Test z kámasútry a bitva o Egypt (Java hry)

Osvoboďte Egypt od zla a zajezděte si v obřích autech. Potrapte mozek logickými hrami, večer usněte vyčerpáni kámasútrou.

Připravte se na výpravu do starověkého Egypta, o který budete bojovat ve strategii The Egyptians. Silné motory, obrovská kola a terén, ve kterém vás nic nelimituje – to jsou závody monstertrucků 3D Bigfoot Racing. Chvíle nudy zkrátí balení tří her v jednom Absolute Puzzle Deluxe a pozdě večer přijde na řadu i trocha erotiky… V závěru článku si nezapomeňte ověřit, zda váš telefon vybranou hru podporuje.

The Egyptians

Po ničivém zemětřesení chybí v Egyptě vládce a roste nespokojenost, která vede ke krvavým bitvám mezi kmeny. Krev padlých probudí starověkého boha a sešle Pána Skarabeů, Khepera, zpátky na zem. Nastal čas, aby se kmeny spojily ke společnému boji proti silám zla a osvobodily zemi. Před námi je nová realtime strategie od tvůrců Towsnsmena, avšak na rozdíl od této klasiky se The Egyptians soustřeďuje více na boj. Jako hráč jste vůdcem egyptského národa v boji proti zlému bohu a jeho armádám.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Nejdříve je nutné postavit základní budovy, jež mají spíše hospodářské účely, pak obranné věže, které budou chránit osadu a vycvičit armádu. Během hry máte k dispozici dobré síly dvanácti bohů, kteří vám pomohou v boji mocnými zázraky. Ponořte se do graficky velmi zdařilého příběhu o zaniklé říši a bojujte v celkem 25 levelech všemi prostředky proti děsivým nestvůrám i samotnému Skarabeovi. Osud Egypta je ve vašich rukou.

The Egyptians (dobrodružné):

  • CZ: SMS ve tvaru CPS HEHNJ odešlete na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)
  • SK: SMS v tvare CPS HEHNJ odošlite na číslo 7031 (cena 108 Sk)

Absolute Puzzle Deluxe

Klasická stolní hra na sto a jeden způsob. Puzzle už jsme si mohli zahrát v několika Java provedeních, tohle je vylepšením hry Absolute Puzzle. Verze Deluxe přidala update grafiky, zvuku a některých přidaných levelů. Jedná se o balení tří logických her v jednom, které zahrnuje hry Clear Out, Light Up a Blockers.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

V Clear Out máte za úkol vyčistit herní plochu pokrytou útvary různých barev tak, že kameny stejných barev budete řadit k sobě. Ve hře jsou dva odlišné módy a pokud budete úspěšní, můžete nechat mizet kameny do nekonečna. V Light Up směrujete laserový paprsek na světelné senzory za pomoci různých zrcadel, štěpidel spektra a dalších kouzel optiky. Celkem si užijete až 30 levelů. Ve třetí subgamese Blockers je vaším úkolem dostat z plochy kameny na co nejmenší počet pohybů. Opět váš mozek můžete potrápit až ve třiceti levelech.

Absolute Puzzle Deluxe (logická):

  • CZ: SMS ve tvaru CPS HTQKM odešlete na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)
  • SK: SMS v tvare CPS HTQKM odošlite na číslo 7031 (cena 108 Sk)

3D Bigfoot Racing

Obří trucky jsou vděčné téma pro mobilní hry. Ve 3D Bigfoot Racing se opět stanete účastníky závodů s gigantickými čtyřkolkami vybavenými těmi nejsilnějšími motory. Jak už jsme u podobných her zvyklí, čeká nás kariérní postup. Začínat budeme s nejméně vybaveným truckem a za vyhrané závody se nám budou otevírat lepší a silnější stroje. K dispozici jsou ale pouze tři typy vozidel.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Hra je kompletně v 3D a nabízí dva herní módy – rychlou jízdu a šampionát. V nich si zajedete časovku i klasické závody s oponenty. Grafika u závodních her bývá často odfláknutá, autoři se většinou soustředí na samotné automobily a okolí už trochu zanedbávají. Tímto nešvarem trpí i 3D Bigfoot Racing, a tak se asi nikdo nebude pozastavovat nad tím, že monster trucky mají například šestiúhelníkové pneumatiky.

3D Bigfoot Racing (závodní):

  • CZ: SMS ve tvaru CPS HNDKN odešlete na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)
  • SK: SMS v tvare CPS HNDKN odošlite na číslo 7031 (cena 108 Sk)

