Technické dárky pro dívky: utopie či geniální nápad?

Vánoce jsou tu a chlapi řeší, co darovat přítelkyni. Jediné, čemu rozumí, je technika. Jsou ale technické dárky to pravé? Máme pro vás odpověď i tipy.
Technické dárky pro dívky: utopie či geniální nápad?

Všeobecně uznávaný fakt, že dívky technice nerozumí, je samozřejmě jen hloupě zažitý stereotyp. Jsou ženy, které v technických záležitostech hravě strčí partnera do kapsy. Vždyť i řada děvčat techniku v nějaké podobě studuje. Ale na druhou stranu najdeme i takové ženy, kterým dělá problém zapnout počítač… Takže?

Nový telefon? Raději ne…

I když máte to štěstí a vaše partnerka si s technikou rozumí, pořád to je žena. To znamená, že ačkoliv se při koupi telefonu zajímá o technické parametry, stále kouká na vzhled. Pokud jí zařízení stylově nesedne, nekoupí si ho, i kdyby bylo sebelepší. A stejně tak si dokáže odůvodnit koupi horšího přístroje tím, že lahodí jejímu oku.

Nekupujte proto jako překvapení elektroniku, která ženě může sloužit i jako doplněk. Nebo si s ní předem zahrajte hru „Jaký typ telefonu je nejkrásnější“.

Praktičtí domácí pomocníci

Pokud spolu bydlíte, jistě víte, že domácí práce jsou zhouba lidstva. Pokud je vaše partnerka ta nejlepší na světě, většinu odře sama. Dobrým nápadem proto může být například robotický vysavač nebo myčka nádobí.

Takové praktické dárky ženy nakonec ocení. Dejte si však pozor, abyste jí koupili i něco ryze ženského (třeba náušnice nebo poukaz do oblíbeného obchoďáku). Jinak byste v ní mohli vyvolat dojem, že je dobrá leda tak na uklízení.

A co když je žena naprostý technický antitalent?

Jestliže máte doma úžasnou dívku, leč takovou, které je technika naprosto cizí, máme tipy i pro vás. Portál Vánoční-dárky.cz nabízí chytré vyhledávání mezi těmi nejlepšími dárky z vybraných českých e-shopů. Snadno tak podle ceny a zálib vyfiltrujete vhodné dárky. A pak už jen stačí kliknout a v e-shopu objednat.

Další článek: Stahujte aktualizaci na Android 4.4 KitKat pro Nexus 7

Témata článku: Inzerce, Dobrý nápad, Typ telefonu, Utopie, Gen, Robotický vysavač, Nápad, Myčka


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi 9 – absolutní špička s cenovkou vyšší střední třídy

RECENZE: Xiaomi Mi 9 – absolutní špička s cenovkou vyšší střední třídy

** Xiaomi Mi 9 má ambice dobýt ty nejvyšší příčky za polovinu ceny ** Vůbec poprvé (v rámci značky) tak přichazí s trojitým fotoaparátem ** Snapdragon 855 mu pak zajišťuje bezprecedentní výkon

Milan Měchura | 50

RECENZE: Samsung Galaxy A70 – Střední třída dospěla, do akce jde 25W nabíjení

RECENZE: Samsung Galaxy A70 – Střední třída dospěla, do akce jde 25W nabíjení

** Testujeme letošní druhý nejvybavenější model řady Galaxy A ** Super AMOLED displej narostl do větších rozměrů a trochu zasáhl i do poměrů stran displeje ** Vůbec poprvé jsme se u Samsungu dočkali 25W kabelového nabíjení

Martin Chroust | 17

RECENZE: Honor 20 – když politika vtrhne do technologií

RECENZE: Honor 20 – když politika vtrhne do technologií

**Procesor Kirin 980 stále neztrácí dech, pořád je to špička **Čtečka otisků prstů v rámu telefonu funguje skvěle **Na díru v IPS displeji si prostě musíte zvyknout, schovat moc nejde

Jakub Michlovský | 17

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 126