Také T-Mobile pomůže v krizi: Neomezený internet, dobíjecí bonus a TV programy zdarma

Také T-Mobile se přidává s pomocí v krizové situaci. S ohledem na vyhlášený nouzový stav nabídne firemním i nefiremním zákazníkům neomezená data zdarma. Nabídka platí od středy 18. března, předběžně do 30. dubna. Stačí ji aktivovat v aplikaci Můj T-Mobile.

Od stejného data mohou Twist zákazníci využívat 50% bonus na bezhotovostní dobití prostřednictvím aplikace Můj T-Mobile a webu. www.t-mobile.cz. Bonusový kredit má platnost 30 dní.

Rozšířená TV nabídka od 16. března

T-Mobile dočasně do TV nabídky zákazníkům přidává další kanály pro živé sledování. Diváky by mohly zaujmout zejména kanály, na které má operátor exkluzivitu: BBC Earth či Premier Sport.

Neomezená data firmám a státním institucím

Nouzový stav představuje značnou zátěž pro firmy a státní instituce. Pro zmírnění dopadů aktuální situace na chod ekonomiky umožní T-Mobile využívat neomezená data zdarma všem zákazníkům s rámcovou smlouvou. Koncoví uživatelé našich zákazníků, kteří nyní aktivně data čerpají, mají od středy 18. března automaticky k dispozici neomezená data.

Spolu s  možností komunikace a neomezeného přístupu k internetu odkudkoliv, mohou zaměstnanci využít i další nástroje pro spolupráci a komunikaci na dálku. T-Mobile jako významný partner společnosti Microsoft nabízí své zkušenosti a podporu při nasazení a používání aplikace Teams, jejichž zpřístupnění zdarma oznámil Microsoft na svém blogu. Pro zabezpečení práce z domu budou velké firmy a státní instituce potřebovat dostatečnou rychlost připojení, proto T- Mobile zvyšuje rychlost jejich připojení na internet a VPN.

Raději online než na prodejnu

Operátor také apeluje na své klienty, aby pro své požadavky raději používali aplikaci Můj T-Mobile nebo portál www.t-mobile.cz. Návštěva prodejny by měla být až krajní možností.

Více informací o nabídce: www.t-mobile.cz/stalevespojeni                

Diskuze (14) Další článek: I Pokémon Go bojuje proti koronaviru. Hráči mohou hrát z pohodlí svého domova

Témata článku: Aplikace, Koronavirus, T-Mobile, Předplacené karty, Neomezená data, Bezpečnost, Bonus, VPN, Twisto, Internet, T - Mobil, Zákazníci, MOBI, Státní instituce, Data, Nouzový stav