T-Mobile: posílejte o prázdninách MMS za dvě koruny

Během prázdnin budou moci zákazníci operátora T-Mobile posílat multimediální MMS zprávy pouze za dvě koruny. Akce se týká jak Twistu, tak paušálních programů a lze ji využít i v zahraničí.
T-Mobile: posílejte o prázdninách MMS za dvě koruny

Včera jsme s předstihem informovali o speciální nabídce T-Mobilu na prázdniny, díky níž můžete posílat MMS zprávy u T-Mobilu za 2,10 Kč (včetně DPH). T-Mobile dnes opravdu překvapil, před chvíli vydal tiskovou zprávu, ve které je vše černé na bílém. Od prvního července do konce srpna bude stát odesílání MMSky dvě koruny, a to jak pro tarifní, tak twistové zákazníky. Tarifní zákazníci navíc mohou za tuto zvýhodněnou cenu posílat MMS také ze zahraničí.

Multimediální MMS zprávy je samozřejmě možné využít pro fotografii, text, zvukový záznam, obrázky či animaci. MMS lze zasílat nejenom na mobily s podporou této funkce, ale rovněž i na e-mailovou adresu. Pokud mobilní telefon MMS nepodporuje, příjemce obdrží místo MMS zprávy klasickou textovku s upozorněním o zaslání MMSky, kterou si lze následně vyzvednout na portálu t-zones.

„Díky této cenově velmi výhodné nabídce si MMS může vyzkoušet opravdu každý. Oproti standardní ceně za odeslání multimediální zprávy totiž náš zákazník nyní ušetří bezmála 8 korun,“ vysvětluje  Jiří Hájek, tiskový mluvčí společnosti T-Mobile, a dodává: „Odesílání MMS ze zahraničí se vyplatí dvojnásob. Pokud se zákazník namísto klasické pohlednice rozhodne pro vzkaz formou MMS, může jich za cenu poštovného odeslat hned několik. O neopakovatelné zážitky z dovolené se tak navíc se svými blízkými podělí bezprostředně."

T-Mobile nabízí od prvního července šestnáct telefonů podporujících MMS, a to již od 2927 Kč včetně DPH za Nokii 3510i. Ze zahraničí mohou zákazníci T-Mobile odesílat MMS v sítích 43 operátorů, kteří podporují službu GPRS roaming. Služba je dostupná již v 37 zemích světa, nejnověji například v Číně, Belgii a na Srí Lance. Speciální nabídka se týká odesílání MMS. Ceny v rámci služby MMS Info a MMS Downloads zůstávají beze změny.

Diskuse: stojí vám za to pořidit si nový MMS telefon a využít výhodné nabídky T-Mobilu?

Diskuze (57) Další článek: Roaming: jak s mobilem v zahraničí (téma týdne)

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, MMS, Mobil

Určitě si přečtěte