T-Mobile: MMS Downloads

Uživatelé sítě T-Mobile mohou nyní využít novou službu s názvem MMS Downloads. V MMS zprávě si mohou nechat poslat třeba animaci, zvuky, barevné logo a další.
T-Mobile: MMS Downloads

Klepněte pro větší obrázekPrávě spuštěna služba s názvem MMS Downloads využívá, jak z názvu vyplývá, MMS zprávy, pro zasílání a přijímání různých motivů, kterými si můžete „vyšperkovat“ svůj mobilní telefon. Na výběr máte celou řadu zvukových efektů, ať už polyfonních nebo klasických, loga, tapety, pohlednice a rovněž animované spořiče displeje.

Motivy lze i kombinovat a opatřit vlastním textem. Motiv potom můžete zaslat známému jako přání k svátku nebo například jako vtipnou pozvánku na večírek.

Všechny motivy jsou k dispozici na stránkách www.t-zones.cz a to v sekci MMS. Stačí když zvolíte typ telefonu, na který bude MMS zpráva zaslána a vyberete si druh motivu. Následně se vám rozbalí nabídka s tématickými motivy a stačí si jen vybrat ten váš. Jiná cesta k motivům vede skrze wapoví stránky portálu t-zones, kde jej naleznete v sekci downoloads. Posledním způsobem, jak si motiv objednat , jsou textové zprávy.
Motivy z nabídky MMS Downloads může využít každý uživatel T-Mobile s aktivovanou službou MMS a GPRS. Cena za odeslání jednoho motivu se pohybuje od 15 – 22 Kč. V současné době jsou podporovány následující telefony - Nokia 7650, Nokia 7210, Nokia 3510, Sony Ericsson T300 a Sony Ericsson T68i.

Více informací na stránce www.t-zones.cz v sekci MMS.

Diskuze (8) Další článek: Praktické zkušenosti s Nokií 6610

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Nokia 3510, Nokia 7210, Nokia 7210 Supernova, Nokia 7650, Sony Ericsson T300, Sony Ericsson T68i, Mobil, MMS, Mobil m, Dow

Určitě si přečtěte