The Walking Dead: Our World, konkurence Pokémon Go, vyjde 12. července

Na displej smartphonů se chystá další z nepřeberného množství herních titulů, který chce navázat na popularitu hitu Pokémon Go, který před dvěma lety pobláznil celý svět. Od té doby se chtěly prosadit, a spíše neuspěly, hry Draconius Go nebo Jurassic World Alive, nyní se k nim přidá další hra, která vám v rámci rozšířené reality umožní likvidovat zombíky. A my se ptáme, bude úspěšná?

A jaký je cíl hry? V mapě podle reálného světa (mapová data dodal Google) budete moci najít zbraně, kterými budete likvidovat zombíky, tu a tam potkáte i některé z ikonických postav, které se budou moci přidat k vám. Hra v režimu kooperace umožní s ostatními hráči společně zachraňovat přeživší, stavět přístřešky či plnit týdenní úkoly, za které dostanete velké herní bonusy. Hra je v současné době k dispozici v betaverzi (v ČR nedostupná), globální spuštění pro Android a iOS je v plánu na 12. července.

Představení mobilní hry The Walking Dead: Our World:

Váš názor Další článek: Nové Snapdragony pro nižší střední třídu: 12nm, umělá inteligence a duální foťáky

Témata článku: Android, Mobilní hry, Pokémon GO, iOS, Rozšířená realita, Hra, Draconius Go, Týdenní úkol, Reálný svět, Současná doba, Celý svět, Herní titul, Jurassic world Alive, Mobilní hra, Konkurence, The Walking Dead, Mapová data, Our world, Ostatní hráč, Červenec, Nepřeberné množství, Česká republika, Zombík


Určitě si přečtěte

RECENZE: Asus Zenfone 5Z — velký stylař posouvá hranice

RECENZE: Asus Zenfone 5Z — velký stylař posouvá hranice

** Zenfone 5Z je jako pětka, jenom se špičkovou výbavou ** Potěší vysokým výkonem, očištěným systémem, ale i stereo repráčky ** S cenou se naštěstí drží při zemi.

Martin Miksa | 26

RECENZE: Huawei P Smart – kovové dvojče má o jedno oko méně

RECENZE: Huawei P Smart – kovové dvojče má o jedno oko méně

** Kvalitní střední třída s protáhlým displejem ** Stejný jako Honor 9 Lite, přesto se liší v drobnostech ** Fotoaparát už se barev nebojí

Martin Herodek | 6