Totální zlevnění: Oskarovy nové tarify!

Oskar připravuje na konec května nové tarifní programy, které budou ještě o něco výhodnější než ty současné. Změny na Oskartách budou představeny dokonce již tento týden. Chcete vědět, za kolik budete volat?
Totální zlevnění: Oskarovy nové tarify!

První informace o tom, že Oskar bude mít nové tarify, jste si na MobiManii mohli přečíst už více než před měsícem!

Zcela novým tarifem by měl být tarifní program Odepiš, který za 10 Kč měsíčně nabídne čtyřicet volných minut do vlastní sítě. Volné minuty se tedy nebudou týkat telefonování na čísla ostatních operátorů. Za minutu volání do Oskara zaplatíte 6 Kč, do ostatních sítí 10 Kč za minutu. Textovky budou stejně drahé - nebo spíš levné - jako u Slyším Vás: 35 haléřů do Oskara, 1,50 Kč jinam. Tento tarif je jednoznačně namířen proti Slyším Vás, který nás určitě časem opustí; dnes to ale ještě nebude.

Další novinkou je tarif Řekni mi, který za 250 Kč měsíčně nabídne padesát volných minut. Přesné ceny za volání bohužel zatím neznáme. Tento tarif by časem mohl naradit Volám Málo, který je oproti Oskartě téměř nekonkurenceschopný.

Zajímavý by měl být i tarif Povídej, u něhož budete mít za 600 Kč sto padesát volných minut - opět bude výhodnější než Volám Často, který by ale dle našich informací měl zůstat.

Poslední tarifní novinkou pak bude tarifní program Nezavěšuj, který bude mít podobné „parametry“ jako Volám Stále. Všechny tarify ale budou mít zvýhodněné volání do vlastní sítě.

Poznámka: Přechody mezi jednotlivými tarify by měly být zdarma nahoru i dolů. Tarifní programy by měly rovněž výhodnější volání do vlastní sítě.

Flexibilní Oskarta: volejte měsíc za dvě kačky

Poslední novinku, která vás jistě potěší, pokud hodně voláte, Oskar nabídne pro Oskartu - program OskarFlexi. Pokud provoláte za třicet dnů alespoň 600 Kč, budete mít na dalších třicet dnů levnější volání z Oskarty do Oskara: dvě koruny za minutu a SMS za kačku. Poté budete volat opět za stejné peníze.

Poznámka: Pokud dobijete 1500Kč kuponem, máte minutu volání do Oskara za 1,66 Kč a textovku za 83 haléřů (bez daně)!

Prstíčkem hrabeme

Tyto informace zatím nejsou oficiální. Stejně jako naši kolegové z Mobil.cz vycházíme hlavně z e-mailu našeho společného čtenáře, který jsme ale samozřejmě v co největší míře ověřovali a doplnili informacemi z dalších zdrojů. Oskar by měl oficiálně nové tarifní programy představit až příští středu (29. května), změna u Oskarty dle našich informací bude ohlášena již zítra.

Poznámka: Od čtenářů jsme dostali i další podrobnosti ohledně nových tarifů, které ovšem nemáme ověřeny od Oskara(narozdíl od těchto informací). Proto o nich nebudeme psát až do oficiálního oznámení Oskarem příští středu, ač bychom klidně mohli.

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Tarify, Oskar, Tarif

Určitě si přečtěte

Český mobilní internet je zakletý. Nejen pro nás, ale i pro zahraniční analytiky

Český mobilní internet je zakletý. Nejen pro nás, ale i pro zahraniční analytiky

** Analitici z Finska srovnávali, co nabízí 137 operátorů za 30 eur ** Nabídka českých operátorů je asi moc složitá, analytiky zmátla ** Stále víc operátorů nabízí neomezená data, u nás jsou v nedohlednu

13.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 35

Chtěli „flat“ se 100 GB, operátoři se jim vysmáli. Přesto má Nové Město tarify pro občany

Chtěli „flat“ se 100 GB, operátoři se jim vysmáli. Přesto má Nové Město tarify pro občany

** Tarif A měl mít 100 GB, „béčko“ 5 GB. Nakonec mají 150 MB až 1 GB ** Tarif pro lidi, kteří hodně volají nabízí 3000 minut za 499 Kč ** Veřejnou soutěž vyhrál brněnský virtuální operátor Fayn

12.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 65

Nokia 8 v prosincovém ceníku Vodafonu. „Pětka“ zlevnila pod 5 tisíc

Nokia 8 v prosincovém ceníku Vodafonu. „Pětka“ zlevnila pod 5 tisíc

** Ve zvýhodněné kategorii „pro věrné“ je tento měsíc 13 modelů ** Prosincovou novinkou je nejvybavenější Nokia s „čistým“ Androidem ** Pokud upíšete duši na dvě léta, dostanete slevu 2 000 Kč

4.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 3

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34