T-Mobile chystá akce k fotbalovému Euru

Zatímco Eurotel sponzoruje hokejovou reprezentaci, T-Mobile vsadil na fotbalové Euro. Při příležitosti konání šampionátu nabídne svým uživatelům řadu akcí a v článku najdete jejich přehled.
T-Mobile chystá akce k fotbalovému Euru

Nabídka služeb T-Mobilu, které se týkají fotbalového Eura, není pravděpodobně konečná. Máme informace, že operátor chystá představit ještě něco většího, neznáme ale zatím podrobnosti. Proto se nejdříve podívejte na oficiálně představené služby.

Dres zdarma

Od 3. května je pro nové klienty T-Mobilu připraven reprezentační dres. Získá ho každý, kdo si koupí novou sadu Twist, která je označena samolepkou s obrázkem dresu, nebo si pořídí některý z paušálních tarifů. Tato nabídka platí i pro uživalele přecházející z Twistu na paušál a lze ji využít i při prodloužení smlouvy.

Klepněte pro větší obrázek

Nové telefony

Ve speciálních Euro sadách jsou připraveny tři mobily. Jejich ceny vypadají velmi slušně, nelze ale přehlédnout, že v ceně je karta s kreditem pouze 20 Kč. Když ji ale dobijete částkou 400 Kč a vyšší, získáte navíc bonus 30 % dobíjené hodnoty.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Zpravodajství z Eura

T-Mobile připravil tři zpravodajské balíčky, s nimiž vyjdou informace o hodně levněji, než kdyby se objednávaly samostatně. Podle typu telefonu lze využít informace v SMS, MMS, někdy operátor nabídne i video.

První z balíčků je určen pro fanoušky českého týmu. Formou SMS a MMS, kterých může být za den až osm, nabídne zpravodajství z tréninků a utkání, informace o zdravotním stavu hráčů, komentáře odborníků, rozhovory.

  • cena balíčku: 49 Kč
  • objednání SMS: pošlete na číslo 4616 textovku ++CESI
  • objednání SMS/MMS: textovka ++MMSCESI 

Balíček Zápas informuje o právě probíhající utkáních, přičemž opět jde o český tým. Cena 19 Kč platí vždy pro jeden nejbližší zápas.

  • objednání SMS: pošlete na číslo 4616 textovku +REPRE (pro odhlášení -REPRE, za každou zprávu zaplatíte 1,50 Kč)
  • objednání SMS/MMS: pošlete na číslo 2004 textovku MMS (5-6 zpráv za zápas)
  • objednání SMS/MMS/video: textovka VIDEO na číslo 2004 (pouze chytré telefony Series 60)

S balíčkem Euro je toto zpravodajství rozšířeno na celý šampionát. Za cenu 99 Kč budete dostávat zprávy po celou dobu konání mistrovství Evropy.

  • objednání SMS: pošlete na číslo 4616 textovku ++EURO
  • objednání SMS/MMS: textovka ++MMSEURO

Zpravodajské balíčky bude možné objednávat od 5. května. První informace začne operátor rozesílat 1. června, kompletní zpravodajství od začátku mistrovství, tj. 12. června.

Fotbal na t-zones

Na wapových stránkách t-zones (adresa wap z telefonu T-Mobilu) budou v sekci t-sports dostupné zpravodajství, online přenosy zápasů, kompletní výsledkový servis, tabulky zápasů a program.

Do telefonu si budete moci na www.t-zones.cz v sekci Downloads stáhnout nejrůznější fotbalové motivy: MMS pohlednice a tapety na displej, dále loga, obrázky a obrázkové SMS.

Připraveny jsou dvě fotbalové javové hry: Fotbal (59 Kč) a Marcel Desailly Pro Soccer (59 Kč - barevná, 39 Kč - černobílá). Podrobnosti najdete na stránkách T-Mobilu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Kompletní informace o nabídce k fotbalovému mistrovstí Evropy najdete na webu www.t-mobile.cz/euro2004.

Diskuze (6) Další článek: Nová verze PC Suite 6.1 pro Nokie řady Series 40

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, EU, Akce, Nokia 3100, Siemens A60, Siemens MC60, Výsledkový servis, Mobil, Fotbal


Určitě si přečtěte

Samsung Galaxy Watch: Chytré hodinky tikají a odbíjejí. Těšte se na eSIM!

Samsung Galaxy Watch: Chytré hodinky tikají a odbíjejí. Těšte se na eSIM!

** Samsung v New Yorku představil i novou generaci hodinek Galaxy Watch ve dvou velikostech a třech barvách** Hodinky mohou tikat a odbíjet jako běžné analogové hodinky ** Připojíte je k Androidu i iOS, my se těšíme zejména na model s eSIM

Martin Chroust | 23

RECENZE: OnePlus 6 — další pokus o zabití vlajkových lodí

RECENZE: OnePlus 6 — další pokus o zabití vlajkových lodí

** Poměr ceny a výkonu je fantastický ** OxygenOS je fakticky čistý Android ** Foťák je krůček za nejlepšími

Jakub Michlovský | 53

RECENZE: Nokia 7 Plus — takhle se zadělává na bestseller

RECENZE: Nokia 7 Plus — takhle se zadělává na bestseller

** Nokia 7 Plus je smartphone vyšší třídy s rozumnou cenovkou. ** Lákadlem je čistý Android, skvělá výdrž i fotoaparát Zeiss ** Bonusem je dostatek výkonu i paměti

Martin Miksa | 61

5 důvodů, proč je předplacená karta lepší než měsíční paušál

5 důvodů, proč je předplacená karta lepší než měsíční paušál

** Paušál je levnější, ale taky platíte jak mourovatí když zrovna nevoláte ** Zásadním benefitem předplacené karty je pro mnohé její anonymita ** A pokud vás operátor naštve, můžete mu dát rovnou košem

Aleš Pospíšil | 134

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 73