T-Mobile až do odvolání nebude zpoplatňovat posílání e-mailů na mobily

Netěšte, T-Mobile nezměnil názor. Kvůli přetížení serveru t-zones však dočasně nebude účtovat e-maily přeposílané na mobily.
T-Mobile až do odvolání nebude zpoplatňovat posílání e-mailů na mobily

Tisková zpráva:
T-Mobile průběžně posiluje kapacitu systému t-zones

Počet zájemců o registraci na portálu t-zones dnes výrazně vzrostl

Praha, 4. února 2003 – T-Mobile k dnešnímu dni spustil novou, rozšířenou SMS bránu, která je přístupná pouze registrovaným uživatelům portálu t-zones. Počet zákazníků, kteří projevili zájem o registraci, zaznamenal k dnešnímu dni výrazný nárůst. Oproti běžnému provozu tak nyní systém zpracovává mnohonásobně více požadavků, což způsobuje prodlevy při jejich vyřizování. Technické oddělení společnosti průběžně pracuje na dalším posílení kapacity a optimalizaci systému.

T-Mobile chce vyjít vstříc všem zákazníkům, kterým vzhledem k momentálnímu zatížení systému vznikly dočasné potíže při vstupu do portálu, a rozhodl se je kompenzovat.

Uživatelům služeb MobileBox, MobileBox Easy a MobilePager nebude od 4. února do odvolání zpoplatňováno přeposílání e-mailových zpráv na mobilní telefon. Zákazníci budou o počátku účtování včas informováni. Doporučujeme uživatelům služeb MobileBox a MobileBox Easy, aby využili tuto dobu ke kontrole nastavení svých filtrů pro přeposílání e-mailů na mobil.

T-Mobile se za nastalou situaci omlouvá všem svým zákazníkům.


MobilMania komentuje

Zástupci T-Mobilu, které jsme kontaktovali, si netroufali odhadnout, jak dlouho dočasné opatření může trvat. Pravděpodobně však půjde řádově o dny.

Internetová SMS brána nebude navrácena na titulní stranu webu T-Mobilu, textovky z internetu bude i nadále možné posílat jen z t-zones, kde jsou zpoplatněny. Na t-zones se ale bohužel kvůli přetížení často vůbec nelze přihlásit. Zítra bychom snad mohli mít k dispozici údaje o dnešním provozu na t-zones, o počtu registrovaných uživatelů.

Diskuze (99) Další článek: PenPhone Haier P5: mobil nebo pero?

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, E-mail, Mobil, Mail, Posílání

Určitě si přečtěte