Totální zlevnění: Oskarovy nové tarify!

Oskar připravuje na konec května nové tarifní programy, které budou ještě o něco výhodnější než ty současné. Změny na Oskartách budou představeny dokonce již tento týden. Chcete vědět, za kolik budete volat?
Totální zlevnění: Oskarovy nové tarify!

První informace o tom, že Oskar bude mít nové tarify, jste si na MobiManii mohli přečíst už více než před měsícem!

Zcela novým tarifem by měl být tarifní program Odepiš, který za 10 Kč měsíčně nabídne čtyřicet volných minut do vlastní sítě. Volné minuty se tedy nebudou týkat telefonování na čísla ostatních operátorů. Za minutu volání do Oskara zaplatíte 6 Kč, do ostatních sítí 10 Kč za minutu. Textovky budou stejně drahé - nebo spíš levné - jako u Slyším Vás: 35 haléřů do Oskara, 1,50 Kč jinam. Tento tarif je jednoznačně namířen proti Slyším Vás, který nás určitě časem opustí; dnes to ale ještě nebude.

Další novinkou je tarif Řekni mi, který za 250 Kč měsíčně nabídne padesát volných minut. Přesné ceny za volání bohužel zatím neznáme. Tento tarif by časem mohl naradit Volám Málo, který je oproti Oskartě téměř nekonkurenceschopný.

Zajímavý by měl být i tarif Povídej, u něhož budete mít za 600 Kč sto padesát volných minut - opět bude výhodnější než Volám Často, který by ale dle našich informací měl zůstat.

Poslední tarifní novinkou pak bude tarifní program Nezavěšuj, který bude mít podobné „parametry“ jako Volám Stále. Všechny tarify ale budou mít zvýhodněné volání do vlastní sítě.

Poznámka: Přechody mezi jednotlivými tarify by měly být zdarma nahoru i dolů. Tarifní programy by měly rovněž výhodnější volání do vlastní sítě.

Flexibilní Oskarta: volejte měsíc za dvě kačky

Poslední novinku, která vás jistě potěší, pokud hodně voláte, Oskar nabídne pro Oskartu - program OskarFlexi. Pokud provoláte za třicet dnů alespoň 600 Kč, budete mít na dalších třicet dnů levnější volání z Oskarty do Oskara: dvě koruny za minutu a SMS za kačku. Poté budete volat opět za stejné peníze.

Poznámka: Pokud dobijete 1500Kč kuponem, máte minutu volání do Oskara za 1,66 Kč a textovku za 83 haléřů (bez daně)!

Prstíčkem hrabeme

Tyto informace zatím nejsou oficiální. Stejně jako naši kolegové z Mobil.cz vycházíme hlavně z e-mailu našeho společného čtenáře, který jsme ale samozřejmě v co největší míře ověřovali a doplnili informacemi z dalších zdrojů. Oskar by měl oficiálně nové tarifní programy představit až příští středu (29. května), změna u Oskarty dle našich informací bude ohlášena již zítra.

Poznámka: Od čtenářů jsme dostali i další podrobnosti ohledně nových tarifů, které ovšem nemáme ověřeny od Oskara(narozdíl od těchto informací). Proto o nich nebudeme psát až do oficiálního oznámení Oskarem příští středu, ač bychom klidně mohli.

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Tarify, Tarif, Oskar

Určitě si přečtěte

Vodafone rozsekal internet. Dílky jsou neomezené, první dva stojí po 99 Kč

Vodafone rozsekal internet. Dílky jsou neomezené, první dva stojí po 99 Kč

** Vodafone hlásá revoluci, ale jednoduché to mít nebude ** Pass jsou příplatkové balíčky pro sociální sítě, chatovací aplikace, hudbu a video ** Uživatelé budou zmatení, který provoz se kam počítá

5.  10.  2017 | Kůžel Filip, Posejpal Jan | 81

V říjnu se u Vodafonu urodilo: iPhone 8, nebo nejmenší superphone Xperia XZ1 Compact

V říjnu se u Vodafonu urodilo: iPhone 8, nebo nejmenší superphone Xperia XZ1 Compact

** Nový iPhone 8 startuje na ceně 20 977 Kč, starší modely padly o tisíce ** Další podzimní novinkou je Xperia XZ1 od Sony včetně verze Compact ** Ostatní modely šly s cenou dolů až o tisícovku, třeba Huawei P9 lite

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 5

Smart Tab N8: Konkurence spí, Vodafone podřimuje [recenze]

Smart Tab N8: Konkurence spí, Vodafone podřimuje [recenze]

** Nový tablet od Vodafonu má 10palcový displej a podporuje LTE ** Konkurenční výhodou je téměř čistý Android 7.0 Nougat ** Na jedno nabití bez problémů vydrží i celý týden

29.  9.  2017 | Měchura Milan | 27