T-Mobile: hromada novinek a cédéčko zadarmo

T-Mobile představil několik novinek, mezi které můžeme zařadit nejen novou službu Asistent Navigator, ale třeba také cédéčko zdarma. Máte rádi hudbu?
T-Mobile: hromada novinek a cédéčko zadarmo

Nová služba: Asistent Navigator na Asistent 333

Od 17.6.2002 budou moci zákazníci volající na Asistent 333 využívat novou službu Asistent Navigátor. Tato služba umožní zákazníkům vyhledat lokalizované objekty v České republice v databázi sdílené se službou Paegas Navigator.

  • Jedná se o objekty z těchto oblastí: Auto, Cestování, Kultura, Paegas/T-Mobile, Peníze, Pomoc, Restaurace a Sport,
  • pokud je zadána poloha, je možno vyhledat nejbližší požadované objekty od této polohy,
  • zákazníkovi je poskytnuta služba v následujícím rozsahu: vyhledání lokalizovaného objektu podle požadavku, odeslání informace o vyhledaném objektu včetně telefonního čísla pomocí SMS a případné propojení na toto číslo,
  • zákazník platí pouze standardní poplatek za propojení se službou Asistent 333,
  • v případě propojení na vyhledané telefonní číslo je hovor dále účtován sazbou Paegas – Český Telecom dle tarifu zákazníka. U Twist zákazníku je účtována cena 14,80 Kč/min (včetně 5% DPH).

Služba je určena pro všechny zákazníky společnosti RadioMobil a.s. a pro zahraniční zákazníky, kteří využívají služeb sítě Paegas v České Republice. Využít ji lze 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Speciální nabídka – dárek navíc k telefonům Siemens MT50

Od 14.6. 2002 připravila společnost RadioMobil a.s. pro své zákazníky speciální nabídku – k telefonům Siemens MT50 a Twist sadám s telefonem Siemens MT50 dárek navíc.

K telefonu Siemens MT50 (objednací kód 020 220) a Twist sadě s telefonem Siemens MT50 bude od 14.6.2002 navíc dodáván dárek - CD s nahrávkou skupiny MIG 21, album “Snadné je žít”.

Nový roamingový partner

Země / oblast

Partner

Spuštění

Poznámka

South Korea

KTF

12.6.2002

RadioMobil a.s. má již 244 roamingových partnerů ve 142 různých geografických oblastech v 97 zemích světa.

Diskuze (16) Další článek: Nokia 6610 – barevné překvapení

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Siemens MT50, Mobil, Hromada

Určitě si přečtěte