T-Mobile uvádí nový, levnější a jednodušší Twist

Starší tarify mají skončit, stejně tak možnost zvolit si výhodu za dobití. Těšit se můžeme na nový tarif Našim+ s voláním do sítě T-Mobile za 1,50 Kč/min.
T-Mobile uvádí nový, levnější a jednodušší Twist

Od dubna chystá T-Mobile velké změny v nabídce předplacených služeb. Nabídne nový tarif Twist Našim+ a některé starší tarify naopak zruší. Cílem je zjednodušení nabídky. Nový tarif přinese výhodu v podobě volání do vlastní sítě za 1,50 Kč, ale jen za podmínky dobití alespoň za 300 Kč. Volání za půl druhé koruny za minutu do vlastní sítě pak vydrží následující měsíc. Cena do ostatních sítí ale nepotěší: tři koruny a padesát haléřů v každém případě.

Pokud nedobijete, vyskočí cena za volání do vlastní sítě o sedmdesát haléřů na 2,20 Kč/min. Ve skutečnosti ale zákazník utratí ještě více, a to kvůli účtování hovorů po celých minutách (60+60). Tento způsob účtování hovorů v praxi prodražuje inzerovanou cenu minuty zhruba o třetinu v závislosti na délce hovorů – čím více máte kratších hovorů, tím je zdražení větší. Odeslání SMSky stojí u tarifu Twist Našim+ 1,50 Kč.

Klepněte pro větší obrázek
Výhoda volání za 1,50 Kč/min. do vlastní sítě bude brzy pro všechny Twistaře. Aktuální spektrum odměn bude v rámci zjednodušování zrušeno (obr. shutterstock.com)

Nový tarif si od 1. dubna mohou aktivovat i stávající předplacenkáři. Pro Twist Našim+ stačí poslat na číslo 4603 SMS ve tvaru CHCI NASIMPLUS, pro aktivaci nové výhody, kterou lze kombinovat se všemi aktuálně nabízenými tarify, pak ve tvaru NASIM SAZBA.

Zjednodušování a sjednocování

Twistaři, kteří jako svou odměnu za dobití zatím volili noční volání do vlastní sítě zdarma, bezplatný internet v mobilu nebo 1+1 SMS zdarma ale ze zjednodušování radost mít nebudou. Od 31. května tyto výhody T-Mobile zruší a každého odmění automaticky voláním do vlastní sítě za 1,50 Kč.

Tím ale zjednodušování nekončí, dojde také k ukončení některých starších tarifů a balíčků Twist a rodinných nabídek – například tarifů a zvýhodnění Rodina, které mohou využívat paušální i Twist zákazníci.

Klepněte pro větší obrázek
Za dobití si můžete zvolit jednu z odměn, tedy do konce května...  (obr.: t-mobile.cz)

Důvod vysvětluje Dana Tomášková, ředitelka marketingu pro segment domácností: „V dnešní době, kdy nabízíme paušální tarify s cenou již od 249 Kč měsíčně s neomezeným voláním a SMS v rámci T-Mobile, již tyto služby nemají opodstatnění. Klientům proto doporučujeme přechod na nejnovější tarify, případně aktivaci služby Sponzor.

Operátor slibuje, že bude všechny zákazníky, jichž se uvedené rušení starých tarifů či balíčků týká, včas a dostatečně informovat a nabídne jim novou službu.

Diskuze (65) Další článek: Mobily pomůžou policii chytat zloděje

Témata článku: Nákup a ceny, T-Mobile, Hospodaření a finance, Twist, Mobil, Starý tarif, Služba operátorů


Určitě si přečtěte

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 35

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40