T-Mobile má nový tarif pro Twist

Neuniklo vám něco? Sony Ericsson T610 šumí, co na to T-Mobile - Eurotel chystá placenou SMS bránu - Oskar má nejlepší image z českých společností - GPRS používá celosvětově jen 6,4 milionu uživatelů - a další novinky.
T-Mobile má nový tarif pro Twist

Sony Ericsson T610 šumí, co na to T-Mobile?
Dlouho očekávaný Sony Ericsson T610 prodává T-Mobile od minulého týdne. Aktuálním problémem většiny nových majitelů tohoto mobilu je šumění reproduktoru, které sužuje první série telefonu. Tímto neduhem trpí i náš testovací kousek, proto jsme kontaktovali Martinu Kemrovou, manažerku firemní komunikace T-Mobilu, aby se nám k tomuto problému vyjádřila.
31.5.2003, Votruba Tomáš

S Oskarem pošlete SMS i na pevnou linku
29. května 2003 – Jestli raději píšete než mluvíte, má pro vás Oskar dobrou zprávu. Od nynějška už můžete posílat textovky i na obyčejný telefon, který máte doma připojen drátem ke zdi. 
30.5. 2003, tisková zpráva

T-Mobile bude mít speciální sadu Twist s novým tarifem
Od prvního června bude T-Mobile nabízet speciální sadu Twist Rock ‘n‘ Roll s telefonem Siemens C55 za 4499 korun s daní. Její součástí bude i tarifní program se stejným názvem, z něhož budete volat ve špičce (8-15.30 h) kamkoliv za šest korun za minutu, mimo špičku pak do sítě TMO za pouhou korunu; do jiných sítí pak stále za šest. Cena za zprávu je stanovena na tři koruny.
30.5.2003, Broža Petr

GPRS používá celosvětově jen 6,4 milionu uživatelů
Podle výzkumné agentury EMC používá datové přenosy GPRS v sítích GSM na celém světě jen 6,4 milionu uživatelů. GSM mobily přitom už má jedna miliarda lidí; je to tedy méně než jedno procento z celkového počtu.
29.5.2003, Broža Petr

Eurotel chystá placenou SMS bránu
Konkurenční server Mobil.cz dnes informuje o tom, že Eurotel od pondělí umožní odesílat placené textové zprávy prostřednictvím webové brány, a to na všechny mobilní operátory. Cena takové SMS zprávy bude záležet na tom, jaký tarif Eurotelu používáte.
29.5.2003, Votruba Tomáš

Oskar má nejlepší image z českých společností
Hned dvě kategorie vyhrál Oskar v soutěži Rhodos, která hodnotí image nejvýznamnějších českých společností. Oskar zvítězil jak v hlasování veřejnosti na www.idnes.cz, tak i u odborné poroty, která mu přiřkla první místo v kategorii telefonní operátoři.
29.5.2003, tisková zpráva

Zruší Eurotel svůj neomezený GPRS paušál?
Stejně jako náš Eurotel, tak i finský operátor DNA před nedávnem spustil neomezený GPRS tarif. Od června jej však bude rušit, zákazníkům zůstane 100 MB dat měsíčně a zhruba 1,2 eura za 1 MB stažených dat. Podle vyjádření DNA sloužilo zavedení neomezeného tarifu k průzkumu potřeb zákazníků.
28.5.2003, Votruba Tomáš

VoltaFlex vyvíjí ultratenké a ohebné baterie
Firma VoltaFlex vyvíjí extrémně tenké Li-Ion baterie, jež svou tloušťkou připomínají spíše kousek papíru. Tyto baterie budou tenčí, lehčí, levnější a zhruba dvakrát až čtyřikrát výkonnější než současné Li-Ion akumulátory. VoltaFlex vidí v tomto produktu velkou budoucnost.
28.5.2003, Votruba Tomáš

Filmový festival v Cannes - Siemens SL55 v rukách hvězd
Stylový Siemens udržoval celebrity ve spojení na letošním filmovém festivalu. Početné davy hvězd a VIP osob byly na promenádě Croisette viděny s uhlazeným SL55. Byl mezi nimi i Kevin Kostner, Claire Danes, Luke Wilson, Maria Shriver, Nick Stahl, Kristianna Loken a Andie MacDowell.
28.5.2003, Martin Selzer
 

Oskar rozšiřuje svůj WAP o tři nové služby
27. května 2003 – Oskarovi zákazníci mají na svém WAPu další tři služby, které pro ně vytvořili nezávislí vývojáři v rámci programu OskarZóna. Českému národu bude asi nejbližší služba Poďte s námi na jedno, ale své uživatele si jistě najdou i Kuchtík a e-noviny.
27.5.2003, tisková zpráva

Diskuze (1) Další článek: Ušetřete s ICQ klientem za GPRS přenosy

Témata článku: Ostatní, Twist, Siemens C55, Siemens SL55, Sony Ericsson T610, Mobil m, Rhodos, Nov, Tarif, Miliarda lidí, Finský operátor, Nový tarif, Claire, Mobil


Určitě si přečtěte

RECENZE: Samsung Galaxy A50 — střední třída s minimem kompromisů

RECENZE: Samsung Galaxy A50 — střední třída s minimem kompromisů

** Samsung se letos zaměřil na střední třídu, a my jsme otestovali další výsledek jeho snažení ** Galaxy A50 vás naláká na skvělý displej, velkou baterii a trojitý fotoaparát ** Plastová konstrukce nevadí, vůbec poprvé jsme si Samsungů vyzkoušeli optickou čtečku otisků prstů.

Martin Chroust | 10

RECENZE: Samsung Galaxy A40. Seznam má svůj první smartphone. Co to vlastně znamená?

RECENZE: Samsung Galaxy A40. Seznam má svůj první smartphone. Co to vlastně znamená?

** Samsung v ČR prodává hned dvě varianty smartphonu Galaxy A40 ** Jedna z nich je i speciální Seznam.cz Edition ** Rozdíly jsou u obou variant pouze v aplikační výbavě, recenze tedy, až na malé drobnosti, platí pro obě varianty

Martin Chroust | 32