T-Mobile: získejte dvojnásobek volných minut zdarma

Nabídka je omezena do konce června a je určena pro firemní zákazníky s účty nad 5000 Kč měsíčně. Možná byste ale měli vědět, že od května je u T-Mobilu za firemního zákazníka považován každý uživatel vlastnící nejméně jednu SIM kartu a IČO.
T-Mobile: získejte dvojnásobek volných minut zdarma

Nová struktura firemních zákazníků

T-Mobile od 1. května přinese nové rozčlenění své firemní klientely do tří kategorií podle objemu volání. Každá z kategorií má nárok na nejrůznější výhody. Od slev na aktivace počínaje po levnější volání konče. Jak jsem již napsal v úvodu, tak firemním zákazníkem je takový zákazník, který vlastní nejméně jednu SIM kartu s tarifním programem a zároveň je právnickou osobou či fyzickou osobu - podnikatelem.

Další novinkou je pak to, že T-Mobile přestal rozlišovat uživatele podle počtu SIM karet, ale rozlišuje je (podobně jako Eurotel) podle provolané částky. A jaké, že jsou u T-Mobilu nové kategorie firemních zákazníků?

Firemní zákazník

Každý firemní zákazník (tj. zákazník mající alespoň jednu SIM kartu s tarifním programem registrovanou na jeho IČO) bez ohledu na výši měsíční faktury získá v průběhu následujících týdnů tzv. Certifikát firemního zákazníka, který ho bude opravňovat k několika výhodám:

  • 50% sleva na aktivaci dotovaných telefonů
  • 10% sleva na příslušenství k mobilním telefonům
  • 5% sleva na mobilní telefony
  • sdružení vyúčtování a sloučení Bonus bodů pro celou firmu
  • aktivace VPN (od 5 firemních SIM karet)
Výše uvedené výhody platí od 1. 5. 2003 do odvolání a je možné je využít i předtím, než obdržíte poštou zmíněný certifikát.

Významný zákazník

Firemní zákazník, který se zaváže na dobu dvou let k minimální fakturaci ve výši více než 5000 Kč měsíčně (třeba i s jednou SIM kartou) navíc oproti ostatním firemním zákazníkům získá tyto výhody:

  • odpuštění depozit na nové aktivace (ve výši 500 Kč)
  • možnost využívání infolinky pro významné zákazníky
  • speciální nabídka na dotované telefony v rámci T-Mobile Extra

Ale pozor, pokud se rozhodnete stát se Významným zákazníkem do 30. 6. 2003, získáte navíc bonus v podobě dvojnásobku volných minut zdarma na každou SIM kartu pro každý měsíc po dobu trvání smlouvy (tzn. na 2 roky + na dobu, na kterou si smlouvu případně prodloužíte). Bonusové volné minuty jsou určeny pouze pro volání do sítě T-Mobile.

Pokud tedy kupříkladu máte dvě SIM karty – Tarif 200 + Tarif 400 – a stanete se Významným zákazníkem, tak zdarma získáte 200 + 400 minut měsíčně na volání do sítě T-Mobile. V případě Tarifu 400 tak tedy budete mít 400 minut na volání kamkoliv + 400 minut na volání do sítě T-Mobile, a to vše za 1600 Kč bez DPH měsíčně. Volná minuta vás v tomto případě tedy vyjde na 2 Kč bez DPH.

Klíčoví zákazníci

Nejvyšší kategorií firemních zákazníků jsou tzv. Klíčoví zákazníci. Jedná se o zákazníky, kteří podepíší tzv. Rámcovou smlouvu, ve které se zaváží měsíčně provolat nejméně 30 000 Kč. Pro klíčové zákazníky jsou výhody stanoveny individuálně a logicky jsou větší než výhody pro Významné zákazníky.

Diskuze (48) Další článek: Onyx: další povedené véčko s PalmOS

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Zdarma, Min, Volná minuta, Mobil, Dvojnásobek


Určitě si přečtěte

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

** Špička portfolia Huawei nepřipouští žádné kompromisy ** Má atraktivní, zapamatovatelný design a spoustu výkonu ** Hlavním lákadlem je unikátní fotoaparát Leica se třemi objektivy

Jan Láska | 70