T-Mobile: Pojďte si hrát s Javou skoro zadarmo!

T-Mobile koncem minulého měsíce představil devět nových Javových her. Dvě z nich jsou o to zajímavější, že za jejich stažení nemusíte platit obvyklých 31,50 Kč, ale platíte jen za přenesená data (případně dobu stahování). Setkat se můžete se hrami jako Prince of Persia, Poker nebo pexeso. A jaké že nové hry jsou?
T-Mobile: Pojďte si hrát s Javou skoro zadarmo!
Kapitoly článku

Redakční hodnocení

Každou z her jsme si dovolili subjektivně ohodnotit. Stejně jako minule se hodnotilo provedení, tj. grafika a eventuelně příběh, hratelnost, tj. snadnost a „příjemnost“ ovládání, a v neposlední řadě také výdrž neboli dobu, po které vás hra může přestat bavit. Hodnocení probíhalo stejně jako ve škole, což znamená, že hra s nejlepším provedením, nejlepší hratelností a nejdelší výdrží by dostala samé jedničky.

Recenzi javových her, které T-Mobile uvedl dříve, naleznete v tomto článku.

Prince of Persia

Klepněte pro větší obrázek

Jeden z klasiků počítačové herní historie přichází také do vašich mobilů. Oproti své počítačovému bratříčkovi má však mobilní Prince mírně upravený příběh a zcela přepracované úrovně hry. Kromě toho jsou tu ještě dva zásadní rozdíly – ze hry vymizely souboje s meči a také propadající se podlahy – ty by ale byly ve verzi s omezeným počtem ovládacích kláves a malém displeji spíše překážkou. Stejně tak se již nesetkáte se skoky s rozběhem. Aby ale vaše cesta za záchranou princezny nebyla tak jednoduchá, tak do hry vstoupilo více zavíracích dveří, které musíte otevřít šlápnutím na cihlu, která někdy bývá pěkně daleko, a také přibyla jedna překážka, jejíž zdolání je čím napínavější, čím dále jste od začátku úrovně.

Za stažení této hry zaplatíte T-Mobilu pouze za přenesená data (při využití GPRS) a nebo za čas strávený jejich přenosem (při využití CSD). Jediný háček spočívá v tom, že funkčnost této hry je stejně jako je tomu u Siberian Strike omezena na dobu 30 dní. Po uplynutí této doby přestane hra fungovat, ale můžete si ji stáhnout znova. Obě tyto hry můžete nalézt na WAPu v sekci T-games/Java hry 2.

Provedení: 1
Hratelnost: 1
Výdrž: 1
Průměr: 1,00
Velikost: 48 kB

Siberian Strike

Klepněte pro větší obrázek

Další hrou, u které platíte pouze za přenesená data a nebo za čas strávený jejím stažením, je Siberian Strike. Na první pohled by se dalo říct, že se jedná o klasickou střílečku, kdy letíte letadlem a střílíte vše, co se hýbe. Ano, to je skutečně také náplň hry, nicméně takovýto popis by k Siberian Striku příliš neseděl. Ve skutečnosti se jedná o hru, která má v pozadí poměrně zábavný příběh plný ironie a výroků ve stylu Agent Mlíčňák. Jste pilotem letadla a vašim úkolem je zničit Stalin-Bota, ruského robota továrny na vodku, která se pomocí svojí otrávené vodky snaží ovládnout svět. Při vaší misi, kterou můžete absolvovat ve dvou úrovních obtížnosti, se budete postupně setkávat s nejrůznějšími typy letadel. Postupem času po vás ale budou střílet také lodě a na konci dokonce i tanky. Tím vším vás však bude provádět řada poměrně zábavných hlášek.

Provedení: 1
Hratelnost: 1
Výdrž: 1
Průměr: 1,00
Velikost: 47 kB

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Příjemnost, Nejlepší hra, Mobil, Divoký západ


Určitě si přečtěte

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

** Špička portfolia Huawei nepřipouští žádné kompromisy ** Má atraktivní, zapamatovatelný design a spoustu výkonu ** Hlavním lákadlem je unikátní fotoaparát Leica se třemi objektivy

Jan Láska | 70

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31