T-Mobile: získejte dvojnásobek volných minut zdarma

Nabídka je omezena do konce června a je určena pro firemní zákazníky s účty nad 5000 Kč měsíčně. Možná byste ale měli vědět, že od května je u T-Mobilu za firemního zákazníka považován každý uživatel vlastnící nejméně jednu SIM kartu a IČO.
T-Mobile: získejte dvojnásobek volných minut zdarma

Nová struktura firemních zákazníků

T-Mobile od 1. května přinese nové rozčlenění své firemní klientely do tří kategorií podle objemu volání. Každá z kategorií má nárok na nejrůznější výhody. Od slev na aktivace počínaje po levnější volání konče. Jak jsem již napsal v úvodu, tak firemním zákazníkem je takový zákazník, který vlastní nejméně jednu SIM kartu s tarifním programem a zároveň je právnickou osobou či fyzickou osobu - podnikatelem.

Další novinkou je pak to, že T-Mobile přestal rozlišovat uživatele podle počtu SIM karet, ale rozlišuje je (podobně jako Eurotel) podle provolané částky. A jaké, že jsou u T-Mobilu nové kategorie firemních zákazníků?

Firemní zákazník

Každý firemní zákazník (tj. zákazník mající alespoň jednu SIM kartu s tarifním programem registrovanou na jeho IČO) bez ohledu na výši měsíční faktury získá v průběhu následujících týdnů tzv. Certifikát firemního zákazníka, který ho bude opravňovat k několika výhodám:

 • 50% sleva na aktivaci dotovaných telefonů
 • 10% sleva na příslušenství k mobilním telefonům
 • 5% sleva na mobilní telefony
 • sdružení vyúčtování a sloučení Bonus bodů pro celou firmu
 • aktivace VPN (od 5 firemních SIM karet)
Výše uvedené výhody platí od 1. 5. 2003 do odvolání a je možné je využít i předtím, než obdržíte poštou zmíněný certifikát.

Významný zákazník

Firemní zákazník, který se zaváže na dobu dvou let k minimální fakturaci ve výši více než 5000 Kč měsíčně (třeba i s jednou SIM kartou) navíc oproti ostatním firemním zákazníkům získá tyto výhody:

 • odpuštění depozit na nové aktivace (ve výši 500 Kč)
 • možnost využívání infolinky pro významné zákazníky
 • speciální nabídka na dotované telefony v rámci T-Mobile Extra

Ale pozor, pokud se rozhodnete stát se Významným zákazníkem do 30. 6. 2003, získáte navíc bonus v podobě dvojnásobku volných minut zdarma na každou SIM kartu pro každý měsíc po dobu trvání smlouvy (tzn. na 2 roky + na dobu, na kterou si smlouvu případně prodloužíte). Bonusové volné minuty jsou určeny pouze pro volání do sítě T-Mobile.

Pokud tedy kupříkladu máte dvě SIM karty – Tarif 200 + Tarif 400 – a stanete se Významným zákazníkem, tak zdarma získáte 200 + 400 minut měsíčně na volání do sítě T-Mobile. V případě Tarifu 400 tak tedy budete mít 400 minut na volání kamkoliv + 400 minut na volání do sítě T-Mobile, a to vše za 1600 Kč bez DPH měsíčně. Volná minuta vás v tomto případě tedy vyjde na 2 Kč bez DPH.

Klíčoví zákazníci

Nejvyšší kategorií firemních zákazníků jsou tzv. Klíčoví zákazníci. Jedná se o zákazníky, kteří podepíší tzv. Rámcovou smlouvu, ve které se zaváží měsíčně provolat nejméně 30 000 Kč. Pro klíčové zákazníky jsou výhody stanoveny individuálně a logicky jsou větší než výhody pro Významné zákazníky.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Zdarma

48 komentářů

Nejnovější komentáře

 • wang 2. 5. 2003 11:54:45

  K signálu: někde prostě mají pokrytí...

 • wang 2. 5. 2003 11:24:33

  s temi tusim 34% o ktere je vlastne naklad na zamestance vyssi je to...

 • dejvidek 29. 4. 2003 16:06:13

  2Pavel: To bylo na mne?

Určitě si přečtěte

Sigfox v praxi: Jak internet věcí pomáhá k lepšímu vínu

Sigfox v praxi: Jak internet věcí pomáhá k lepšímu vínu

** Internet věcí už není prázdná fráze ** Čekali byste chytrou elektroniku ve vinohradu na jihu Moravy? ** Čerstvé informace každých 30 minut umožní šetrně pracovat s chemií

17.  8.  2017 | časopis Computer, Michlovský Jakub

V srpnovém ceníku T-Mobilu najdeme Xperii L1 a Samsungy J3 a J5 (2017)

V srpnovém ceníku T-Mobilu najdeme Xperii L1 a Samsungy J3 a J5 (2017)

** V druhé půlce letních prázdnin bodují telefony střední třídy ** Pokud fandíte výhodným nákupům, zaostřete na Huawei ** Za dvouletý úpis vám operátor sleví až 4 000 Kč z ceny

3.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 1

TOP 10: Nejprodávanější smartphony v Česku za červen 2017

TOP 10: Nejprodávanější smartphony v Česku za červen 2017

** V červnu jsme nejvíc kupovali modely s cenovkou do 7 tisíc ** Ze značek převládá Samsung a Huawei ** Nejoblíbenějším smartphonem od Applu je iPhone SE

21.  7.  2017 | Láska Jan | 8

Aukce skončila. Pásmo 3,7 GHz si rozdělí dva stávající a dva noví operátoři

Aukce skončila. Pásmo 3,7 GHz si rozdělí dva stávající a dva noví operátoři

** Frekvence pro „městské“ LTE vydražili O2, Vodafone a dva nováčci ** Jmenovitě Poda a Nordic Telecom, který má největší kus spektra ** Cena za frekvence se nelíbila T-Mobilu, a tak se z aukce stáhl

11.  7.  2017 | Pospíšil Aleš | 73

Srovnali jsme tarify a odhalili tři zlatá pravidla našich operátorů. Která to jsou?

Srovnali jsme tarify a odhalili tři zlatá pravidla našich operátorů. Která to jsou?

** Tři zlatá operátorská pravidla: komplikovaně, draze, připlať ** Operátoři letos změnili nabídku tarifů, ušetřit vás ale nenechají ** Ceny už sice nemají úplně stejné, ale rozdíly jsou minimální

10.  7.  2017 | Pospíšil Aleš | 56


komerční sdělení

Komerční sdělení