Také Asus odhalí tento týden nové smartphony. Na co se můžeme těšit?

Také Asus odhalí tento týden nové smartphony. Na co se můžeme těšit?

Měsíc premiér, u nás na MobilManii nazývaný jako #SuperŘíjen, je v plném proudu. Zahanbit se nenechá ani Asus, který slibuje novinky ukázat před indickým publikem. To ale neznamená, že by smartphony měly zůstat výhradně v Asii. Vizuál zveřejněný přímo na twitterovém účtu indického Asusu říká, že jde o globální prvenství a 17. října se můžeme těšit rovnou na dvě novinky.

Asus zhruba před rokem představoval novinky v italském Římě, po pouhém půl roce ale portfolio kompletně inovoval na veletrhu MWC 2018 v Barceloně. Nedá se úplně očekávat, že by výrobce přešel na půlroční cyklus uvádění vlajkových modelů, jako to dělá například Sony. Uvidíme tak nejspíš zařízení střední nebo nižší třídy, které by mělo být cenově dostupné. Obsahovat bude osmijádrový procesor Snapdragon a baterii s vyšší kapacitou.

Představena by mohla být variace na model Zenfone Max Pro:

Diskuze (1) Další článek: T-Mobile přidává k Sigfoxu další síť pro internet věcí. NB-IoT půjde využívat i v roamingu

Témata článku: Asus, Smartphony, Střední třída, Spekulace, Snapdragon, Barcelona, ZenFone, Twitterový účet, Model, Osmijádrový procesor, Řím, Nová smartphone, Vysoká kapacita, SuperŘíjen, Půlroční cyklus, Asie, Vlajkový model, Plný proud, Novinka, New smartphones


Určitě si přečtěte