T-Mobile: máte už svého dohazovače?

Přes mobil se můžete seznámit již poměrně dlouhou dobu. Ale teprve až nyní přichází T-Mobile s nezvyklou nabídkou - přináší vám mobilního dohazovače. Chcete vědět víc?
T-Mobile: máte už svého dohazovače?

Novou službu s názvem „Dohazovač“ nabízí od včerejšího dne svým zákazníkům společnost RadioMobil. Služba umožňuje všem uživatelům sítě T-Mobile seznámit se přímo pomocí mobilního telefonu, a to prostřednictvím textovek nebo přes wapové rozhraní. Komunikace v rámci služby „Dohazovač“ probíhá na základě přezdívek a uživatelům je tak zaručena naprostá anonymita.

Jak na to?

Pro využívání této služby zadáte nejprve svůj popis, na jehož základě budete zařazeni do databáze. Následně vytvoříte popis osoby, se kterou se chcete seznámit. Na základě uvedených požadavků (pohlaví, věk, barva vlasů, apod.) systém vyhledá záznamy odpovídající požadavkům zákazníka. Tyto záznamy jsou poté během několika vteřin zaslány na jeho mobilní telefon. Dále již komunikujete s vybranou osobou prostřednictvím textovek nebo WAPu, a to pouze pod zvolenou přezdívkou. Také lze zamezit doručování příchozích zpráv od určité přezdívky, případně si svou přezdívku změnit.

Službu Dohazovač lze ovládat prostřednictvím krátkých textových zpráv odesílaných na číslo 5050. Tímto způsobem se zaregistrujete do služby, vytvoříte si vlastní přezdívku a profil i profil hledané osoby. Pro jedno telefonní číslo si můžete zaregistrovat libovolný počet přezdívek, mezi kterými pak lze jednoduše přepínat. Textová zpráva pro využívání služby Dohazovač musí vždy začínat klíčovým slovem DH, dále musí obsahovat předem definované příkazy, parametry a proměnné.

Jejich kompletní seznam lze najít na internetové stránce http://www.click.cz.

Dohazovač je k dispozici také prostřednictvím služby ClickW@P v sekci ClickFun. Wapová struktura poskytuje přehledné menu, kde volbou příslušných možností uživatel zadá své parametry a Dohazovač vyhledá odpovídající profil z databáze. Každá wapová stránka obsahuje kontextovou nápovědu, vysvětlující pojmy a funkce na zobrazené stránce.

Kolik za to?

Cena
Odeslaná SMS dle tarifu
Nápověda, příklad zdarma
Chyby, notifikace, komunikace 1,50 Kč
Registrace, vstup, blokování 3,- Kč
Vyhledávání 6,- Kč
W@P cena za připojení dle tarifu

Diskuze (12) Další článek: Poznej 20 mobilů: Guru magazínu MobilMania.cz

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Mobil, Wapová stránka, Mobil m

Určitě si přečtěte