Test z kámasútry a bitva o Egypt (Java hry)

Osvoboďte Egypt od zla a zajezděte si v obřích autech. Potrapte mozek logickými hrami, večer usněte vyčerpáni kámasútrou.

Připravte se na výpravu do starověkého Egypta, o který budete bojovat ve strategii The Egyptians. Silné motory, obrovská kola a terén, ve kterém vás nic nelimituje – to jsou závody monstertrucků 3D Bigfoot Racing. Chvíle nudy zkrátí balení tří her v jednom Absolute Puzzle Deluxe a pozdě večer přijde na řadu i trocha erotiky… V závěru článku si nezapomeňte ověřit, zda váš telefon vybranou hru podporuje.

The Egyptians

Po ničivém zemětřesení chybí v Egyptě vládce a roste nespokojenost, která vede ke krvavým bitvám mezi kmeny. Krev padlých probudí starověkého boha a sešle Pána Skarabeů, Khepera, zpátky na zem. Nastal čas, aby se kmeny spojily ke společnému boji proti silám zla a osvobodily zemi. Před námi je nová realtime strategie od tvůrců Towsnsmena, avšak na rozdíl od této klasiky se The Egyptians soustřeďuje více na boj. Jako hráč jste vůdcem egyptského národa v boji proti zlému bohu a jeho armádám.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Nejdříve je nutné postavit základní budovy, jež mají spíše hospodářské účely, pak obranné věže, které budou chránit osadu a vycvičit armádu. Během hry máte k dispozici dobré síly dvanácti bohů, kteří vám pomohou v boji mocnými zázraky. Ponořte se do graficky velmi zdařilého příběhu o zaniklé říši a bojujte v celkem 25 levelech všemi prostředky proti děsivým nestvůrám i samotnému Skarabeovi. Osud Egypta je ve vašich rukou.

The Egyptians (dobrodružné):

  • CZ: SMS ve tvaru CPS HEHNJ odešlete na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)
  • SK: SMS v tvare CPS HEHNJ odošlite na číslo 7031 (cena 108 Sk)

Absolute Puzzle Deluxe

Klasická stolní hra na sto a jeden způsob. Puzzle už jsme si mohli zahrát v několika Java provedeních, tohle je vylepšením hry Absolute Puzzle. Verze Deluxe přidala update grafiky, zvuku a některých přidaných levelů. Jedná se o balení tří logických her v jednom, které zahrnuje hry Clear Out, Light Up a Blockers.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

V Clear Out máte za úkol vyčistit herní plochu pokrytou útvary různých barev tak, že kameny stejných barev budete řadit k sobě. Ve hře jsou dva odlišné módy a pokud budete úspěšní, můžete nechat mizet kameny do nekonečna. V Light Up směrujete laserový paprsek na světelné senzory za pomoci různých zrcadel, štěpidel spektra a dalších kouzel optiky. Celkem si užijete až 30 levelů. Ve třetí subgamese Blockers je vaším úkolem dostat z plochy kameny na co nejmenší počet pohybů. Opět váš mozek můžete potrápit až ve třiceti levelech.

Absolute Puzzle Deluxe (logická):

  • CZ: SMS ve tvaru CPS HTQKM odešlete na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)
  • SK: SMS v tvare CPS HTQKM odošlite na číslo 7031 (cena 108 Sk)

3D Bigfoot Racing

Obří trucky jsou vděčné téma pro mobilní hry. Ve 3D Bigfoot Racing se opět stanete účastníky závodů s gigantickými čtyřkolkami vybavenými těmi nejsilnějšími motory. Jak už jsme u podobných her zvyklí, čeká nás kariérní postup. Začínat budeme s nejméně vybaveným truckem a za vyhrané závody se nám budou otevírat lepší a silnější stroje. K dispozici jsou ale pouze tři typy vozidel.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Hra je kompletně v 3D a nabízí dva herní módy – rychlou jízdu a šampionát. V nich si zajedete časovku i klasické závody s oponenty. Grafika u závodních her bývá často odfláknutá, autoři se většinou soustředí na samotné automobily a okolí už trochu zanedbávají. Tímto nešvarem trpí i 3D Bigfoot Racing, a tak se asi nikdo nebude pozastavovat nad tím, že monster trucky mají například šestiúhelníkové pneumatiky.

