Tandem: jak ušetřit za volání s EuroTelem

Před nedávnem jsme srovnávali partnerské karty EuroTel Tandem a Paegas Partner. I když z tohoto souboje nevyšel Tandem zrovna nejlépe, můžete s ním v síti EuroTelu docela dost ušetřit. Poradíme jak na to.
Tandem: jak ušetřit za volání s EuroTelem

Před nedávnem jsme srovnávali partnerské karty EuroTel Tandem a Paegas Partner. I když z tohoto souboje nevyšel Tandem zrovna nejlépe, můžete s ním v síti EuroTelu docela dost ušetřit. Poradíme jak na to.

Jaké jsou ceny za volání z karet EuroTel Tandem?

Kam voláte Tandem I Tandem II Tandem III
Do sítě Paegas (špička) 10,40 Kč 6,93 Kč 5,67 Kč
Do sítě Paegas (mimo špičku) 7,25 Kč 5,04 Kč 5,04 Kč
Do sítě Eurotel (špička) 7,25 Kč 5,67 Kč 5,04 Kč
Do sítě Eurotel (mimo špičku) 4,10 Kč 3,15 Kč 2,84 Kč
Do sítě Oskar (špička) 10,40 Kč 6,93 Kč 5,67 Kč
Do sítě Oskar (mimo špičku) 7,25 Kč 5,04 Kč 5,04 Kč
Do pevné sítě (špička) 10,40 Kč 6,93 Kč 5,67 Kč
Do pevné sítě (mimo špičku) 7,25 Kč 5,04 Kč 5,04 Kč
Do pevné sítě (noční hodiny) 7,25 Kč 5,04 Kč 5,04 Kč
Volání v rámci partnerských karet (špička) 5,44 Kč 4,26 Kč 3,78 Kč
Volání v rámci partnerských karet (mimo špičku) 3,08 Kč 2,36 Kč 2,14 Kč
SMS v rámci partnerských karet 1,58 Kč 1,58 Kč 1,58 Kč
SMS 2,10 Kč 2,10 Kč 2,10 Kč
WAP 2,10 Kč 2,10 Kč 2,10 Kč
Záznamová služba 2,63 Kč 2,63 Kč 2,63 Kč

Ceny jsou uvedeny včetně 5% DPH

Jak je to s voláním v rámci vašeho Tandemu?

V rámci služby EuroTel Tandem můžete mít k jednomu tarifnímu programu až 3 karty SIM – jednu mateřskou a dvě tandemové (viz předchozí článek). Pokud budete volat z tandemové karty na druhou tandemovou kartu, či kartu mateřskou, budete platit sazbu o 25 procent nižší než je sazba EuroTel – EuroTel u dané Tandem karty. Stejně tak voláte a posíláte SMS o 25 procent levněji z mateřské karty na Tandem.

Například, když budete mít tarifní program EuroTel Business Týden s dvěma tandemovými kartami (Tandem III a Tandem II) a budete volat ve špičce z karty Tandem II na mateřskou kartu s tarifem Business Týden, tak budete platit 4,26 Kč za minutu (včetně DPH). Pokud však budete ve špičce volat z mateřské karty na některou z vašich dvou tandemových karet, tak zaplatíte 2,73 Kč za minutu (včetně DPH).

Kupte si NMT, GSM dostanete zdarma

Jestliže patříte mezi zákazníky sítě EuroTel T!P (NMT), kteří využívají tarifního programu T!P 60, máme pro vás jednu velice příjemnou zprávu. Ke svému tarifnímu programu nyní můžete zcela zdarma obdržet dvě SIM karty pro síť EuroTel GSM Global (GSM) s programem EuroTel Tandem II. Kromě toho, že získáte možnost využívat všech výhod sítě GSM, tak se vám také výrazně sníží náklady na telefonování do sítí Paegas a Oskar, a to jak ve špičce, tak mimo špičku.

Relaxujete jen mimo špičku? Relaxujte i ve špičce!

Pokud patříte mezi uživatele tarifního programu EuroTel Relax či Relax Plus, vyplatí se vám více ve všední dny v době od 8 do 16 hodin používat pro volání vaši partnerskou kartu EuroTel Tandem I a mateřskou zastrčit do šuplíku. Ptáte se proč? Při volání do Eurotelu u tarifu Relax zaplatíte namísto 12,60 Kč „pouhých“ 7,25 Kč za minutu. V případě volání do ostatních sítí pak ušetříte alespoň 2,20 Kč za minutu. Ušetříte i v případě tarifního programu EuroTel Relax Plus, i když tam tento rozdíl není zase tak veliký.

Nechte si Tandem pro sebe

Podobná situace jako u předchozích tarifních programů panuje také u tarifního programu EuroTel Start Týden, kde ve špičce (Po–Pá od 8 do 20 hodin) platíte při volání do jiné sítě 10,08 Kč (včetně DPH) za minutu. V porovnání s programem EuroTel Tandem II a 6,93 Kč za minutu je to přeci jen o něco více, že.

V případě, že patříte k zastáncům tarifního programu EuroTel Global Týden a voláte ve větší míře do sítě Oskar, pak si určitě nechte také jednu Tandem kartu pro sebe. Zaplatíte tak totiž ve špičce o 1,05 Kč za minutu a o 1,89 Kč za minutu mimo špičku méně.

Diskuze (9) Další článek: MagCom ze severu – supermobil nebo chudáček?

Témata článku: Operátoři, O2, EU, Volání, Euro, Paegas partner


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

** Špička portfolia Huawei nepřipouští žádné kompromisy ** Má atraktivní, zapamatovatelný design a spoustu výkonu ** Hlavním lákadlem je unikátní fotoaparát Leica se třemi objektivy

Jan Láska | 70

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10