Televizní reklamy Sony Ericsson

V televizi zabírá hodně reklamního prostoru prezentace jednotlivých operátorů, zatímco výrobci mobilů své produkty v televizi ukazují jen minimálně. U nás uvidíte občas jen Nokii či Siemens. Co ale takový Sony Ericsson? I on má v zahraničí zajímavé spoty.
Televizní reklamy Sony Ericsson

Není třeba přesvědčovat lidi o tom, které reklamy jsou v televizi nejvtipnější nebo nejzajímavější. Všichni se jednoznačně shodneme, že to jsou reklamy mobilních operátorů. Za našimi hranicemi se k tomu přidávají ještě reklamy výrobců mobilních telefonů. Zatímco u nás můžete narazit maximálně na reklamu od Nokie nebo Siemensu, v zahraničí běží v televizi reklamy spousty výrobců. Jelikož nejsme až tak zajímavý trh, asi se s nimi nikdy nesetkáme.

Vzhledem k tomu že je víkend, nabízíme oddechové témátko – prohlédněte si reklamní upoutávky na poslední produkty Sony Ericsson, které se s úspěchem promítají na východ od nás. Kliknutím na obrázek přehrajete reklamní upoutávku.

V prvním šotu hraje hlavní roli Ericsson T65 a jeho schopnost odesílat obrázkové zprávy.

Klepněte pro větší obrázek

Zde naopak zazáří barevnost displeje u mobilu Ericsson T68. Škoda jen, že skutečnost vypadá jinak.

Klepněte pro větší obrázek

Hororový snímek z prostředí vlakového kupé, v němž si zahrál hlavní roli rovněž mobil T68. Příběh končí opravdu překvapivě. 

Klepněte pro větší obrázek

Diskuze: Jaký máte názor na to, že se nám reklamy většiny výrobců mobilů vyhýbají jako čert kříži?

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Smartphony, Ericsson, Ericsson T65, Son

Určitě si přečtěte

Huawei Mate 10 Pro: sexy mozek s umělou inteligencí [recenze]

Huawei Mate 10 Pro: sexy mozek s umělou inteligencí [recenze]

** Špičkový smartphone s bezrámečkovým AMOLED displejem ** Výkonu je na rozdávání a prostor dostává umělá inteligence ** Nedostatky má také, ale nejsou tak závažné

10.  12.  2017 | Láska Jan | 33

Doogee Mix: bez rámečků a s velkou porcí paměti [recenze]

Doogee Mix: bez rámečků a s velkou porcí paměti [recenze]

** Doogee Mix dostává bezrámečkový design do nižších cenových pater ** Zaujme také vysoká operační paměť 6 GB RAM a velké úložiště ** Vše kazí jen špatně odladěné prostředí a slabší fotoaparát

8.  12.  2017 | Miksa Martin | 14