Tajné: T-Mobile chystá nový tarif pro studenty

Příští týden se koná tisková konference T-Mobilu, na které budou uvedeny nové produkty a služby. Máme informace o výhodném tarifním programu pro studenty.
Tajné: T-Mobile chystá nový tarif pro studenty

T-Mobile podle našich informací chystá nový tarifní program Student určený pro studenty. Podmínky jsou poměrně zajímavé:

  • aktivace 90 Kč, nutnost podepsat úvazek na 12 měsíců
  • měsíční poplatek 190 Kč
  • v něm se skrývá: 50 volných minut (+ pravděpodobně 30 volných minut do sítě T-Mobile), 30 SMS, 3 MMS, 3 stažení z t-zones
  • sazby: volání v sítí T-Mobilu 3,50 Kč/min ve špičce a 1,90 Kč/min mimo špičku; volání v ostatních mobilních sítích 4,50 Kč/min bez ohledu na časové pásmo
  • posílání SMS: 1 Kč/ks
  • k tarifu nebude možné koupit dotovaný mobilní telefon
  • student se prokáže potvrzením o studiu

Tyto informace nejsou oficiální, T-Mobile nám jejich pravdivost nepotvrdil, ale na druhou stranu ani nevyvrátil. V pondělí se navíc koná tisková konference operátora, na které budou uvedeny zásadní produkty. Že by T-Mobile následoval tradici a opět po dvou letech změnil nabídku svých tarifních programů? Jakmile budeme znát další podrobnosti, nenecháme si je pro sebe.

Co by podle vašeho názoru měl T-Mobile v nabídce svých tarifů změnit? Kde již není ve srovnání s ostatními operátora konkurenceschopný?

Oživeno: Právě jsme dostali oficiální pozvánku na pondělní tiskovou konferenci. Cítíme v kostech, že by mohlo jít o nejdůležitější prezentaci T-Mobilu v tomto roce.

Klepněte pro větší obrázek

Diskuze (83) Další článek: Možnost překrytování Sony Ericssonu T610 a šedý P800

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Tarif, Mobil, Zásadní produkt, Nový tarif

Určitě si přečtěte