovací verze)
Velikost: 136 kB
Cena: 4,99 USD

Pixie 1.0

Nenuďte své známé a blízké standardními textovými zprávami. S Pixie můžete do zpráv přidávat spoustu přednastavených obrázků a animací podle toho, jakou máte zrovna v současné chvíli náladu nebo při jaké příležitosti zprávu odesíláte. Stačí se jen vybrat. A pokud vyčerpáte kolekci? Pak na domácích stránkách programu najdete spoustu nových motivů ke stažení.

 Ukázka programu

Autor: Omniaway srl
Download (testovací verze)
Velikost: 162 kB
Cena: 6,15 USD

SafeNote 1.0

SafeNote je rozšíření pro standardní aplikaci Poznámky vašeho mobilního telefonu. Všechny poznámky můžete v programu SafeNote třídit do skupin podle tématu nebo oblasti zaměření. Ale nejen to. Pokud ve svých poznámkách uchováváte citlivé údaje, umožní SafeNote jejich jednoduché zaheslování.

 Ukázka programu

Autor: EksiKalori
Download (testovací verze)
Velikost: 20,9 kB
Cena: 9,95 USD

MicroPinball – Snowball 2.0

Už z názvu a především slova Pinball by vám hned mělo být jasné, o čem bude v následujícím odstavci řeč. Snowball je jedna z variant Pinballu upravená do vánočního motivu. Účelem hry tedy není nic jiného, než udržet míček co nejdéle na hrací ploše a za pomoci odrazů nabírat kladné body.

 Ukázka programu

Autor: Gábor Fetter
Download (testovací verze)
Velikost: 451 kB
Cena: 11,95 USD

COCOTO Kart Racer 1.1

Cocoto je malý skřítek s velkýma očima a asijským pohledem. Že už jste něco takového viděli? A už jste také zhlédli, jak tito skřítci závodí v miniaturních vozítkách s dalšími prapodivnými zvířátky? Hra COCOTO Kart Racer nabízí dvanáct dalších postaviček soupeřících s vámi o první pozici v cíli, pět různých světů, dva hrací módy, patnáct různých tratí a hlavně spoustu legrace.

   
Ukázky závodních drah

Autor: Tetraedge
Download (testovací verze)
Velikost: 657 kB
Cena: 9,95 USD

Yukiko 1.0

Nudí vás už Sudoku? Zdá se vám, že máte všechny varianty vyřešené a nic už váš nemůže překvapit? Pak vyzkoušejte další z japonských her na trhu. Na začátku hry se ocitnete v bludišti, přičemž vaším úkolem je splnit danou misi a pomocí kostek zničit pokud možno co nejvíce nepřátel.

 
Splash screen • hrací plocha

Autor: BitRabbit
Download (testovací verze)
Velikost: 250 kB
Cena: 9,99 USD


Bez zkoušení

Sada her Xmas Edition od společnosti ZingMagic

Společnost ZingMagic uvolnila ku příležitosti blížících se svátků sadu her v tematikou Vánoc. Mezi nimi najdete různé varianty několika oblíbených her mj. Sudoku, Tetris apod.

 
Ukázky her (sudoku, karetní, s diamanty)

Více informací najdete na stránkách serveru My-Symbian.

Crimson After Dusk 1.0

Akční hra s prvky RPG. Během hry si můžete pronajmout bojovníky, kteří se v případě bitev postaví na vaši stranu. Úkolem hry je, jako ve většině ostatních případů, zničit nepřátele a vyřešit pokud možno všechny úkoly zadané během hry.

 
Prostředí hry

Více informací najdete na stránkách serveru Handango.

Diskuze (13) Další článek: 3G v praxi: během stahování můžete telefonovat

Témata článku: Smartphony, Software pro mobily, Symbian, Hovor, Tetra, Obsazovací tón, X Edition, Skřítek, Univerzální platforma, Jediné řešení, Telefon, SRL


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 80

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31