To nejlepší z Poradny MobilManie

Zajímavá témata v Poradně: jak vyleštit škrábance na displeji • jak přiřadit fotografii ke jménu • problém s časem odeslání SMS • propojujeme mobil s počítačem • jak je dlouhá nahrávka diktafonu a další otázky.
To nejlepší z Poradny MobilManie

V poradně (poradna.mobilmania.cz) se velmi často objevují témata, která by neměla zapadnout, která určitě stojí za pozornost. Několik z nich jsme vybrali do tohoto článku.


Škrábance na displeji

Starý problém je stále aktuální. Displej mobilního telefonu je poškrábaný, majiteli se to samozřejmě nelíbí a škrábanců se chce zbavit. Jak na to?

Sámerovo véčko a fotografie do seznamu

Pokud u LG L1100 chcete přiřadit fotografii některému jménu z telefonního seznamu, musíte použít malou fintu. Když ale víte, jak na to, je to jednoduché.

Umí Sony Ericsson zobrazit čas doručení a odeslání SMS?

Zdánlivě prostý problém se zčástí zdá být neřešitelný.

Motorola V500 a telefonní seznam

Lze u Motorol nějakým způsobem nastavit, aby se zobrazoval pouze adresář v telefonu a nikoli telefonní seznam na kartě SIM?

Zálohujeme adresář na Sony Ericssonu

Raději se nespoléhejte na to, že budete mít štěstí – adresář v telefonu je vhodné zálohovat. Jenže jak na to?

Siemens a délka nahrávky v diktafonu

Jak dlouho nahrávku diktafonu pojme paměť telefonů Siemens? Vyjádření v megabajtech nic moc neřekne, chceme znát minuty!

Připojení Samsungu k počítači: nefunguje

Kabel, porty, nastavení softwaru ... je tak velká šance, že něco nebude fungovat. A taky, že nefunguje. Poraďte, jak propojit Samsung SGH-S500 s počítačem.

Diskuze (4) Další článek: Britský obchod prodává mobily z pravěku

Témata článku: Ostatní, LG L1100, Motorola V500, MobilManie, Mobil

Určitě si přečtěte