T-Mobile nabídne k pevnému LTE internetu zbrusu nový modem od Huawei. Bude ho pronajímat

Názory k článku

strepik  |  20. 09. 2018 18:44

PIZ = Pevný internet do zásuvky
PIV= Pevný internet vzduchem
To by při přepisování tiskovky mohl autor dát....

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
pcwifi  |  20. 09. 2018 19:51

"při dvouletém úvazku podle garantované rychlosti stahování"garantovane ? Vazenej, garantovat nemuze zadny ISP mimo svoji sit lautr nic, protoze nema svuj kabel naveden az do cile pripadne trasy. Garance plati jen ve sve vlastni siti. A u TM je garance rychlosti v ramci LTE na doma asi takova, ze 16 kb/s obema smery.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
Jirka S  |  21. 09. 2018 07:02

Huawei a bezpečný? Tahle firma, spadající pod čínskou vládu a ministerstvo obrany? Jen další Trojský kůň pro hloupou Evropu.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (5)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
avatar
20. 02. 2019 10:11

Dobry den.
Vazeni prispivajici... muj nazor je že by spise nez tema hw "a spionomanie" bylo pro vsechny uživatele prinosnejsi popsat zkusenosti s timto modemem.
Takže to zkusim já:
MODEM HUAWEI B2368-66
poskytovatel TM
BTS ANDELKA KOSTEL (KV)
bez viditelnosti na miste prijmu.Přima vzdalenost asi 6km ale pres podhorské kopce a doliky...(Doupovske hory) vesnice 12 zbylých domků z toho 8 luftaku takze nadeje na jakekoliv zlepseni zadna... signal EDGE 2G puvodni prijem v oblasti RXL -94 az -101db CID 28791 LAC 8260 ARFCN 32 BSIC 27 (mereno NETMONSTREM) prakticky pouzitelny jen na SMS a velmi bídně na hovory a to jeste s mobilem drzenym mezi 2ma prsty v urcitem miste i výšce,speciálně natocenym a pustenym nahlas.... internet ani nahodou....fakt dost dobry.... Novy soucasny stav:
smlouva s TM na 2 roky za 399 kc měsíčně (dokonce i bez 50 kc měsíčně za pronajem modemu) byla porizena JEN tlf. pres ADSL.CZ a to kompletne v prubehu 3 dnu vcetne montaze modemu na stresni štángli ve vysce asi 13m jeho zapojeni a zprovoznění odbornou firmou...a to zdarma (za 1 kc).
No a ted to nejlepší:
nynější prijem STABILNI. Průměr z 10 mereni behem 24 hod je 29 Mb a odesílání ve stejnem zpusobu mereni v prumeru 9 Mb. TM inzerovanych 20 na 5 lze tedy prohlasit za stabilni... oznaceni garantovaná bych ze znamych (vetsinou technických důvodů ) radeji nepouzil... v prubehu mereni obcas huste snezilo nebo byla mrznouci mlha = podhuri Krusnych hor 640 m n.m. oblast (nikoliv primo mesto) Bochov KV.
Jeste na doplneni infa k modemu:
Jedna se mimo jineho o modem s automatickym prepinanim na dalsi BTS takze uz si nasel dalsi 3 v okoli a v pripade potreby je dokaze pouzit - byt jsou dost podstatne horsi (-101 az -108 db) .
Smerovost prijmu je kruhova takze vybirat si opravdu umi a to welmi dobre.
Uroven citlivosti modemu na signal a potlaceni sumu je jedna z nejlepsich na nasem trhu.
Co se dotyce i ostatnich meritelnych technickych vlastnosti je na tom modem opravdu velmi dobře.
Dilenske zpracovani je tez na velmi dobré urovni.
Byt je to vyrobeno v chine tak to "čina" opravdu neni.
Vybavenosti k montazi uz snad chybi v krabici jen vrtacka a zebrik......hi.Je i cesky navod ke stazeni zde:
http://pics.vodafone.cz/2/navody/Huawei_2368-22_m...A podrobný návod, jak zařízení nainstalovat, najdete zde: https://www.youtube.com/watchTak se nebojte v pripade potreby jit do veci.
Mohu z vlastnich zkusenosti jen a jen doporucit....snad vam vyse uvedene pomuze v rozhodování.
Pekny den vam přeje
technik Jan Suchomel KV

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
Zasílat názory e-mailem: Zasílat názory Můj názor