Totální zlevnění: Oskarovy nové tarify!

Oskar připravuje na konec května nové tarifní programy, které budou ještě o něco výhodnější než ty současné. Změny na Oskartách budou představeny dokonce již tento týden. Chcete vědět, za kolik budete volat?
Totální zlevnění: Oskarovy nové tarify!

První informace o tom, že Oskar bude mít nové tarify, jste si na MobiManii mohli přečíst už více než před měsícem!

Zcela novým tarifem by měl být tarifní program Odepiš, který za 10 Kč měsíčně nabídne čtyřicet volných minut do vlastní sítě. Volné minuty se tedy nebudou týkat telefonování na čísla ostatních operátorů. Za minutu volání do Oskara zaplatíte 6 Kč, do ostatních sítí 10 Kč za minutu. Textovky budou stejně drahé - nebo spíš levné - jako u Slyším Vás: 35 haléřů do Oskara, 1,50 Kč jinam. Tento tarif je jednoznačně namířen proti Slyším Vás, který nás určitě časem opustí; dnes to ale ještě nebude.

Další novinkou je tarif Řekni mi, který za 250 Kč měsíčně nabídne padesát volných minut. Přesné ceny za volání bohužel zatím neznáme. Tento tarif by časem mohl naradit Volám Málo, který je oproti Oskartě téměř nekonkurenceschopný.

Zajímavý by měl být i tarif Povídej, u něhož budete mít za 600 Kč sto padesát volných minut - opět bude výhodnější než Volám Často, který by ale dle našich informací měl zůstat.

Poslední tarifní novinkou pak bude tarifní program Nezavěšuj, který bude mít podobné „parametry“ jako Volám Stále. Všechny tarify ale budou mít zvýhodněné volání do vlastní sítě.

Poznámka: Přechody mezi jednotlivými tarify by měly být zdarma nahoru i dolů. Tarifní programy by měly rovněž výhodnější volání do vlastní sítě.

Flexibilní Oskarta: volejte měsíc za dvě kačky

Poslední novinku, která vás jistě potěší, pokud hodně voláte, Oskar nabídne pro Oskartu - program OskarFlexi. Pokud provoláte za třicet dnů alespoň 600 Kč, budete mít na dalších třicet dnů levnější volání z Oskarty do Oskara: dvě koruny za minutu a SMS za kačku. Poté budete volat opět za stejné peníze.

Poznámka: Pokud dobijete 1500Kč kuponem, máte minutu volání do Oskara za 1,66 Kč a textovku za 83 haléřů (bez daně)!

Prstíčkem hrabeme

Tyto informace zatím nejsou oficiální. Stejně jako naši kolegové z Mobil.cz vycházíme hlavně z e-mailu našeho společného čtenáře, který jsme ale samozřejmě v co největší míře ověřovali a doplnili informacemi z dalších zdrojů. Oskar by měl oficiálně nové tarifní programy představit až příští středu (29. května), změna u Oskarty dle našich informací bude ohlášena již zítra.

Poznámka: Od čtenářů jsme dostali i další podrobnosti ohledně nových tarifů, které ovšem nemáme ověřeny od Oskara(narozdíl od těchto informací). Proto o nich nebudeme psát až do oficiálního oznámení Oskarem příští středu, ač bychom klidně mohli.

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Tarify

255 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Mirek77-skutecny 31. 5. 2002 8:06:37
    Cha cha cha, moooc vtipny!!!!
  • Mirek77 31. 5. 2002 8:05:34
    Jsem uplne klidnej. Totiz nemam vubec duvod byt nastvanej!!!!!!
  • Slonisko 29. 5. 2002 0:38:21
    Docela by mě zajímalo, jestli se těch 600 musí provolat v tuzemsku nebo se...
Určitě si přečtěte

Vodafone obohatil nabídku o Nokii 3, starší modely zlevnily [ceník]

Vodafone obohatil nabídku o Nokii 3, starší modely zlevnily [ceník]

** Novou Nokii 3 můžete mít za necelé čtyři tisíce ** Zlevňovaly iPhony, Huawei P10 (lite) a Xperia XCompact ** Suveréně nejdražším zařízením se stal 12.9 iPad Pro za 37 777 Kč

31.  7.  2017 | Pospíšil Aleš | 1

Vodafone Smart V8: kdeže loňské sněhy jsou [recenze]

Vodafone Smart V8: kdeže loňské sněhy jsou [recenze]

** Vodafone Smart V8 je letošní jedničkou modelové řady od Vodafonu ** Svou výbavou se řadí do nižší střední třídy ** Lákat bude na kovové zpracování nebo čtečku otisků prstů

30.  7.  2017 | Měchura Milan | 9

Vodafone Smart N8: dravější konkurence mu bere vítr z plachet [recenze]

Vodafone Smart N8: dravější konkurence mu bere vítr z plachet [recenze]

** Evoluce osvědčeného konceptu bez výrazných chyb ** Konkurence nespí a pořádně Vodafonu zatápí ** Zajímavý poměr cena/výkon už není tak atraktivní jako dříve

27.  7.  2017 | Herodek Martin | 14

TOP 10: Nejprodávanější smartphony v Česku za červen 2017

TOP 10: Nejprodávanější smartphony v Česku za červen 2017

** V červnu jsme nejvíc kupovali modely s cenovkou do 7 tisíc ** Ze značek převládá Samsung a Huawei ** Nejoblíbenějším smartphonem od Applu je iPhone SE

21.  7.  2017 | Láska Jan | 8

Vodafonu můžete dát kvůli zhoršení datových podmínek košem. Poradíme jak

Vodafonu můžete dát kvůli zhoršení datových podmínek košem. Poradíme jak

** Na infolince operátora nemusíte dostat správné informace ** Pokud máte starší tarif, na výpověď bez sankce máte nárok ** Výpověď můžete podat na prodejně nebo poslat poštou

19.  7.  2017 | Pospíšil Aleš | 14


komerční sdělení

Komerční sdělení