T-Mobile: od června levnější volání v Chorvatsku a další novinky

Služba Moje Info nyní ještě lepší - Noví partneři pro GPRS roaming - Výrazné cenové zvýhodnění pro návštěvníky Chorvatska - Nejbližší taxi vám přivolá Navigator - Java hry už i pro Siemensy řady 55.
T-Mobile: od června levnější volání v Chorvatsku a další novinky

Novinky v oblasti infoslužeb T-Mobile přináší služba Moje Info. Její využívání se nyní stává na portálu t-zones ještě jednodušší a pohodlnější. Pro majitele informačních kanálů především z řad firemní klientely má navíc T-Mobile výhodnou nabídku: při uzavření smlouvy s T-Mobile mohou za jednu odeslanou zprávu získat až 4,50 Kč. Další nabídka je připravena speciálně pro čas prázdnin a zákazníci si díky ní zavolají v Chorvatsku až o 25 procent levněji. Nejenom odsud, ale i z dalších, již 30 zemí světa, v nichž funguje GPRS roaming, lze nyní poslat fotografii prostřednictvím MMS. Další rozšíření doznaly i další služby: najít nejbližší dispečink taxi kdekoliv v České republice umožní služba T-Mobile Navigator a ještě více zábavy si díky Java hrám užijí majitelé vybraných telefonů Siemens.

Moje Info

Pro využití služby Moje Info zákazníci nemusejí investovat do hardwaru a softwaru, ale celý informační systém mohou vytvořit a spravovat pouze kliknutím na t-zones. Zákazník si tak přes uživatelské rozhraní může velmi jednoduše v několika minutách vytvořit dynamický informační kanál. Informační kanál v rámci služby Moje Info si může zřídit každý tarifní zákazník T-Mobile. Prostřednictvím kanálu jeho majitel informuje například zákazníky či obchodní partnery o aktuální nabídce své firmy, zaměstnance o dění ve firmě apod.

Pro majitele informačních kanálů Moje Info, především z řad firemní klientely, má T-Mobile novou nabídku: za jednu odeslanou zprávu mohou získat, při uzavření smlouvy s T-Mobile, až padesát procent její ceny. Cenu si přitom nastavuje vlastník kanálu sám a příjemce zpráv tak zaplatí za jednu přijatou zprávu cenu od koruny padesáti do devíti korun. Roční poplatek za provoz kanálu s možností odměny za poskytování obsahu činí 12 tisíc korun.

Více informací o službě Moje Info a seznam všech veřejných kanálů včetně jejich cen lze najít na internetových stránkách www.t-mobile.cz v sekci SMS a infoslužby, aktivovat službu lze na www.t-zones.cz.

Levnější volání v Chorvatsku

Od 1. června do 30. září 2003 si zákazníci T-Mobile zavolají v chorvatské síti Cronet operátora HTmobile výrazně levněji. Pro tarifní zákazníky je připravena 20procentní sleva na volání po celý den a zasílání SMS v době od 17 do 18 hodin vyjde dokonce o 60 procent levněji než doposud. Uživatelé předplacených služeb Twist mohou v rámci zmíněné sítě volat po celý den se slevou 25 procent na minutových sazbách a SMS odesílat levněji o 20 procent.

Noví partneři pro GPRS roaming

T-Mobile rozšířil počet operátorů, v jejichž sítích lze využívat službu GPRS roaming, na 38 v jedenatřiceti zemích světa - nejnověji na Islandu a ve Slovinsku. Můžete tak využívat celou řadu služeb, které jsou založené na datových přenosech prostřednictvím technologie GPRS a na jaké jste zvyklí v domácí síti. Až do odvolání vám nebude účtována denní platba za využívání služby, a tak i v zahraničí platíte pouze za přenesená data.

