T-Mobile den aneb rozlučková party s Paegasem

Včerejší den se nesl ve znamení přerodu značek One2One, max.mobil a Paegas v jednu jedinou značku - T-Mobile. Ve třech evropských zemích tak ve stejný čas probíhali nejrůznější zábavní akce se společným názvem T-Mobile den. V ČR tomu tak bylo na pražském Václavském náměstí. A co se vlastně dělo? Doplněny fotografie.
T-Mobile den aneb rozlučková party s Paegasem

Mobily pro všechny

Největším „tahákem“ pro širokou veřejnost byla řada soutěží, kdy bylo možné vyhrát mobilní telefon. Většina soutěží spočívala v tom, že v jistý okamžik se na obří obrazovce umístěné v šedorůžové kostce ve spodní části Václavského náměstí objevilo telefonní číslo, na které pak všichni přihlížející mohli zavolat. Kdo se dovolal jako první, měl vyhráno.

V průběhu celé akce také probíhaly občasné přímé přenosy z Vídně a Londýna, kde ve stejnou dobu probíhal podobný program, který měl symbolizovat nový globální image „nového“ operátora. Zlatým hřebem celého programu pak bylo vystoupení hudební skupiny Atomic Kitten na pódiu v Londýně, které bylo pomocí satelitu přenášeno v reálném čase do Vídně a do Prahy.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek 

Během celé akce, která trvala několik hodin, měli diváci možnost shlédnout vystoupení několika známých českých zpěváků jako například Kamila Střihavky, či Leony Machálkové, pobavit se u fotbalových výkonů české Miss 2002 či momentálně pravděpodobně nejoblíbenějšího českého sportovce Aleše Valenty. Míče, se kterými se na pódiu kopali benefiční penalty, si pak spolu s podpisy všech přítomných celebrit odneslo několik šťastných diváků.

Klepněte pro větší obrázek
Klikněte: Dole na Václaváku se sešlo docela dost lidí.
Počasí se opravdu povedlo.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek
Klikněte: Zakopat si přišli i dvě nové miss a Aleš Valenta, chytal Antonín Panenka.

Kromě zábavy měla však celá akce také charitativní charakter. Výše daru se pak odvíjela od aktivity diváků i účinkujících. Během pražského T-Mobile dne se pak podařilo pro SOS dětské vesničky získat více než 1 200 000 Kč, které T-Mobile věnoval na podporu rozvoje fotbalu u dětí v SOS dětských vesničkách.

Další fotografie můžete najít na www.t-mobileday.cz.

Diskuze (6) Další článek: Paegas se loučí, přichází T-Mobile CZ

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Den, Paegas, Mobil

Určitě si přečtěte