Symbian S60: mějte svůj smartphone pod kontrolou

Chcete ušetřit svého telefonu a zároveň si dopřát kvalitní hudbu? Máte rádi, když je vše pod kontrolou? Nechcete se ztratit nebo přijít o důležitou schůzku? Na všechny tyto otázky vám dnes řekneme odpovědi v podobě Symbianových prográmků.
Symbian S60: mějte svůj smartphone pod kontrolou

Pocket Ogg 1.25

Hezky zpracovaný a jednoduchý program pro přehrávání formátu *.ogg ve vašem telefonu. Výhoda programu je hlavně v kvalitě přehrávané písničky a vynechání mezer při pouštění alba. Hudbu můžete přehrávat z jakékoliv složky na paměťové kartě. Nechybí ani podpora pro zvukové funkce Nokie 3250. A proč zvolit právě formát ogg? Je dobrý, protože má lepší kompresi, zabírá menší část paměti a hlavně je na poslech kvalitnější. Ideální naříklad pro poslech hudby ve sluchátkách. Pocket Ogg je určený pro telefony se Symbianem 3rd.

 

Autoři: WildPalm Download testovací verze
Cena: 11,99 USD (koupit)


Unreal Device Manager

Tento program poběží na starším Symbianu 1.x a 2.x. Jeho hlavím úkolem je dosáhnout toho, aby jste měli nad telefonem a jeho systémem co největší přehled. Díky programu máte informace o všech otevřených aplikacích, na grafu můžete sledovat vytížení CPU a paměti RAM. Nechybí ani vytížení paměti telefonu a paměťové karty. Kdo chce mít kompletní přehled o svém telefonu, nejlepší možností je program Unreal Device Manager

 

Autoři: UnrealSym
Download testovací verze
Cena: 6 USD (koupit)


Handy Alarm

Znáte situaci, kdy na něco myslíte tak hodně, že na to zapomenete a je to pro vás tak důležité? Co si takhle nastavit alarm na připomenutí? Díky aplikaci Handy Alarm už nikdy nic nezmeškáte. Dokáže zvonit opakovaně v nastavené časy celý týden, k alarmu je možno nastavit text – poznámku. Díky propojení s telefonem si můžete vybrat z jakéhokoli tónu pro upozornění. K dispozici je verze jak pro Symbian 1.x, 2.x, tak i pro 3rd.

 

Autoři: Epocware
Download testovací verze
Cena: 9,95 USD (koupit)


4Elements

Vědci objevili novou energetickou formu, která závisí na čtyřech nových prvcích. Kosmický prostor byl jedinou možností, jak všechny prvky schovat od těžby. Země se rozdělila na 4 národy a každý vlastnil jeden prvek, vaším úkolem je získat od každého národu část prvku pro udržení energie ve státu. Bojová hra doprovázena mnoha efekty a nečekanými zvraty vás jistě zabaví.

 

Autoři: PocketTorch
Download testovací verze

Cena: 14,59 USD (koupit)

Diskuze (13) Další článek: Jak špatně fotí běžné mobily ukázalo srovnání s elitou

Témata článku: Smartphony, Software pro mobily, Symbian, Kosmický prostor

Určitě si přečtěte

ČD aktualizovaly aplikaci, In karta může konečně do mobilu. Vytvoříte ji zdarma

ČD aktualizovaly aplikaci, In karta může konečně do mobilu. Vytvoříte ji zdarma

** Stojíte o In kartu, ale nikdy se vám nechtělo ji složitě vyřizovat? ** S aplikací Můj Vlak je to snadné, fyzicky už kartu potřebovat nebudete ** 25% sleva na tři roky vyjde na necelou tisícovku, pro mladé 490 Kč

16.  1.  2018 | Pospíšil Aleš | 20