T-Mobile spočítal lidi u rozsvícení vánočních stromů. Nejlepší program patrně mají ve Zlíně

T-Mobile znovu hrábnul do dat z provozu své sítě, anonymizoval je a přináší zajímavý statistický pohled na to, jak populární je okamžik rozsvícení vánočního stromu v jednotlivých krajských městech.

Analýza přinesla několik docela zjevných informací. Třeba že v Praze přišlo nejvíce lidí a byl mezi nimi největší podíl cizinců. Ale z dat také vyplývá, že ve Zlíně mají při rozsvícení stromu zajímavější program (nebo lidé méně chvátají), protože na akci vydrželi dvakrát déle než v Praze či Liberci.

Diskuze (2) Další článek: Až sníh v zimě znovu překvapí silničáře, je tady Waze. Přidává hlášení neprohrnuté cesty

Témata článku: T-Mobile, Statistika, Rozsvícení, Nejlepší program, Strom, Člověk, Data, Vánoční strom, Liberec, Praha, Program, Zlín


Určitě si přečtěte

RECENZE: Apple iPhone 11 – dvě čočky, pokračování ságy a spousta odhodlání

RECENZE: Apple iPhone 11 – dvě čočky, pokračování ságy a spousta odhodlání

**Design telefonu možná není hezký, ale hlavně je naprosto originální **Výkon je ohromující, rychlost sytému špičková, oboje bez překvapení ** Dvě čočky stačí, ultraširoký foťák vás bude hodně bavit

Jakub Michlovský | 109

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 130