T-Mobile: od června levnější volání v Chorvatsku a další novinky

Služba Moje Info nyní ještě lepší - Noví partneři pro GPRS roaming - Výrazné cenové zvýhodnění pro návštěvníky Chorvatska - Nejbližší taxi vám přivolá Navigator - Java hry už i pro Siemensy řady 55.
T-Mobile: od června levnější volání v Chorvatsku a další novinky

Novinky v oblasti infoslužeb T-Mobile přináší služba Moje Info. Její využívání se nyní stává na portálu t-zones ještě jednodušší a pohodlnější. Pro majitele informačních kanálů především z řad firemní klientely má navíc T-Mobile výhodnou nabídku: při uzavření smlouvy s T-Mobile mohou za jednu odeslanou zprávu získat až 4,50 Kč. Další nabídka je připravena speciálně pro čas prázdnin a zákazníci si díky ní zavolají v Chorvatsku až o 25 procent levněji. Nejenom odsud, ale i z dalších, již 30 zemí světa, v nichž funguje GPRS roaming, lze nyní poslat fotografii prostřednictvím MMS. Další rozšíření doznaly i další služby: najít nejbližší dispečink taxi kdekoliv v České republice umožní služba T-Mobile Navigator a ještě více zábavy si díky Java hrám užijí majitelé vybraných telefonů Siemens.

Moje Info

Pro využití služby Moje Info zákazníci nemusejí investovat do hardwaru a softwaru, ale celý informační systém mohou vytvořit a spravovat pouze kliknutím na t-zones. Zákazník si tak přes uživatelské rozhraní může velmi jednoduše v několika minutách vytvořit dynamický informační kanál. Informační kanál v rámci služby Moje Info si může zřídit každý tarifní zákazník T-Mobile. Prostřednictvím kanálu jeho majitel informuje například zákazníky či obchodní partnery o aktuální nabídce své firmy, zaměstnance o dění ve firmě apod.

Pro majitele informačních kanálů Moje Info, především z řad firemní klientely, má T-Mobile novou nabídku: za jednu odeslanou zprávu mohou získat, při uzavření smlouvy s T-Mobile, až padesát procent její ceny. Cenu si přitom nastavuje vlastník kanálu sám a příjemce zpráv tak zaplatí za jednu přijatou zprávu cenu od koruny padesáti do devíti korun. Roční poplatek za provoz kanálu s možností odměny za poskytování obsahu činí 12 tisíc korun.

Více informací o službě Moje Info a seznam všech veřejných kanálů včetně jejich cen lze najít na internetových stránkách www.t-mobile.cz v sekci SMS a infoslužby, aktivovat službu lze na www.t-zones.cz.

Levnější volání v Chorvatsku

Od 1. června do 30. září 2003 si zákazníci T-Mobile zavolají v chorvatské síti Cronet operátora HTmobile výrazně levněji. Pro tarifní zákazníky je připravena 20procentní sleva na volání po celý den a zasílání SMS v době od 17 do 18 hodin vyjde dokonce o 60 procent levněji než doposud. Uživatelé předplacených služeb Twist mohou v rámci zmíněné sítě volat po celý den se slevou 25 procent na minutových sazbách a SMS odesílat levněji o 20 procent.

Noví partneři pro GPRS roaming

T-Mobile rozšířil počet operátorů, v jejichž sítích lze využívat službu GPRS roaming, na 38 v jedenatřiceti zemích světa - nejnověji na Islandu a ve Slovinsku. Můžete tak využívat celou řadu služeb, které jsou založené na datových přenosech prostřednictvím technologie GPRS a na jaké jste zvyklí v domácí síti. Až do odvolání vám nebude účtována denní platba za využívání služby, a tak i v zahraničí platíte pouze za přenesená data.

Navigator – Taxi

Služba T-Mobile Navigator byla rozšířena o novou položku, díky níž uživatel pohodlně najde nejbližší dispečink taxi či taxislužbu. Po výběru služby Navigator pod položkou T-Mobile v menu mobilního telefonu stačí zvolit Universal, napsat „TAXI“ a udat požadovaný počet adres. Příchozí odpověď obsahuje kromě adresy také telefonní číslo a další informace o provozu vyhledaného objektu. Odchozí SMS v rámci služby T-Mobile Navigator je účtována dle tarifu zákazníka, každá příchozí SMS je zpoplatněna částkou 2 Kč (bez 5% DPH).

Java hry

Od druhé poloviny května si mohou hry programované v jazyce Java objednávat také majitelé telefonů Siemens S55, C55 a M55. S T-Mobile přitom mají v současné době zákazníci nejširší nabídku Java her, které lze objednat nejenom pro sebe, ale také poslat jako dárek na mobilní telefon svého známého. Stačí se podívat do nabídky služby Downloads na portálu t-zones.

Diskuze (11) Další článek: GPRS používá celosvětově jen 6,4 milionu uživatelů

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Siemens S55, Mobil, Volání

Určitě si přečtěte

Balíček StreamOn narazil u „německého ČTÚ“. Porušuje síťovou neutralitu

Balíček StreamOn narazil u „německého ČTÚ“. Porušuje síťovou neutralitu

** Balíčky Vodafone Video Pass a T-Mobile StreamOn se řeší i u nás ** Tuzemský regulátor naznačuje, že o verdiktu německých kolegů ví ** Vodafone Video Pass může mít problém kvůli redukci kvality videa

19.  1.  2018 | Pospíšil Aleš | 28

T-Mobile přichází s nabídkou deseti telefonů za 1 Kč. Stačí se upsat...

T-Mobile přichází s nabídkou deseti telefonů za 1 Kč. Stačí se upsat...

** Nokii 5 nebo jeden z dalších devíti telefonů nabízí T-Mobile od 1 Kč ** Samozřejmě musíte upsat duši na dvě léta s tarifem Mobil ** Akce platí do konce února 2018 i pro přechod z Twistu na paušál

18.  1.  2018 | Pospíšil Aleš | 8

T-Mobile chystá miliardové investice do optických sítí

T-Mobile chystá miliardové investice do optických sítí

13.  1.  2018 | E15.cz , Gallistl Vladan | 11

Mobilní internet u nás není až tak drahý. ...když se srovnáme s Uzbekistánem a Nigérií

Mobilní internet u nás není až tak drahý. ...když se srovnáme s Uzbekistánem a Nigérií

** Čeští operátoři jsou drazí zhruba stejně jako britští či němečtí ** Za data si nechají pořádně zaplatit v zemích Beneluxu ** Nejhůř je na tom Afrika, na „giga“ tam trhnou skoro 1 000 Kč

27.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 42

Volali jsme jako jindy v neděli, o stovky procent vyskočily na Štědrý den data

Volali jsme jako jindy v neděli, o stovky procent vyskočily na Štědrý den data

** Selfíčko s dárečkem jedině přes messenger a přes Wi-Fi ** Nejvíce volali, SMSkovali a datovali zákazníci T-Mobilu ** Průměrná hodnota přenesených dat na SIM se pohybuje od 40 do 60 MB

25.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 17

Lednový ceník T-Mobilu: Huawei Mate 10 Lite, Samsung Galaxy A8 a něco slev

Lednový ceník T-Mobilu: Huawei Mate 10 Lite, Samsung Galaxy A8 a něco slev

** Operátor v lednu sleví modely Honor, Huawei a Samsung ** Za necelých 13 tisíc se začne prodávat Samsung Galaxy A8 ** Zlevní také tablet Samsung Galaxy Tab S3, cena klesne o 2 tisíce

25.  12.  2017 | Pospíšil Aleš