T-Mobile: těšte se na dárky!

T-Mobile se rozhodl, že svým tarifním zákazníkům bude nadělovat dárky s předstihem před Mikulášem i Ježíškem. Na co se můžete těšit a co v těchto dnech dostávají tarifní zákazníci (a nejen ti) do svých schránek se dozvíte v tomto článku.
T-Mobile: těšte se na dárky!

GPRS až do domu

První z věcí, kterou obdrží tarifní zákazníci T-Mobilu přímo do svých schránek je malá čtvercová obálka, která obsahuje CD s aktuální verzí T-Mobile GPRS software, a to jak v českém, tak anglickém jazyce, včetně podrobného manuálu v PDF. To určitě přijde vhod těm, kteří potřebují do svého notebooku či počítače nainstalovat připojení k Internetu přes GPRS od T-Mobilu. Kromě instalace připojení s nastavením jednotlivých APN (Internet a Profil) instalační CD obsahuje také čerstvé ovladače pro většinu u nás dostupných GPRS telefonů.

Adventní kalendář až do domu

S mnohem větším pozitivním ohlasem se však setká asi adventní kalendář, který postupně od T-Mobilu dostanou všichni tarifní zákazníci (vyjma firemních) a všichni registrovaní uživatelé předplacené karty Twist. Kromě nich však čokoládové překvapení čeká také na ty, kteří si koupí ve značkových a autorizovaných prodejnách Twist sadu a nebo se stanou novými tarifními zákazníky.

Klepněte pro větší obrázek

10% sleva na Twist sady

Spolu s adventním kalendářem však stávající tarifní a registrovaní Twist zákazníci obdrží (nebo již obdrželi) také stručný dopis, na jehož konci najdou slevový kupon. Ten je platný do 15. prosince 2002 a opravňuje svého držitele k získání 10% slevy na nákup libovolné Twist sady. Tento kupon je platný ve všech Značkových prodejnách T-Mobile. Twist sada, kterou s jeho využitím nakoupíte bude obsahovat telefon + SIM kartu s 300 Kč kreditem.

Klepněte pro větší obrázek

Diskuze (51) Další článek: Oskar má vánoční ceny mobilů

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Mobil

Určitě si přečtěte