3D Bigfoot Racing (závodní):

  • CZ: SMS ve tvaru CPS HNDKN odešlete na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)
  • SK: SMS v tvare CPS HNDKN odošlite na číslo 7031 (cena 108 Sk)

Dr. Kamasutra Sex-Trainer

Dr. Kamasutra z daleké Indie je mistrem všech tantrických sexuálních znalostí. Vy do hry vstupujete jako naprostý sexuální barbar a začátečník, který se u zmíněného doktora nechá vyučit jeho řemeslu. Učení to ale bude ryze teoretické, čekají vás kvízové otázky, za jejichž správné zodpovězení se vám budou odkrývat nahé slečny. Pokud byste se chtěli poměřit s kamarády (ve znalostech kamasutry), hra je připravena i na tuto variantu a nabízí mód až pro pět hráčů.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Samotný kvíz probíhá jednoduchým způsobem, kdy odpovídáte na zadanou otázku a máte na výběr z několika možností. První otázky jsou zpravidla jednoduché – z obrázku máte například určit, zda jsou vyobrazená ňadra skutečná nebo silikonová. Později už ale začíná přituhovat a objevují se otázky typu: Kolik minut trvá orgasmus prasete? Co znamená zkratka BSDM? Co požaduje muž od partnerky, když po ní chce „copacabanu“? Za obtížnost některých z nich by se nemusel stydět ani televizní Milionář. Kvízové otázky doprovázejí obrázky obnažených slečen, není jich ale mnoho, takže se rychle okoukají. Další nedostatek hry spočívá v doslovném překladu do češtiny, kdy některé ryze anglické reálie znějí v našem jazyce opravdu komicky.

Dr. Kamasutra Sex-Trainer (erotická):

  • CZ: SMS ve tvaru CPS HLNRN odešlete na číslo 900 09 50 (cena 50 Kč)
  • SK: SMS v tvare CPS HLNRN odošlite na číslo 7031 (cena 68 Sk)

Doplňující informace

Hry jsou v češtině nebo slovenštině, může se ale stát, že pro váš mobil nejsou lokalizovány. V tomto případě vám bude doručena anglická verze.

Pro zjištění podpory vybraného obsahu vaším telefonem pošlete SMS s textem:

  • pro CZ: STAHNU[mezera]KOD na číslo 900 09 03 (cena za SMS je 3 Kč)
  • pre SK: STAHNU[mezera]KOD na číslo 7036 (cena za SMS je 2,40 Sk)

KOD je pětipísmenný objednací kód a je uveden u každé nabídky. Příklad: STAHNU HABCD

Cena za stažená data se řídí dle ceníku vašeho mobilního operátora. Před stažením si zkontrolujte, zda máte dostatek volné paměti v telefonu. Telefon musí mít aktivován a správně nastaven WAP, telefony Siemens navíc nastaven i tzv. Java profil – pomůže vám infolinka vašeho mobilního operátora. V případě objednávky na nepodporovaný telefon vám MobilBonus hru zdarma vymění za jinou.

Technicky zajišťuje MobilBonus, s. r. o., help@mobilbonus.cz, infolinka +420 777 717 535 (Po–Pá 9:00–17:00).


Tip

Chcete být informováni o mobilních technologiích? Jak si nastavit informační newsletter čtěte zde.

Váš názor Další článek: Mio Moov 360: Jak se žije bez iGo (velký test)

Témata článku: Software pro mobily, Hry, Test, Egypt, Bitva, Orgasmus, Bit, Laserový paprsek, A/B, Java


Určitě si přečtěte

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 82