T-Mobile + Sazka = 10% sleva

Od včerejšího dne si můžete svůj Twist dobíjet také u všech terminálů společnosti Sazka. Jak dobíjet u Sazky a co to s sebou přináší za výhody, to se dozvíte v našem článku.
T-Mobile + Sazka = 10% sleva

Jak dobíjet

Dobíjení pomocí terminálů Sazky probíhá podobně jako sázení (s tím rozdílem, že kredit dostanete vždycky). Vyplníte speciální tiket (viz obrázek), kde musíte zaškrtnout, podobně jako při sázení Sportky, v jednotlivých sloupečcích své telefonní číslo. To ještě napíšete do políčka nad nimi. Poté již stačí jen vybrat částku, kterou chcete danou Twist kartu dobít, ta může být od 200 do 9999 Kč s tím, že kredit nižší než 400 Kč neprodlužuje její platnost.

Pokud si přejete být o úspěšném dobití Twist karty informování textovkou, pak stačí, když pod číslo, které chcete dobít, napíšete ještě číslo, kam chcete poslat potvrzující textovku (to může být jak ze sítě T-Mobile CZ, tak z Eurotelu či Oskara). Částku, kterou na tiketu zaškrtnete, pak složíte v hotovosti přímo na místě, kde tiket podáte. Pokud si navíc sobě nebo někomu jinému dobijete Twist kartu do 22. 7. 2002, pak od T-Mobilu získáte 10% kreditu zdarma navíc.

Klepněte pro větší obrázek

T-Mobile se kromě toho včera nechal slyšet, že se bude snažit o to, aby lidé volili namísto nákupu dobíjecích kuponů spíše přímé metody dobíjení jako bankomaty či právě terminály Sazky. Celé kouzlo nového způsobu dobíjení Twistu spočívá hlavně v tom, že Sazka má po celé České republice téměř šest tisíc terminálů a že celé dobití může proběhnout bez nutnosti mít dobíjený telefon u sebe. Twist karta se přitom dobije do dvou minut od podání tiketu.

 

Diskuze (36) Další článek: Jak budeme psát T-Mobile?

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Sazka, Mobil, Sleva

Určitě si přečtěte