T-Mobile: získejte dvojnásobek volných minut zdarma

Nabídka je omezena do konce června a je určena pro firemní zákazníky s účty nad 5000 Kč měsíčně. Možná byste ale měli vědět, že od května je u T-Mobilu za firemního zákazníka považován každý uživatel vlastnící nejméně jednu SIM kartu a IČO.
T-Mobile: získejte dvojnásobek volných minut zdarma

Nová struktura firemních zákazníků

T-Mobile od 1. května přinese nové rozčlenění své firemní klientely do tří kategorií podle objemu volání. Každá z kategorií má nárok na nejrůznější výhody. Od slev na aktivace počínaje po levnější volání konče. Jak jsem již napsal v úvodu, tak firemním zákazníkem je takový zákazník, který vlastní nejméně jednu SIM kartu s tarifním programem a zároveň je právnickou osobou či fyzickou osobu - podnikatelem.

Další novinkou je pak to, že T-Mobile přestal rozlišovat uživatele podle počtu SIM karet, ale rozlišuje je (podobně jako Eurotel) podle provolané částky. A jaké, že jsou u T-Mobilu nové kategorie firemních zákazníků?

Firemní zákazník

Každý firemní zákazník (tj. zákazník mající alespoň jednu SIM kartu s tarifním programem registrovanou na jeho IČO) bez ohledu na výši měsíční faktury získá v průběhu následujících týdnů tzv. Certifikát firemního zákazníka, který ho bude opravňovat k několika výhodám:

  • 50% sleva na aktivaci dotovaných telefonů
  • 10% sleva na příslušenství k mobilním telefonům
  • 5% sleva na mobilní telefony
  • sdružení vyúčtování a sloučení Bonus bodů pro celou firmu
  • aktivace VPN (od 5 firemních SIM karet)
Výše uvedené výhody platí od 1. 5. 2003 do odvolání a je možné je využít i předtím, než obdržíte poštou zmíněný certifikát.

Významný zákazník

Firemní zákazník, který se zaváže na dobu dvou let k minimální fakturaci ve výši více než 5000 Kč měsíčně (třeba i s jednou SIM kartou) navíc oproti ostatním firemním zákazníkům získá tyto výhody:

  • odpuštění depozit na nové aktivace (ve výši 500 Kč)
  • možnost využívání infolinky pro významné zákazníky
  • speciální nabídka na dotované telefony v rámci T-Mobile Extra

Ale pozor, pokud se rozhodnete stát se Významným zákazníkem do 30. 6. 2003, získáte navíc bonus v podobě dvojnásobku volných minut zdarma na každou SIM kartu pro každý měsíc po dobu trvání smlouvy (tzn. na 2 roky + na dobu, na kterou si smlouvu případně prodloužíte). Bonusové volné minuty jsou určeny pouze pro volání do sítě T-Mobile.

Pokud tedy kupříkladu máte dvě SIM karty – Tarif 200 + Tarif 400 – a stanete se Významným zákazníkem, tak zdarma získáte 200 + 400 minut měsíčně na volání do sítě T-Mobile. V případě Tarifu 400 tak tedy budete mít 400 minut na volání kamkoliv + 400 minut na volání do sítě T-Mobile, a to vše za 1600 Kč bez DPH měsíčně. Volná minuta vás v tomto případě tedy vyjde na 2 Kč bez DPH.

Klíčoví zákazníci

Nejvyšší kategorií firemních zákazníků jsou tzv. Klíčoví zákazníci. Jedná se o zákazníky, kteří podepíší tzv. Rámcovou smlouvu, ve které se zaváží měsíčně provolat nejméně 30 000 Kč. Pro klíčové zákazníky jsou výhody stanoveny individuálně a logicky jsou větší než výhody pro Významné zákazníky.

Diskuze (48) Další článek: Onyx: další povedené véčko s PalmOS

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Zdarma, Mobil, Dvojnásobek, Min, Volná minuta

Určitě si přečtěte