Navigator – Taxi

Služba T-Mobile Navigator byla rozšířena o novou položku, díky níž uživatel pohodlně najde nejbližší dispečink taxi či taxislužbu. Po výběru služby Navigator pod položkou T-Mobile v menu mobilního telefonu stačí zvolit Universal, napsat „TAXI“ a udat požadovaný počet adres. Příchozí odpověď obsahuje kromě adresy také telefonní číslo a další informace o provozu vyhledaného objektu. Odchozí SMS v rámci služby T-Mobile Navigator je účtována dle tarifu zákazníka, každá příchozí SMS je zpoplatněna částkou 2 Kč (bez 5% DPH).

Java hry

Od druhé poloviny května si mohou hry programované v jazyce Java objednávat také majitelé telefonů Siemens S55, C55 a M55. S T-Mobile přitom mají v současné době zákazníci nejširší nabídku Java her, které lze objednat nejenom pro sebe, ale také poslat jako dárek na mobilní telefon svého známého. Stačí se podívat do nabídky služby Downloads na portálu t-zones.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Siemens S55

11 komentářů

Nejnovější komentáře

 • Mx 3. 6. 2003 13:37:11
  Ted meli dokonce Oskari v internetove samobsluze chybu a roaming se dal...
 • Tom 2. 6. 2003 19:27:56
 • o 20 % výhodnější volání do ČR po celý den
  Můžete...
 • Martin 30. 5. 2003 16:56:42

  Ted jsem se dival na web a prd. Vipnet uz to ma za cca 17 ve spice a 15...

 • Určitě si přečtěte

  Sigfox v praxi: Jak internet věcí pomáhá k lepšímu vínu

  Sigfox v praxi: Jak internet věcí pomáhá k lepšímu vínu

  ** Internet věcí už není prázdná fráze ** Čekali byste chytrou elektroniku ve vinohradu na jihu Moravy? ** Čerstvé informace každých 30 minut umožní šetrně pracovat s chemií

  17.  8.  2017 | časopis Computer, Michlovský Jakub

  V srpnovém ceníku T-Mobilu najdeme Xperii L1 a Samsungy J3 a J5 (2017)

  V srpnovém ceníku T-Mobilu najdeme Xperii L1 a Samsungy J3 a J5 (2017)

  ** V druhé půlce letních prázdnin bodují telefony střední třídy ** Pokud fandíte výhodným nákupům, zaostřete na Huawei ** Za dvouletý úpis vám operátor sleví až 4 000 Kč z ceny

  3.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 1

  TOP 10: Nejprodávanější smartphony v Česku za červen 2017

  TOP 10: Nejprodávanější smartphony v Česku za červen 2017

  ** V červnu jsme nejvíc kupovali modely s cenovkou do 7 tisíc ** Ze značek převládá Samsung a Huawei ** Nejoblíbenějším smartphonem od Applu je iPhone SE

  21.  7.  2017 | Láska Jan | 8

  Aukce skončila. Pásmo 3,7 GHz si rozdělí dva stávající a dva noví operátoři

  Aukce skončila. Pásmo 3,7 GHz si rozdělí dva stávající a dva noví operátoři

  ** Frekvence pro „městské“ LTE vydražili O2, Vodafone a dva nováčci ** Jmenovitě Poda a Nordic Telecom, který má největší kus spektra ** Cena za frekvence se nelíbila T-Mobilu, a tak se z aukce stáhl

  11.  7.  2017 | Pospíšil Aleš | 73

  Srovnali jsme tarify a odhalili tři zlatá pravidla našich operátorů. Která to jsou?

  Srovnali jsme tarify a odhalili tři zlatá pravidla našich operátorů. Která to jsou?

  ** Tři zlatá operátorská pravidla: komplikovaně, draze, připlať ** Operátoři letos změnili nabídku tarifů, ušetřit vás ale nenechají ** Ceny už sice nemají úplně stejné, ale rozdíly jsou minimální

  10.  7.  2017 | Pospíšil Aleš | 56


  komerční sdělení

  Komerční sdělení