T-Mobile: levnější volání ze zahraničí a MMS za dvě koruny

Neuniklo vám něco? Pocket PC 2003 se mění na Windows Mobile 2003 - Kdy bude mít Oskar MMS? - Streamované video už i u Oskara - Fotografie nového uživatelského rozhraní Nokie 7250i - t-zones má problémy - a další zprávy.
T-Mobile: levnější volání ze zahraničí a MMS za dvě koruny

T-Mobile bude mít po celé prázdniny MMS za dvě koruny!
Po celé prázdniny, tj. od prvního července do konce srpna, by měl mít T-Mobile všechny odeslané MMS zprávy za dvě koruny, a to jak u tarifních programů, tak u Twistu. Kromě toho by měly být za dvě koruny i MMS odeslané ze zahraničí, zde ale pravděpodobně jen u paušálů.
25.6.2003,
Broža Petr

Kdy bude mít Oskar MMS?
Na dnešní tiskové konferenci Oskara, která byla věnována nové službě VideoZóna a představení programu OskarLab, jsme se trochu mimo téma zeptali na často otázku: Kdy Oskar spustí MMS?
25.6.2003,
Lutonský Marek

Pocket PC 2003 se mění na Windows Mobile 2003
Uživatelé kapesních počítačů na platformě Pocket PC již dlouhou dobu očekávají příchod nové platformy Pocket PC 2003, založené na operačním systému Win CE .NET 4.2. Před uvedením se však Microsoft odhodlal k odvážnému kroku.
23.6.2003,
Kuruc Jiří

Streamované video už i u Oskara
Ve středu na tiskové konferenci představí Oskar službu, kterou známé u Eurotelu jako Video servis. Jde o sledování streamovaného videa na mobilním telefonu; v současné době tuto funkci podporuje Nokia 3650 a 7650.
23.6.2003,
Broža Petr

Potěšte svoje oko a ucho: Oskarovy staré reklamy
Pokud se vám líbí Oskarovy staré reklamy jako Zmýlená neplatí, Toaleta, Pošťák či Masér, určitě byste neměli minout jejich seznam na webu agentury Young & Rubicam. Jsou zde umístěny v několika formátech stejně jako reklamy z rádií. Vychutnejte si je.
23.6.2003,
Broža Petr

Nejvyšší počet uživatelů mobilních telefonů je v Číně
Počet uživatelů mobilních telefonů v Číně dosáhl hranice 230 milionů osob. Jen za měsíc květen byl zaznamenán nárůst o 4,3 milionu. Čína tak potvrzuje pozici největšího trhu mobilního telefonování, již loni předstihla původního lídra Spojené státy.
23.6.2003,
Votruba Tomáš

Nokia + Kodak = lepší mobilní focení
Finská Nokia dala několikrát jasně najevo, že integrovaný foťáček (alespoň v případě jejich telefonů) není zbytečná hračka. S foťáčkem se má fotit a výstupy, tedy fotografie, se mají pořádně využít.
23.6.2003, Zezulka Libor

Fotografie nového uživatelského rozhraní Nokie 7250i
Pravidelní čtenáři o existenci vylepšené verze Nokie 7250 jistě vědí. Bude se honosit označením 7250i a kromě jiného nabídne i nové základní menu. Dnes vám přinášíme jeho fotografie. Podrobné rozdíly mezi 7250 a jeho "íčkovou" verzí naleznete zde.
21.6.2003,
Turoň Marek

T-Mobile + Chorvatsko = výhodnější volání a posílání SMS z roamingu
Pokud využíváte služeb T-Mobilu, můžete od června do konce září využít levnějšího volání do ČR a zasílání levnějších SMS z Chorvatska, konkrétně u operátora HT Mobile (dříve Croatian Telecom).
20.6.2003,
Petr Broža

S Twistem můžete volat ze zahraničí o polovinu levněji
Po Twistaře připravil T-Mobile další zajímavou akci. Až do poloviny září můžete z níže uvedených zemí volat od 20 do 24. hodiny o polovinu levnějí; cena je nižší rovněž i u hovorů příchozích.
20.6.2003,
Petr Broža 

t-zones má problémy
Už několik dní po sobě postihují portál t-zones problémy s přihlašováním, resp. s funkčností vůbec. Místo zobrazení úvodní stránky se zkrátka vůbec nic neděje.
18.6.2003, Petr Broža

Oskar se vrací k původnímu tvůrci svých reklam
Oskar ukončuje spolupráci, která trvala rok a půl, s reklamní agenturou McCann-Erickson. Jako nová spolupracující agentura byla vybrána společnost Ad Wood, kterou vlastní Daniel Růžička.
18.6.2003,
Tomáš Votruba

Váš názor Další článek: Recenze Toshiby e750, zkušenosti se Sony Ericssonem T300

Témata článku: Ostatní, Nokia 3650, Mobil l, Zbytečná hra, MMS, Zahraničí, Mobilní focení, Mobil, Volání, McCann Erickson


Určitě si přečtěte

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 35

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34