T-Mobile vylepšil hlasovou schránku a spustil registr hovorů

T-Mobile včera oficiálně uvedl registr zmeškaných hovorů a doplnil hlasovou schránku o možnost vybrat si zábavné uvítací pozdravy.
T-Mobile vylepšil hlasovou schránku a spustil registr hovorů

O tom, že T-Mobile nabízí registr zmeškaných hovorů, jsem psal již v pondělí. Teprve včera však byla služba spuštěna oficiálně a měla by fungovat bez počátečních problémů. Ačkoliv jsem službu již popsal, raději se budu trošku opakovat - nechci vás nutit klikat na původní článek.

Víš, kdo volal?

Registr zmeškaných hovorů je určen těm zákazníkům T-Mobilu, kteří nemají aktivovanou hlasovou schránku nebo MobileBox. Pokud máte vypnutý mobil nebo jste mimo signál a někdo vám v této době volal, přijde vám po opětovném přihlášení do sítě zpráva, v níž najdete telefonní čísla těch, kteří vám volali. Registr si pamatuje až pět unikátních hovorů, přičemž v textovce uvede i datum a čas u každého hovoru. Registr lze aktivovat prostřednictvím infolinky (4603) nebo přes t-zones. Příchozí textovky jsou až do odvolání zdarma.

Zábavné pozdravy

Další novinkou je zjednodušení přístupu do vlastní hlasové schránky při volání na nezkrácené číslo +420 603 12 3311 ze svého mobilu. Zde odpadá totiž nutnost zadávat svoje telefonní číslo a heslo, což se hodí třeba při volání ze zahraničí - hovor tak může být kratší a tedy i levnější.

Druhou novinkou jsou zábavné uvítací pozdravy, kdy si ve své schránce můžete vybrat z několika namluvených pozdravů. Mají být zábavné a jsou členěny do několika kategorií. Službu není třeba aktivovat, stačí, když si svůj pozdrav vyberete na čísle 6611. Volání na toto číslo stojí 3,15 Kč a uložení pozdravu do hlasové schránky pak 14,90 Kč, obě ceny jsou včetně daně.

Zatímco registr je bezesporu užitečná služba, zábavné pozdravy mi přijdou poněkud zbytečné - uvítací pozdrav si totiž může nahrát každý sám. Ale operátor musí na něčem vydělávat...

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Hlas, Vypnutý mobil, Mobil, Hovor

Určitě si přečtěte

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34