T-Mobile až do odvolání nebude zpoplatňovat posílání e-mailů na mobily

Netěšte, T-Mobile nezměnil názor. Kvůli přetížení serveru t-zones však dočasně nebude účtovat e-maily přeposílané na mobily.
T-Mobile až do odvolání nebude zpoplatňovat posílání e-mailů na mobily

Tisková zpráva:
T-Mobile průběžně posiluje kapacitu systému t-zones

Počet zájemců o registraci na portálu t-zones dnes výrazně vzrostl

Praha, 4. února 2003 – T-Mobile k dnešnímu dni spustil novou, rozšířenou SMS bránu, která je přístupná pouze registrovaným uživatelům portálu t-zones. Počet zákazníků, kteří projevili zájem o registraci, zaznamenal k dnešnímu dni výrazný nárůst. Oproti běžnému provozu tak nyní systém zpracovává mnohonásobně více požadavků, což způsobuje prodlevy při jejich vyřizování. Technické oddělení společnosti průběžně pracuje na dalším posílení kapacity a optimalizaci systému.

T-Mobile chce vyjít vstříc všem zákazníkům, kterým vzhledem k momentálnímu zatížení systému vznikly dočasné potíže při vstupu do portálu, a rozhodl se je kompenzovat.

Uživatelům služeb MobileBox, MobileBox Easy a MobilePager nebude od 4. února do odvolání zpoplatňováno přeposílání e-mailových zpráv na mobilní telefon. Zákazníci budou o počátku účtování včas informováni. Doporučujeme uživatelům služeb MobileBox a MobileBox Easy, aby využili tuto dobu ke kontrole nastavení svých filtrů pro přeposílání e-mailů na mobil.

T-Mobile se za nastalou situaci omlouvá všem svým zákazníkům.


MobilMania komentuje

Zástupci T-Mobilu, které jsme kontaktovali, si netroufali odhadnout, jak dlouho dočasné opatření může trvat. Pravděpodobně však půjde řádově o dny.

Internetová SMS brána nebude navrácena na titulní stranu webu T-Mobilu, textovky z internetu bude i nadále možné posílat jen z t-zones, kde jsou zpoplatněny. Na t-zones se ale bohužel kvůli přetížení často vůbec nelze přihlásit. Zítra bychom snad mohli mít k dispozici údaje o dnešním provozu na t-zones, o počtu registrovaných uživatelů.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, E-mail, Mail, Posílání, Mobil

Určitě si přečtěte

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34