Televize v mobilu zdarma

Jedna z mála služeb, za kterou nezaplatíte ani korunu je aktuální televizní program od společnosti Infoset. Nejen, že je kompletně zadarmo, ale překvapí vás i způsob, jak o program zažádat.
Televize v mobilu zdarma

Program na bednu

Aktuální televizní program lze získat mnoha způsoby, ale vždy musíte něco zaplatit. Ať se jedná Klepněte pro větší obrázeko dobu připojení k WAPu nebo textovku za informace vašeho operátora. Infoset nabízí zasílání televizního programu ve čtyřech textovkách zcela zdarma. Stačí když zavoláte na určité číslo a poté zavěsíte. Následně obdržíte slíbené textovky pro jednotlivé televizní kanály.

Před prvním použitím služby je nutné se zaregistrovat. Můžete využít dva způsoby: rychlý nebo standardní. Standardní způsob spočívá v tom, že z mobilu odešlete email na adresu Aktivace@smsNow.CZ. Obratem vám přijde textovka s návodem nastavení, kterou po vymazání hlavičky odešlete zpátky. Pro rychlou aktivaci je nutné znát svou mobilní emailovou adresu. Tu vepíšete za REG M# a odešlete na číslo 0606 767 669. Například

REG M#vase.adresa@operator.cz.

Po registraci stačí zavolat na číslo 0606 767 669, nechat jednou zazvonit a zavěsit. Musíte mít ovšem povolenou identifikaci volajícího, jinak systém nepozná, kdo si o zaslání programu zažádal. Když jste vše předchozí splnili, můžete očekávat čtyři příchozí textovky s programem televize.  Když zavoláte do pěti minut ještě jednou, dorazí vám textovka s informací, kdo má v průběhu tří dnů svátek.

Služba je zcela zdarma a proto není důvod ji nevyzkoušet.

Bližší informace na webu TV Program.

Témata článku: Ostatní, Zdarma

75 komentářů

Nejnovější komentáře

 • smsNow.cz SMS TV PROG 3. 1. 2003 17:27:52

  PLatí se jednoduše.

 • bankovním převodem

 • gsm...
 • [DK]Death 3. 1. 2003 17:00:16
  To by mě zajímalo jak se to platí
 • smsNow.cz SMS TV PROG 27. 11. 2002 16:00:33

  spočítej si kolik dáš týdně za časáky s TV programem a za tašku, abys...

 • Určitě si přečtěte


  komerční sdělení

  Komerční sdělení