T-Mobile představil nové tarify, Oskar zase MMS zprávy

Prezentace z tiskové konference T-Mobilu - Oskarovy mobily na září - Problémy s MMS - Kvalitní fotogafie Sony Ericssonu P900, resp. P810 - T-Mobile zlevnil Nokie a začal prodávat Siemens ST55 - Novinky od Sony Ericssonu - a další aktuality.
T-Mobile představil nové tarify, Oskar zase MMS zprávy

Oskar: MMS Koktejl chodí!
Právě mi dorazil na Oskara první MMS Koktejl, služba, o jejíž funkčnosti mnozí z vás pochybovali. Zpráva dorazila dva dny po aktivaci FotoPošty, tedy v limitu, který Oskar uvádí. Dnes se konkrétně týkala sportu (kanál SPORTV).
4.9.2003,
Broža Petr

Oskar: GSM banking už i s ČSOB od 15. září
Na webu ČSOB můžete najít následující informaci: „ČSOB ještě v tomto měsíci zpřístupní službu ČSOB Mobil 24 (tedy GSM bankovnictví) také pro zákazníky mobilního operátora OSKAR. Rádi bychom však upřesnili některé mediální informace datující spuštění této služby na počáteku školního roku.
4.9.2003,
Broža Petr

T-Mobile v září: levnější Nokie a nový Siemens ST55
Co se týče měsíce září, nejvýraznější novinkou na poli telefonů je u T-Mobilu uvedení Siemensu ST55, což je model určený speciálně pro síť T-Mobile. O tomto telefonu jsme více psali zde, v průběhu tohoto týdne můžete na MobilManii očekávat první zkušenosti jednoho našeho čtenáře.
4.9.2003,
Votruba Tomáš

Kvalitní fotografie komunikátoru Sony Ericsson P900 (nebo P810?)
Na známém fóru Esato.com, který se věnuje telefonům Sony Ericsson, se objevily povedené fotografie nového komunikátoru P900. Prohlédněte si, jak bude vypadat pravděpodobný nástupce Sony Ericssonu P800. Více informací ohledně tohoto přístroje hledejte v našem dřívějším článku.
4.9.2003,
Turoň Marek

T-Mobile a MMS: tak trochu chodí, tak trochu nechodí (doplněno o vyjádření TMO)
Právě v redakci testujeme zasílání MMS v různých sítích mezi sebou. Nejprve je na řadě T-Mobile versus Oskar. První testovací MMS z TMO do Oskara došla cca po šesti hodinách, další odeslaná MMS zatím nedorazila. Stejně tak se zatím nepodařilo zaslat MMS z Oskara na T-Mobile.
3.9.2003,
Broža Petr

Video s novinkami od Sony Ericsson
Doufám, že jste si prohlédli fotografie v dnešním článku. Nyní se také můžete podívat na krátké video s novinkami. Uvidíte v něm autíčko, oba „zetkové“ telefony a herní Gameboard.
3.9.2003,
Turoň Marek

Oskar a jeho síť: co se děje? (doplněno o vyjádření Oskara)
Včera jsem s kolegou Lutonským volal z Prahy na čísla Oskara, která byla bezpečně zapnutá, přitom nám síť ohlásila, že volaný má vypnutý mobil (trvalo to cca dvě hodiny). Několikrát se mi rovněž stalo, že se karta chovala, jakoby nebyla přihlášena do sítě. Vše začalo po aktivaci MMS v dopoledních hodinách.
3.9.2003,
Broža Petr

Oskarovy mobily na září
Oskar si dává záležet na tom, aby v jeho nabídce figurovalo co nejvíce MMS mobilů (označeny tučně). Říkal totiž, že MMS spustí, až bude dostatek telefonů, které budou tuto funkci podporovat. Zda mu načasování vyšlo dobře, můžete posoudit sami.
2.9.2003,
Broža Petr

Pochvala: Oskarovy manuálky
Z dnešní Oskarovy tiskové konference k uvedení služby MMS jsem si přinesl útlou příručku věnovanou této a dalším multimediálním službám operátora (resp. jen jedné - VideoZoně).
2.9.2003,
Lutonský Marek

Prezentace z dnešní tiskové konference T-Mobilu
Pokud vás zajímá, jakým způsobem T-Mobile na dnešní tiskové konferenci prezentoval nabídku nových tarifů, můžete si z jeho stránek stáhnout dokument s prezentací ve formátu PDF. Soubor má velikost 663 kB.
1.9.2003,
Lutonský Marek

Nové mobily Sony Ericssonu už ve středu
Ve středu představí Sony Ericsson podle Mobil.se nové mobilní telefony T620, Z600, P900 a Z1010, my si je budeme moci „osahat“ na tiskové konferenci, která se koná ve čtvrtek. T620 bude nástupce modelu T610, o novinkách toho moc nevíme.
1.9.2003, Broža Petr

T-Mobile nabídne volání mimo špičku za padesátník
Pár okamžiků před dnešní tiskovou konferencí T-Mobilu jsme získali neoficiální informaci o speciální nabídce pro paušální zákazníky: za poměrně malý obnos, jehož přesnou výši neznáme (neměla by být vyšší než nějakých 50 korun), bude moci majitel tarifu nové generace volat mimo špičku do vlastní sítě za padesát haléřů za minutu.
1.9.2003,
Broža Petr

Váš názor Další článek: Kapesní počítače: souboj operačních systémů (polemika)

Témata článku: Ostatní, Tarify, Siemens ST55, Sony Ericsson P900, Oskar, Tarif, Zprávy, Mobil, MMS, Vypnutý mobil


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14