T- Mobile: Paegas se shlédl v růžové

Víte jaké změny nastanou při přejmenování Paegasu na T Mobile a jak se vás dotknou? Na všechny vaše otázky najdete srozumitelné odpovědi v článku.
T- Mobile: Paegas se shlédl v růžové

Pozor na krychličky

Klepněte pro větší obrázekPočínaje 2. dubnem se rozjela kampaň, která si klade za úkol obeznámit uživatele s výhodami, které tato změna přinese. V následujících dnech a měsících budeme zavaleni klipy a tištěnými inzeráty zobrazující výhody vycházející z globálního pojetí značky. Připravte se na veselé krychličky, které hrají svou roli v logotypu značky. Stále častěji se budeme nyní setkávat souběžně s logem Paegasu i se značkou T-Mobile. Ptáte se, proč ta zbytečná taškařice? Lidé si musí uvědomit, že na trhu se neobjevil další operátor, ale že se jedná o pozvolnou přeměnu operátora stávajícího. Ostatně o tom již psal Marek Lutonský ve svém včerejším článku.

Vše zůstane při starém?

První všetečný dotaz bude nejspíše znít, zda nebudeme muset měnit své karty SIM nebo si něco připlatit. Mohu vás uklidnit, zde se vás přejmenování vůbec nedotkne. Pouze se budeme u jednotlivých služeb potkávat častěji s logem T-Mobile. Všechny nové telefony budou mít na displeji místo názvu Paegas nápis T-Mobile, ty starší, pokud si nenecháte změnit firmware, by stále měly používat logo Paegas, případně Paegas CZ. A i kdyby váš mobil zobrazoval T-Mobile, můžete si v mnoha případech (mobily Nokia) nechat logo změnit a používat vesele dál svého Paegase ;-)

Blýská se na lepší časy

Kvůli globálnímu pojetí značky v mnoha státech po celém světě budou zákazníkům nabídnuty stejné podmínky a služby, ať budou kdekoli a v kterékoli síti spadajicí pod křídla této společnosti. Jeden příklad za všechny: přímý roaming na předplacené kartě, který Paegas poskytuje jako jediný z našich operátorů, bude dostupný ve všech sítích T-Mobile - tedy i v USA. Také žhavá novinky v podobě GPRS roamingu bude přístupná za stejných podmínek; o GPRS roamingu již psal Marek Lutonský o víkendu. Hlasové služby jsou již takřka vyčerpány, proto T-Mobile neskrývá svou orientaci i na nehlasové služby v čele s mobilní zábavou. Slíbeno je rovněž zkvalitněni služeb, čemuž odpovídá i budování třetího infocentra v Hradci Králové.

Slibná budoucnost

Závěrem můžeme konstatovat, že stávající zákazníci si příchodem nové značky nepohorší, ale naopak mohou jen získat (kromě změny hezkého a povedeného názvu na jakési studené cizí slovo). Můžeme očekávat určitou standardizaci služeb poskytovaných pod značkou T-Mobile z důvodů firemní uniformity ve všech spřízněných sítích.

Myslíte si, že změna Paegasu na T-Mobile pomůže zákazníkům?

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Paegas, Mobil

Určitě si přečtěte

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34