T-Mobile mění tarify S námi, má nový tarif pro mladé

Operátor tlačí víc služeb a zvedá ceny. Nejlevnější tarif S námi zdražil o 100 Kč. Pozitivem je nový tarif pro mladé do 26 let.
T-Mobile mění tarify S námi, má nový tarif pro mladé

T-Mobile od dnešního dne mění nabídku tarifů S námi. Podražil nejnižší tarif o 100 Kč (přidal SMS a trošku dat), modifikoval ten střední (plus 50 Kč, SMS navíc) a konečně přidal nabídku pro mladé. Ostatní tarify včetně S námi sít nesíť se nemění, každopádně opět je jasně patrný trend „tlačíme víc služeb za víc peněz“. Novinky platí pro nové zákazníky, těm stávajícím zůstávají jejich původní tarify.

S námi v sítích

Tarif původně nabízel neomezené volání do sítě T-Mobile za 249 Kč měsíčně ve variantě s dvouletým úpisem (399 Kč bez závazku). Nově přidává 50 MB a SMS v rámci paušálu a cena stoupla na 349 Kč měsíčně – tedy o sto korun. Cena bez závazku tedy aktuálně dělá astronomických 499 Kč měsíčně. A ještě něco, změnil se i název, místo „S námi v síti“ se jmenuje „S námi v sítích“. Více tabulka:

Tarif S námi v síti S námi v sítích S námi v síti+ S námi v sítích+ S námi v sítích+
do 26 let
měsíčně s/bez
závazku
249 Kč/399 Kč 349 Kč/499 Kč 499 Kč/649 Kč 549 Kč/699 Kč 399 Kč/-
volání do T-Mobile neomezeně neomezeně neomezeně neomezeně
SMS do T-Mobile neomezeně neomezeně neomezeně neomezeně
volání do ostatních sítí* 3,50 Kč 3,50 Kč 120 min.,
pak 3,50 Kč
120 minut,
pak 3,50 Kč
SMS do ost. sítí 1,50 Kč neomezeně 1,50 Kč neomezeně
Data (FUP) - 50 MB 200 MB 200 MB
*hovory jsou účtovány po celých minutách

S námi v sítích+ a nabídka pro mladé

Původní tarif S námi v síti+ nabízel mimo jiné neomezené SMS do sítě T-Mobile za 499 Kč měsíčně (649 Kč bez závazku). Jeho nástupce „S námi v sítích+“ rozšiřuje možnost posílat v rámci paušálu i na ostatní sítě, ale je o 50 Kč měsíčně dražší. Takže 549 Kč měsíčně se závazkem a 699 Kč měsíčně bez úvazku.

Klepněte pro větší obrázek
S datovým limitem 50, respektive 200 MB na měsíc můžete LTE opravdu doslova jen vyzkoušet. Během okamžiku totiž budete na suchu (obr.: t-mobile.cz)
Klepněte pro větší obrázek 
Nabídka obsahuje také tarif pro seniory nad 60 let.

Pro mladé do 26 let včetně je cena tarifu S námi v sítích+ snížena na 399 Kč měsíčně, ale jen s úpisem na dvě léta, varianta bez úvazku není k dispozici. Novinky najdete v úplném ceníku na webu operátora (PDF). Operátor se tak konečně probudil s nabídkou tarifu pro mladé, ale stále platí, že nejlepší tarif pro tuto cílovou skupinu ušil Vodafone.

Bez zajímavosti jistě není ani fakt, že i u O2 se před časem navýšila cena u nejnižšího tarifu Free, a to o 100 Kč. Tarif má ale nyní k dispozici 60 minut do všech sítí.

Diskuze (44) Další článek: O2: TV v mobilu či tabletu úplně pro každého

Témata článku: Operátoři, Nákup a ceny, T-Mobile, Hospodaření a finance, Tarify, Pro mladé, Mobil m, Nový tarif, Tarif, Mobil, Dvouletý úpis, Nejnižší tarif, Původní tarif


Určitě si přečtěte

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 35

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 80