Tiskárna nalepená na mobil. Moto Mod od Polaroidu se prodává už i v ČR

Motorola začíná na českém trhu prodávat Moto Mod, který umožní přímo z telefonu tisknout fotografie. Kryt označovaný jako Polaroid Insta-Share Printer je možné zakoupit za 3 799 Kč a stojí tak podobně jako samostatné mobilní tiskárny, které se smartphony komunikují přes Bluetooth.

Zde není nutné se o připojení nijak starat – kryt se jednoduše nasadí na jakýkoli smartphone řady Moto Z a stiskem jediného tlačítka je možné tisknout. Na papír můžete zvěčnit nejen čerstvě vyfocené snímky, ale také obrázky uložené v telefonu nebo na sociálních sítích Facebook a Instagram.

Fotky jsou vytištěné na papíře technologií Zink, která je založená na bezinkoustovém tisku pomocí termochemické reakce. Stejný princip využívá například samostatná tiskárnička HP Sprocket nebo Samsung Image Stamp. Naopak rozdílný typ papíru mají tiskárny Fujifilm Instax.

Polaroid prodává prémiový tiskový papír 30 ks za 600 Kč, který obsahuje speciální fólii proti vyblednutí barev a také zadní samolepicí vrstvu. Fotografie mají obdélníkový rozměr 2 × 3 palce, tzn. 5 × 7,6 cm. Fotografie se dají v aplikaci upravovat pomocí různých filtrů a rámečků.

Diskuze (8) Další článek: Huawei počítá s brzkým nasazením 5G ve smartphonech. Dočkáme se již příští rok

Témata článku: Lenovo, Motorola, Facebook, Příslušenství, Instagram, Bluetooth, Moto Mods, Termotisk, Modularita, Mobilní tiskárna, Tiskárna, Moto, Zink, Polar, Polaroid, Fotografie, Vyfocený snímek, Speciální fólie, Motto Mód, Papír, Kryt, Český trh, Česká republika, Jediné tlačítko, Fujifilm Instax


Určitě si přečtěte

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 34

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 125

RECENZE: Samsung Galaxy S10+ je zdařilý návrat na trůn. Na průstřel si zvyknete

RECENZE: Samsung Galaxy S10+ je zdařilý návrat na trůn. Na průstřel si zvyknete

** Otestovali jsme nejnovější vlajkový model od Samsungu ** Galaxy S10+ nabízí ve všech oblastech to nejlepší, čím Samsung disponuje ** Displej je prvotřídní, polovinu uváděných negativ by vyřešila firmwarová aktualizace

Martin Chroust | 109

Jak na platby mobilem a chytrými hodinkami? Vše, co potřebujete vědět

Jak na platby mobilem a chytrými hodinkami? Vše, co potřebujete vědět

** V Česku máme mnoho možností, jak platit bezkontaktně ** Na výběr jsou různé platformy i typy zařízení ** Co je potřeba udělat, abyste mohli platit taky?

Jan Láska | 60