T-Mobile představil MMS zprávy pro všechny

S novou službou Media Album mohou MMS zprávy posílat i zákazníci bez telefonu s podporou MMS. To vše na t-zones. Nechybí vlastní archiv obrázků, videí a zvuků. Navíc si můžete vytvořit vlastní obrázek či melodii.
T-Mobile představil MMS zprávy pro všechny

Všichni zákaznici T-Mobilu nyní mohou začít využívat potenciálu MMS zpráv i bez nutnosti vlastnit mobilní telefon s podporou této funkce. To vše díky službě Media Album, která je dostupná na portálu www.t-zones.cz. MMS zprávy tak můžete spravovat, vytvářet nové, upravovat, přeposílat a ukládat do archívu. Služba je přístupná na t-zones nebo ve wapové verzi v sekci E-mail a více.

MMS krotíme na webu

„Všechny MMS zprávy si až dosud mohl zákazník vytvářet nebo ukládat pouze ve svém mobilním telefonu. Výhod MMS komunikace si tak užívali především majitelé mobilních telefonů, které MMS podporují. I ti byli ovšem při jejich příjmu či odesílání omezeni pamětí svého telefonu. S Media Albem přinášíme našim zákazníkům unikátní řešení, kdy již nejsou omezeni ani kapacitou telefonu, ani tím, že nevlastní MMS telefon,“ říká Jiří Hájek, tiskový mluvčí společnosti T-Mobile.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Tak vypadá přístup ke službě Media Album přes WAP

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

S Media Albem není problém si uchovávat své příchozí a odchozí MMS zprávy přímo ve schránce na t-zones, která je přístupná přes internet i WAP. Zprávy budou automaticky kopírovány do schránky, a to při jejich přijetí na telefon či odeslání jinému uživateli. Tyto MMSky naleznete ve složce Doručené MMS zprávy, která nabízí prostor o velikosti 2 MB. Zprávy lze dále třídit, upravovat, přeposílat či na ně odpovídat - zkrátka stejně jako u běžného e-mailu.

Sestavme si MMSku sami

Každému uživateli se nabízí i editor MMS zpráv. Ten slouží pro sestavování a odesílání MMS zpráv. V Media Albu se ovšem nabízí i jednoduchý editor obrázků a melodií, se kterým můžete vytvářet jednotlivé části MMSky. Do MMS zprávy vytvářené na webu či WAPu je možné spolu s textem vkládat obrázky, video a melodie i z veřejně dostupné galerie nebo použít obrázky a melodie stažené ze svého počítače. Pro tyto součásti MMS zprávy je určena speciální složka Moje motivy o velikosti 1 MB. Maximální velikost vytvořené MMS zprávy je 100 kB.

Pokud jste si na telefonu zhotovili fotku, kterou zatím nikomu nechcete posílat, ale víte, že se vám bude jednou hodit. Stačí ji odeslat od schránky na číslo 5522 a v budoucnu s ní tam kdykoli pracovat.

Abyste nemuseli složitě vyhledávat telefonní čísla vašich známých, kterým budete MMSky posílat, v rámci služby Media Album naleznete i speciální adresář pro telefonní čísla příjemců vašich zpráv.

Jdeme do toho?

Pro aktivaci služby Media Album je nutné se zaregistrovat portálu t-zones. Současně je vhodné mít aktivovánu službu MMS. Pokud si službu MMS neaktivujete, budete mít možnost z Media Alba MMS zprávy pouze odesílat, zatímco zprávy zaslané na Vaše číslo si budete moci nadále vyzvedávat na wapových nebo webových stránkách t-zones pod odkazem Vyzvednout MMS. Na závěr malá informace, která snad potěší. Služba je až do konce srpna zdarma.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile

8 komentářů

Nejnovější komentáře

  • TMO 5. 8. 2003 8:24:49

    Je to výborná věc i když už MMS mobil mam ale aspoň kámošum můžu něco...

  • Xsoft 1. 8. 2003 19:19:49
    No už jsem myslel že MMS pro všechny = MMS i na Oskaru. Ale ne, jen jiná...
  • Creckx 31. 7. 2003 21:31:01
    Všichni nejsou tak padlý na hlavu jako ty...tvůj nick najdu pod všema...
Určitě si přečtěte

Sigfox v praxi: Jak internet věcí pomáhá k lepšímu vínu

Sigfox v praxi: Jak internet věcí pomáhá k lepšímu vínu

** Internet věcí už není prázdná fráze ** Čekali byste chytrou elektroniku ve vinohradu na jihu Moravy? ** Čerstvé informace každých 30 minut umožní šetrně pracovat s chemií

17.  8.  2017 | časopis Computer, Michlovský Jakub

V srpnovém ceníku T-Mobilu najdeme Xperii L1 a Samsungy J3 a J5 (2017)

V srpnovém ceníku T-Mobilu najdeme Xperii L1 a Samsungy J3 a J5 (2017)

** V druhé půlce letních prázdnin bodují telefony střední třídy ** Pokud fandíte výhodným nákupům, zaostřete na Huawei ** Za dvouletý úpis vám operátor sleví až 4 000 Kč z ceny

3.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 1

TOP 10: Nejprodávanější smartphony v Česku za červen 2017

TOP 10: Nejprodávanější smartphony v Česku za červen 2017

** V červnu jsme nejvíc kupovali modely s cenovkou do 7 tisíc ** Ze značek převládá Samsung a Huawei ** Nejoblíbenějším smartphonem od Applu je iPhone SE

21.  7.  2017 | Láska Jan | 8

Aukce skončila. Pásmo 3,7 GHz si rozdělí dva stávající a dva noví operátoři

Aukce skončila. Pásmo 3,7 GHz si rozdělí dva stávající a dva noví operátoři

** Frekvence pro „městské“ LTE vydražili O2, Vodafone a dva nováčci ** Jmenovitě Poda a Nordic Telecom, který má největší kus spektra ** Cena za frekvence se nelíbila T-Mobilu, a tak se z aukce stáhl

11.  7.  2017 | Pospíšil Aleš | 73

Srovnali jsme tarify a odhalili tři zlatá pravidla našich operátorů. Která to jsou?

Srovnali jsme tarify a odhalili tři zlatá pravidla našich operátorů. Která to jsou?

** Tři zlatá operátorská pravidla: komplikovaně, draze, připlať ** Operátoři letos změnili nabídku tarifů, ušetřit vás ale nenechají ** Ceny už sice nemají úplně stejné, ale rozdíly jsou minimální

10.  7.  2017 | Pospíšil Aleš | 56


komerční sdělení

Komerční sdělení