T-Mobile: soutěž o Smart a 14 Sony Ericssonů K750i

T-Mobile na léto připravil SMS soutěž. Hraje se v ní o jeden automobil Smart fourfour, čtrnáct Sony Ericssonů K750i a o další drobnosti. Soutěž je vědomostní a protože se o ní ještě moc neví, máte možná šanci.
T-Mobile: soutěž o Smart a 14 Sony Ericssonů K750i

T-Mobile už na začátku týdne na stránkách www.odhalme.cz provozuje letní SMS soutěž. Je založena na hádání jmen slavných osobností podle různých indicií. Kdo nejrychleji a s nejmenším počtem nápověd uhodne tři jména, vyhrává. Příchozí zprávy jsou zdarma, každá odeslaná textovka přijde na 3 Kč včetně DPH.

Pro začátek stačí, když z telefonu se SIM T-Mobilu na telefonní číslo 900 1103 pošlete zprávu s textem START. Hned dostanete nápovědu k první osobnosti. Dále se využívají tyto příkazy:

VIM mezera JMENO mezera PRIJMENI
Pro odeslání jména osobnosti (bez háčků a čárek).

INDICIE
Žádost o zaslání další nápovědy (nejvýše mohou být čtyři).

NEVIM
Můžete to vzdát a přesunout se k dalšímu jménu. V takovém případě ale už asi nemáte šanci na výhru, je proto lepší použít příkaz:

STOP
Pro ukončení účasti ve hře.

STAV
Pro zjištění aktuálního výsledku.

VYHRA
Zjistíte, zdali jste vyhráli. Tuto informaci potom najdete i na webu hry.

Ještě k pravidlům

Soutěž se dělí na týdenní a měsíční kola, v závěru je finále. Týdenní kolo probíhá vždy od pondělí do neděle, až do 28. srpna. Během týdne lze hrát opakovaně, z jednoho čísla je ale možných jen 20 her. Vyhrává 25 hráčů s nejlepším hodnocením.

Pokud v týdenním kole uhodnete alespoň jednu trojici osobností, dostanete se do měsíčního kola. Tentokrát lze soutěžit jen jednou, vyhrává 25 hráčů. Když v průběhu hry uhodnete nejméně dvě trojice osobností, dostanete se až do finále. Koná se 3. září a vůz Smart získá jen jeden výherce.

Řekl bych, že o soutěži se ještě příliš neví, ani T-Mobile ji zatím nijak nepropaguje. Takže byste mohli mít větší šanci, než se o ní dozví všichni. Podrobnosti a kompletní pravidla najdete na www.odhalme.cz.

Témata článku: Sony, Operátoři, T-Mobile, Ericsson, Son, Soutěž, Mobil

Určitě si přečtěte

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34