T-Mobile: informace o summitu NATO do vašich mobilů!

Summit NATO v Praze se nezadržitelně blíží a spolu s ním bude asi také růst „hlad“ po aktuálních informacích. Pokud patříte mezi zákazníky sítě T-Mobile, pak o ně rozhodně nebudete mít nouzi.
T-Mobile: informace o summitu NATO do vašich mobilů!

Jak objednat zpravodajství

U T-Mobilu máte vždy v podstatě dvě možnosti, jak se dostat k informacím o aktuálním dění – buď prostřednictvím WAPu nebo s využitím SMS informační služby T-Mobile Info. U dopravních informací je toto portfolio rozšířeno ještě o T-Mobile Asistent, kde se můžete nechat přepojit přímo na specializovanou dopravní informační agenturu.

Při využití SMS informačních služeb pak máte na výběr mezi stálým informačním kanálem (informace jsou vám zasílány do doby, než si jejich příjem odhlásíte; platíte za každou přijatou zprávu + za odeslání „objednávací“ a „odhlašovací“ SMS) T-Mobile Info Plus a nebo jednorázovým zasláním informace – T-Mobile Info (zde platíte vždy cenu za odeslání SMS na číslo 4616 + za přijatou zprávu). Zasílání informací pomocí služby T-Mobile Info Plus si můžete nastavit také prostřednictvím SIM Toolkitu (u novějších SIM karet), tak že si v T-Mobile (Paegas) Menu zvolíte u příslušné položky Objednat, zasláním příslušného kódu na číslo 4616 či objednáním daného typu zpravodajství v internetové samoobsluze na www.t-zones.cz.

Zpravodajství

Zpravodajství ČTK o tom, co se právě odehrává v pražských ulicích a na summitu samotném mohou od včerejška nalézt uživatelé sítě T-Mobile na WAPovém portálu t-zones v sekci Akutálně / Summit NATO / Zpravodajství a nebo prostřednictvím služby T-Mobile Info či T-Mobile Info Plus. V případě T-Mobile Info (Plus) tak můžete učinit zasláním textovky s textem „NEWS“ (pro T-Mobile Info) či „+NEWS“ (pro T-Mobile Info Plus), případně přímo v menu telefonu v položce T-Mobile (Paegas) Info / Zpravodajství / Obecné / Objednat. Zasílání zpráv si můžete zrušit v simtoolkitu pomocí položky T-Mobile Info / Zpravodajství / Obecne / Zrusit nebo odesláním textovky ve tvaru „-NEWS“ na číslo 4616, či v internetové samoobsluze na www.t-zones.cz.

Pokud se rozhodnete využít služby T-Mobile Info, pak počítejte s tím, že se k vám budou sem tam dostávat také jiné zprávy než ty, co bezprostředně souvisejí se summitem NATO. Jedná se totiž o obecný zpravodajský informační kanál. Tyto zprávy pak na WAPu najdete v sekci t-news.

Dopravní informace

Informace o dopravě v Praze, během summitu NATO můžete opět vyhledat buď prostřednictvím WAPového portálu t-zones v sekci Aktuálně / Summit NATO / Dopravní situace a nebo prostřednictvím T-Mobile Info (Plus) zasláním SMS na číslo 4616 ve tvaru „DOP PHA“ (pro T-Mobile Info) či „+DOP PHA“ pro objednání a „-DOP PHA“ pro zrušení (u T-Mobile Info Plus). Stejně jako v předchozím případě můžete pro objednání či zrušení zasílání dopravních informací použít také portál www.t-zones.cza SIM toolkit – zde stačí nalistovat T-Mobile (Paegas) Info / Doprava / Dopravní info / Praha / Objednat (či Zrusit).

V případě, že byste pak potřebovali získat nějakou velmi konkrétní informaci o dopravě, můžete využít také přímo služeb T-Mobile Asistent, kde vás přepojí přímo na dopravní dispečink, který vám podá podrobné informace o stavu dopravy a uzavírek v místě, které vás zajímá..

A kolik že za to zaplatíte?

Služba Tarifní program Twist
T-Mobile Info (zpravodajství) SMS + 2,63 Kč SMS + 2,50 Kč
T-Mobile Info Plus (zpravodajství) 2,63 Kč 2,50 Kč
T-Mobile Info (doprava) SMS + 1,05 Kč SMS + 1,00 Kč
T-Mobile Info Plus (doprava) 1,05 Kč 1,00 Kč
WAP (CSD) 2,10 Kč/min. 2,80 Kč/min.
WAP (GPRS)** 0,53/0,32 Kč/kB 0,60 Kč/kB
T-Mobile Asistent*** 10,29 Kč + 10,29 Kč/min. + 14,80 Kč/min. 10,40 Kč + 14,80 Kč/min. + 14,80 Kč/min.
*ceny jsou uvedeny včetně DPH
**u tarifních programů je cena za WAP uvedena v pořadí GPRS Basic/GPRS Pro
***u služby T-Mobile Asistent platíte jednorázový poplatek + poplatek za hovor s operátorkou T-Mobile Asistent + poplatek za hovor s dopravní agenturou

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Mobil, Informace, Informace o, NATO

Určitě si přečtěte

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34