T- Mobile: Paegas se shlédl v růžové

Víte jaké změny nastanou při přejmenování Paegasu na T Mobile a jak se vás dotknou? Na všechny vaše otázky najdete srozumitelné odpovědi v článku.
T- Mobile: Paegas se shlédl v růžové

Pozor na krychličky

Klepněte pro větší obrázekPočínaje 2. dubnem se rozjela kampaň, která si klade za úkol obeznámit uživatele s výhodami, které tato změna přinese. V následujících dnech a měsících budeme zavaleni klipy a tištěnými inzeráty zobrazující výhody vycházející z globálního pojetí značky. Připravte se na veselé krychličky, které hrají svou roli v logotypu značky. Stále častěji se budeme nyní setkávat souběžně s logem Paegasu i se značkou T-Mobile. Ptáte se, proč ta zbytečná taškařice? Lidé si musí uvědomit, že na trhu se neobjevil další operátor, ale že se jedná o pozvolnou přeměnu operátora stávajícího. Ostatně o tom již psal Marek Lutonský ve svém včerejším článku.

Vše zůstane při starém?

První všetečný dotaz bude nejspíše znít, zda nebudeme muset měnit své karty SIM nebo si něco připlatit. Mohu vás uklidnit, zde se vás přejmenování vůbec nedotkne. Pouze se budeme u jednotlivých služeb potkávat častěji s logem T-Mobile. Všechny nové telefony budou mít na displeji místo názvu Paegas nápis T-Mobile, ty starší, pokud si nenecháte změnit firmware, by stále měly používat logo Paegas, případně Paegas CZ. A i kdyby váš mobil zobrazoval T-Mobile, můžete si v mnoha případech (mobily Nokia) nechat logo změnit a používat vesele dál svého Paegase ;-)

Blýská se na lepší časy

Kvůli globálnímu pojetí značky v mnoha státech po celém světě budou zákazníkům nabídnuty stejné podmínky a služby, ať budou kdekoli a v kterékoli síti spadajicí pod křídla této společnosti. Jeden příklad za všechny: přímý roaming na předplacené kartě, který Paegas poskytuje jako jediný z našich operátorů, bude dostupný ve všech sítích T-Mobile - tedy i v USA. Také žhavá novinky v podobě GPRS roamingu bude přístupná za stejných podmínek; o GPRS roamingu již psal Marek Lutonský o víkendu. Hlasové služby jsou již takřka vyčerpány, proto T-Mobile neskrývá svou orientaci i na nehlasové služby v čele s mobilní zábavou. Slíbeno je rovněž zkvalitněni služeb, čemuž odpovídá i budování třetího infocentra v Hradci Králové.

Slibná budoucnost

Závěrem můžeme konstatovat, že stávající zákazníci si příchodem nové značky nepohorší, ale naopak mohou jen získat (kromě změny hezkého a povedeného názvu na jakési studené cizí slovo). Můžeme očekávat určitou standardizaci služeb poskytovaných pod značkou T-Mobile z důvodů firemní uniformity ve všech spřízněných sítích.

Myslíte si, že změna Paegasu na T-Mobile pomůže zákazníkům?

Diskuze (21) Další článek: Recenze: hlasité handsfree pro telefony Motorola

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Paegas, Mobil

Určitě si přečtěte