Tajemství odhaleno: jak opravdu vypadá redakce MobilManie

Během vánočních svátků běžela na MobilManii malá soutěž, v níž jste měli za úkol přiřadit ke jménům redaktorů MobilManie fotografii, věk, první mobil a původní povolání. Pokud chcete vědět, jak naše redakce vypadá ve skutečnosti, máte možnost.
Tajemství odhaleno: jak opravdu vypadá redakce MobilManie

První osobou celého internetového časopisu je samozřejmě šéfredaktor. Tím je Vladislav Janeček a vypadá takto:

Klepněte pro větší obrázek

Je mu 22 let, původním povoláním je letecký konstruktér a jeho první mobil byla Nokia 540b. Ano, místo aby létal a poté padal z letadel (Vlaďa má i pilotní průkaz), sedí u počítače a hraje si s mobily. Ale fuj!

Další velmi důležitou osůbkou je Martin Zikmund. Ač externí autor (stále studuje), je pro redakci velmi užitečný a zachraňuje obsah zítřejšího vydání v dobách, kdy se redakce mátoří z dlouhých a vyčerpávajících večírků nebo se nachází na vyčerpávajících zahraničních cestách. Martin má 19 let a jeho prvním mobilem byla Motorola d520. Martinovým poznávacím znakem je dvoumetrová výška, čtyři mobily a Psion 5 MX u pasu. Někdo z nás prostě musí být blázen.

Klepněte pro větší obrázek

Ač není Ivan Lukáš na stránkách MobilManie tak často vidět, pomáhá s mnoha různými neredakčními úkony, např. dopíjí pivo na firemních setkáních nebo se velmi rád obětuje, když se k nám na večírku blíží nějaká sličná dívka. Ivan je zástupcem šéfredaktora časopisu Mobility, a tedy Marka Lutonského. Je mu 24 let, jeho první mobil byla Motorola d160 a původním povoláním je pedagog (obor biologie chemie).

Klepněte pro větší obrázek

Tento človíček je opravdu ještě človíček - je mu totiž teprve 17 let. Jmenuje se Jirka Kuruc a jeho prvním mobilem byl Alcatel One Touch 303. Povoláním je stále ještě student a vzhledem ke svému nepříliš pokročilému věku ještě chvíli bude. Má rád starší mobily, zejména ty, co se vozily v autě a nosily přes rameno a je typickým zástupcem teenagerů se vším všudy. Pokud se mu nechce učit, píše pro MobilManii nebo si jde vyvětrat hlavu na vzduch po předchozí alkoholické party.

Klepněte pro větší obrázek

Tenhle 27letý pán je nejstarším pravidelně píšícím autorem MobilManie. Kromě psaní dlouhých recenzí se občas věnuje šéfování Mobilit, nejprodávanějšího českého časopisu o mobilech. Je to také on, kdo tak často a rád diskutuje na MobilManii. Jeho první mobil byl Siemens S6, což je asi největší mobilní pádlo, jaké jsem kdy měl v ruce. A čím by Marek byl, kdyby nepsal o mobilech? Konstruktérem nábytku! Hned zítra ho požádám o nový stolek do své kanceláře. ;-)

Klepněte pro větší obrázek

A na poslední fotografii jsem já. Ačkoliv mě RedBaron nařknul, že nosím pubertální knírek, není to pravda - jsem vždy čistě a hladce oholen (alespoň jeden den v týdnu). Jsem také naprosto normální, i když vám všichni, co mě znají, budou tvrdit naprostý opak. Je mi 23 let (a ještě nějakou dobu bude) a až donedávna se mi dařilo studovat ekonomickou VŠ. Protože však ekonomie nepatří mezi moje hlavní a ani vedlejší zájmy, rozhodl jsem se tuto školu po několika letech opustit; tento spásný krok tamní učitelský sbor ještě nyní mohutně oslavuje. Můj první mobil byl Alcatel One Touch Easy; koupil jsem si ho na sklonku roku 1997; tehdy na něj padly všechny peníze, co jsem měl po ruce a ještě jsem si musel půjčit.

Klepněte pro větší obrázek

A jak jste si naši redakci představovali vy?

 

Diskuze (40) Další článek: Vážně tu je nevážný Silvestr

Témata článku: Ostatní, Red, Tajemství, MobilManie, Reda, Mobil

Určitě si přečtěte