Tetris, piškvorky, arkanoid a další skvělé hry pro Nokii 7650

Uplynulo pár dnů od posledního článku o programech na Nokii 7650 a už se zase objevily další. Tentokrát se seznamte s pěti hrami: FlipFlop, Tetris, Silverball (variace na arkanoid), 4Play (variace na piškvorky) a Reversi.

První dvě hry má na svědomí firma TeamKNOx. Na princip hry FlipFlop60 se mi zatím nepodařilo, na webu není ani stručné info, hra Reversi60 je klasickou verzí známého přeskakování a obarvování kamenů.

  

  

Oba programy si můžete stáhnout z webu výrobce, přičemž stojí 4 dolary či 4 eura.

Další hrou je 4Play od Palmanacu. Je to variace na piškvorky, kameny ale neumisťujete libovolně na plochu, ale vhazujete je pouze shora. ten, kdo má v řadě, sloupci či diagonálně čtyři kameny vedle sebe, vyhrál. Hra stojí devět dolarů a nemá demo ani trial verzi; koupit si můžete třeba na Handago.

Silverball od Noumena Productions je klasická variace na arkanoid. Hra potřebuje k běhu prostředí MGS, které je součástí archívu. Hra stojí 14,95 dolaru a můžete si ji koupit na Handago.com nebo My-Communicator.com. Demo pak najdete na webu výrobce.

      

Poslední hrou je Tetrix, variace na známý Tetris, který netřeba více představovat. Velkou výhodou této hry od Noumena Productions je cena: hra je totiž zdarma! Tak stahujte a stahujte. Ke spuštění potřebujete prostředí MGS, které je obsaženo v archivu.

    

Témata článku: Nokia, Smartphony, Software pro mobily, Symbian, AR, Tetris

Určitě si přečtěte

Huawei Mate 10 Pro: sexy mozek s umělou inteligencí [recenze]

Huawei Mate 10 Pro: sexy mozek s umělou inteligencí [recenze]

** Špičkový smartphone s bezrámečkovým AMOLED displejem ** Výkonu je na rozdávání a prostor dostává umělá inteligence ** Nedostatky má také, ale nejsou tak závažné

10.  12.  2017 | Láska Jan | 33

Doogee Mix: bez rámečků a s velkou porcí paměti [recenze]

Doogee Mix: bez rámečků a s velkou porcí paměti [recenze]

** Doogee Mix dostává bezrámečkový design do nižších cenových pater ** Zaujme také vysoká operační paměť 6 GB RAM a velké úložiště ** Vše kazí jen špatně odladěné prostředí a slabší fotoaparát

8.  12.  2017 | Miksa Martin | 14