T-Mobile až do odvolání nebude zpoplatňovat posílání e-mailů na mobily

Netěšte, T-Mobile nezměnil názor. Kvůli přetížení serveru t-zones však dočasně nebude účtovat e-maily přeposílané na mobily.
T-Mobile až do odvolání nebude zpoplatňovat posílání e-mailů na mobily

Tisková zpráva:
T-Mobile průběžně posiluje kapacitu systému t-zones

Počet zájemců o registraci na portálu t-zones dnes výrazně vzrostl

Praha, 4. února 2003 – T-Mobile k dnešnímu dni spustil novou, rozšířenou SMS bránu, která je přístupná pouze registrovaným uživatelům portálu t-zones. Počet zákazníků, kteří projevili zájem o registraci, zaznamenal k dnešnímu dni výrazný nárůst. Oproti běžnému provozu tak nyní systém zpracovává mnohonásobně více požadavků, což způsobuje prodlevy při jejich vyřizování. Technické oddělení společnosti průběžně pracuje na dalším posílení kapacity a optimalizaci systému.

T-Mobile chce vyjít vstříc všem zákazníkům, kterým vzhledem k momentálnímu zatížení systému vznikly dočasné potíže při vstupu do portálu, a rozhodl se je kompenzovat.

Uživatelům služeb MobileBox, MobileBox Easy a MobilePager nebude od 4. února do odvolání zpoplatňováno přeposílání e-mailových zpráv na mobilní telefon. Zákazníci budou o počátku účtování včas informováni. Doporučujeme uživatelům služeb MobileBox a MobileBox Easy, aby využili tuto dobu ke kontrole nastavení svých filtrů pro přeposílání e-mailů na mobil.

T-Mobile se za nastalou situaci omlouvá všem svým zákazníkům.


MobilMania komentuje

Zástupci T-Mobilu, které jsme kontaktovali, si netroufali odhadnout, jak dlouho dočasné opatření může trvat. Pravděpodobně však půjde řádově o dny.

Internetová SMS brána nebude navrácena na titulní stranu webu T-Mobilu, textovky z internetu bude i nadále možné posílat jen z t-zones, kde jsou zpoplatněny. Na t-zones se ale bohužel kvůli přetížení často vůbec nelze přihlásit. Zítra bychom snad mohli mít k dispozici údaje o dnešním provozu na t-zones, o počtu registrovaných uživatelů.

Diskuze (99) Další článek: PenPhone Haier P5: mobil nebo pero?

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, E-mail, Mail, Mobil, Posílání


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11