Tajné: Oskar chystá pro Oskarty volání zdarma!

Oskar v listopadu spustí akci, ve které nabídne Oskartám volání zdarma. I když zde samozřejmě budou různé podmínky a omezení, půjde o nabídku, která se neodmítá.
Tajné: Oskar chystá pro Oskarty volání zdarma!

Oskar začne 4. listopadu prodávat nový typ Oskaret, tzv. Speciální edici. Nové Oskarty, za které v prodejně zaplatíte 1 000 Kč, budou obsahovat stokorunový kredit. Možná to nevypadá lákavě, zatím ale ještě nevíte, že když ze Speciálních Oskaret budete volat do sítě Oskara, zaplatíte jen za prvních pět minut. Zbytek - a je už jedno, jestli dalších pět minut nebo půlhodinu - budete volat úplně zadarmo. Za libovolně dlouhý hovor tak zaplatíte jen 5 × 3,15 Kč. tj. 15,75 Kč.

Nová služba si zaslouží srovnání s prvními, tzv. desetikorunovými Oskartami. Při dlouhých hovorech byly trochu výhodnější, protože se za ně platilo jen deset korun, nevyplatily se ale třeba při dovolání se do schránky nebo při krátkých telefonátech. Se Speciálními Oskartami v takovém případě zaplatíte třeba jen tři koruny.

Výrok „libovolně dlouhý hovor“ je ale v tomto případě stejně mírně zavádějící jako u desetikorunových Oskaret. Nejdelší telefonát v Oskarově síti totiž může trvat přibližně hodinu. Ale to je myslím drobnost.

Nesmíte zapomenout aktivovat a dobít

Oskarty Speciální edice se budou prodávat až do konce prosince a vedle nich budou k dostání i obyčejné Oskarty. Při zakoupení Speciální Oskarty budete muset operátorovi sdělit své osobní údaje a kartu je třeba do konce roku aktivovat. Po prvním lednu by se z ní jinak stala obyčejná Oskarta, a to by byl poměrně drahý špás. Do tří měsíců od aktivace bude navíc „Novou Oskartu“ nutné dobít, jinak se opět převtělí do obyčejné Oskarovy předplacenky.

Na Speciální Oskartu budete moci přejít i ze své současné předplacenky. Podmínkou je mít při přechodu kredit minimálně 1 000 Kč.

Ceny za volání do ostatních sítí, stejně jako ceny za textové zprávy a další služby budou u Speciálních Oskaret stejné jako u běžných předplacenek Oskara. K dispozici budou i stejné služby s jedinou výjimkou: nebude funkční FlexiSazba.

Platnost Speciálních Oskaret nebude časově omezena. Podobně jako desetikorunové Oskarty budou fungovat napořád!

Vyplatí se Speciální edice?

U Speciálních Oskaret musíte investovat 900 Kč (1 000-100), za které při nákupu nic nedostanete. Je to takový aktivační poplatek bez jakéhokoli užitku, který jde do Oskarovy kapsy. Nová Oskarta se začne vyplácet až v době, kdy se těchto devět set korun vyrovná s náklady, kterých byste dosáhli na běžných Oskartách.

Řekněme, že průměrná délka hovoru bude 15 minut. V takovém případě se Speciální edice začne vyplácet po devětadvaceti hovorech a přibližně sedmi hodinách telefonování. Je to hodně nebo ne? U jiných průměrných délek hovorů vypadá návratnost vynaložených prostředků takto:

 • průměrná délka 10 minut: po 57 hovorech o celkové délce 9,5 h
 • průměrná délka 20 minut: po 19 hovorech o celkové délce 6,3 h
 • průměrná délka 30 minut: po 11 hovorech o celkové délce 5,7 h
 • průměrná délka 45 minut: po 7 hovorech o celkové délce 5,4 h
 • průměrná délka 60 minut: po 5 hovorech o celkové délce 5,2 h

Nenechte si ujít

Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo používá Oskara a s kým by vás bavilo dlouho a dlouho si povídat, neváhejte. Oskarta Speciální edice se rozhodně vyplatí a taková nabídka se neodmítá.

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Zdarma

279 komentářů

Nejnovější komentáře

 • Franta123 21. 11. 2002 17:01:00
  "Oskare díky že jsi?" haha, nejsi ty z toho tak trochu na měko a...
 • Franta123 21. 11. 2002 16:55:04
  Ty jsi trapnej
 • xMen 21. 11. 2002 12:03:29
  lidi kaslete na oskara je to vyderac poridte si radeji Eurotel a...
Určitě si přečtěte

Zpátky do školy! Nejlépe s novým mobilem a výhodným tarifem, nejvýhodnější je...

Zpátky do školy! Nejlépe s novým mobilem a výhodným tarifem, nejvýhodnější je...

** Pokud vám ještě nebylo 27 let, máte dveře otevřené ** 10 GB s „občanským“ tarifem stojí přes tisícovku, pro mladé 499 Kč ** O2 připravilo akci na telefony, za úpis sleví až 3 000 Kč

Dnes | Pospíšil Aleš

Vodafone obohatil nabídku o Nokii 3, starší modely zlevnily [ceník]

Vodafone obohatil nabídku o Nokii 3, starší modely zlevnily [ceník]

** Novou Nokii 3 můžete mít za necelé čtyři tisíce ** Zlevňovaly iPhony, Huawei P10 (lite) a Xperia XCompact ** Suveréně nejdražším zařízením se stal 12.9 iPad Pro za 37 777 Kč

31.  7.  2017 | Pospíšil Aleš | 1

Vodafone Smart V8: kdeže loňské sněhy jsou [recenze]

Vodafone Smart V8: kdeže loňské sněhy jsou [recenze]

** Vodafone Smart V8 je letošní jedničkou modelové řady od Vodafonu ** Svou výbavou se řadí do nižší střední třídy ** Lákat bude na kovové zpracování nebo čtečku otisků prstů

30.  7.  2017 | Měchura Milan | 9

Vodafone Smart N8: dravější konkurence mu bere vítr z plachet [recenze]

Vodafone Smart N8: dravější konkurence mu bere vítr z plachet [recenze]

** Evoluce osvědčeného konceptu bez výrazných chyb ** Konkurence nespí a pořádně Vodafonu zatápí ** Zajímavý poměr cena/výkon už není tak atraktivní jako dříve

27.  7.  2017 | Herodek Martin | 14


komerční sdělení

Komerční sdělení