Dr. Kamasutra Sex-Trainer

Dr. Kamasutra z daleké Indie je mistrem všech tantrických sexuálních znalostí. Vy do hry vstupujete jako naprostý sexuální barbar a začátečník, který se u zmíněného doktora nechá vyučit jeho řemeslu. Učení to ale bude ryze teoretické, čekají vás kvízové otázky, za jejichž správné zodpovězení se vám budou odkrývat nahé slečny. Pokud byste se chtěli poměřit s kamarády (ve znalostech kamasutry), hra je připravena i na tuto variantu a nabízí mód až pro pět hráčů.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Samotný kvíz probíhá jednoduchým způsobem, kdy odpovídáte na zadanou otázku a máte na výběr z několika možností. První otázky jsou zpravidla jednoduché – z obrázku máte například určit, zda jsou vyobrazená ňadra skutečná nebo silikonová. Později už ale začíná přituhovat a objevují se otázky typu: Kolik minut trvá orgasmus prasete? Co znamená zkratka BSDM? Co požaduje muž od partnerky, když po ní chce „copacabanu“? Za obtížnost některých z nich by se nemusel stydět ani televizní Milionář. Kvízové otázky doprovázejí obrázky obnažených slečen, není jich ale mnoho, takže se rychle okoukají. Další nedostatek hry spočívá v doslovném překladu do češtiny, kdy některé ryze anglické reálie znějí v našem jazyce opravdu komicky.

Dr. Kamasutra Sex-Trainer (erotická):

  • CZ: SMS ve tvaru CPS HLNRN odešlete na číslo 900 09 50 (cena 50 Kč)
  • SK: SMS v tvare CPS HLNRN odošlite na číslo 7031 (cena 68 Sk)

Doplňující informace

Hry jsou v češtině nebo slovenštině, může se ale stát, že pro váš mobil nejsou lokalizovány. V tomto případě vám bude doručena anglická verze.

Pro zjištění podpory vybraného obsahu vaším telefonem pošlete SMS s textem:

  • pro CZ: STAHNU[mezera]KOD na číslo 900 09 03 (cena za SMS je 3 Kč)
  • pre SK: STAHNU[mezera]KOD na číslo 7036 (cena za SMS je 2,40 Sk)

KOD je pětipísmenný objednací kód a je uveden u každé nabídky. Příklad: STAHNU HABCD

Cena za stažená data se řídí dle ceníku vašeho mobilního operátora. Před stažením si zkontrolujte, zda máte dostatek volné paměti v telefonu. Telefon musí mít aktivován a správně nastaven WAP, telefony Siemens navíc nastaven i tzv. Java profil – pomůže vám infolinka vašeho mobilního operátora. V případě objednávky na nepodporovaný telefon vám MobilBonus hru zdarma vymění za jinou.

Technicky zajišťuje MobilBonus, s. r. o., help@mobilbonus.cz, infolinka +420 777 717 535 (Po–Pá 9:00–17:00).


Tip

Chcete být informováni o mobilních technologiích? Jak si nastavit informační newsletter čtěte zde.

Témata článku: Software pro mobily, Test

Určitě si přečtěte

Lenovo Moto G5: černý kůň střední třídy [recenze]

Lenovo Moto G5: černý kůň střední třídy [recenze]

** Nenápadný navenek, povedený uvnitř ** Lenovo Moto G5 potěší výbavou, ale hlavně čistým Androidem ** Díky speciální úpravě přežije déšť i polití

16.  8.  2017 | Miksa Martin | 16

Honor 6A: kvalitní základ [recenze]

Honor 6A: kvalitní základ [recenze]

** Povedený telefon s rozumnou cenovkou ** Evropská verze bohužel bez čtečky otisků prstů ** Odladěné prostředí nad Androidem 7 s řadou užitečných funkcí

13.  8.  2017 | Herodek Martin | 13

Android v srpnu 2017: Nougat na cestě k růstu

Android v srpnu 2017: Nougat na cestě k růstu

10.  8.  2017 | Láska Jan | 30

Nokia 5: kovový odkaz na řadu Lumia je jen dobrý [recenze]

Nokia 5: kovový odkaz na řadu Lumia je jen dobrý [recenze]

** Precizní kovové zpracování a líbivý design ** Výdrž na baterii je solidní a čistý Android je velké plus ** Zklamala pomalá čtečka otisků i škobrtání fotoaparátu

9.  8.  2017 | Vrbacký Jakub | 34

Honor 9: Když je jedno z dvojčat hezčí a levnější [recenze]

Honor 9: Když je jedno z dvojčat hezčí a levnější [recenze]

** Srovnáváte s Huawei P10? Volba je jasná – Honor 9 ** Designem a poměrem výkon/cena obstojí i proti ostatní konkurenci ** Oproti loňské generaci je dražší, ale dostanete dvojnásobek paměti

6.  8.  2017 | Kůžel Filip | 85

Vodafone Smart V8: kdeže loňské sněhy jsou [recenze]

Vodafone Smart V8: kdeže loňské sněhy jsou [recenze]

** Vodafone Smart V8 je letošní jedničkou modelové řady od Vodafonu ** Svou výbavou se řadí do nižší střední třídy ** Lákat bude na kovové zpracování nebo čtečku otisků prstů

30.  7.  2017 | Měchura Milan | 9

Vodafone Smart N8: dravější konkurence mu bere vítr z plachet [recenze]

Vodafone Smart N8: dravější konkurence mu bere vítr z plachet [recenze]

** Evoluce osvědčeného konceptu bez výrazných chyb ** Konkurence nespí a pořádně Vodafonu zatápí ** Zajímavý poměr cena/výkon už není tak atraktivní jako dříve

27.  7.  2017 | Herodek Martin | 14


komerční sdělení

Komerční sdělení