Také Vodafone má ICQ v mobilu. Také zdarma!

Fenomén rychlých zpráv nemohl opomenout ani Vodafone. Přicházi s podporou tří nejpoužívanějších protokolů.
Také Vodafone má ICQ v mobilu. Také zdarma!

Včera jsme uveřejnili článek o dva týdny staré službě ICQ v mobilu od O2. Psali jsme o tom, že ICQ dělalo vždy operátorům problém, že O2 spustilo revoluci. Tehdy jsme ještě nevěděli o tom, že ne revoluci, ale lavinu, O2 totiž jen o několik dní později následuje i Vodafone.

Červený operátor však jde ještě dále. Spouští službu Pokec, se kterou budou mít uživatelé portálu Vodafone live! možnost mobilního přístupu ke třem chatovacím službám: ICQ, MSN Messenger a Yahoo Messenger. Dva měsíce po spuštění (do 23. ledna 2008) mají zákazníci možnost využívat službu zcela zdarma.

„Po úspěšném spuštění mobilního přístupu k internetovým portálům Seznam.cz a Atlas.cz nadále rozšiřujeme naše služby tak, abychom umožnili zákazníkům plynule přecházet pomyslnou hranici mezi mobilním a internetovým světem“, říká David Duroň, ředitel Marketingu pro nefiremní zákazníky a dodává: „Chatovací služby jsou mezi našimi zákazníky velmi oblíbené, a proto jsme se rozhodli jim umožnit neomezený přístup k těmto službám pomocí mobilního telefonu“.

Zákazník získá prostřednictvím služby pohodlný a mobilní přistup ke své chatovací službě, resp. ke svému stávajícímu chatovacímu účtu, který jinak běžně používá prostřednictvím internetu. Přístup ke službě najdou uživatelé v hlavním menu portálu Vodafone live! Službu není nutné aktivovat, je zpřístupněná automaticky.

Do 23. ledna 2008 mohou zákazníci využívat službu zcela zdarma. Poté zaplatí částku dle zvoleného předplaceného období: 1 den = 7 Kč, 1 týden = 30 Kč a 1 měsíc = 45 Kč. Zaplacením jednoho předplatného tak zákazník získá přístup ke všem třem službám ICQ, MSN Messenger a Yahoo Messenger. Vodafone tak na rozdíl od O2 přesně stanovil, jak bude služba zpoplatněna po uplynutí hájené doby, kdy je zdarma.

Diskuze (47) Další článek: Anketa: o čem si na Navigovat.cz chcete přečíst nejdříve?

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Zdarma, ICQ, Mobil, Voda

Určitě si přečtěte