Traffic Jam: zahrajte si na policistu (+ soutěž)

Ve městě zkolabovalo řízení dopravy pomocí semaforů. Teď je tedy vše jen na vás, dopravním policistovi, a situaci musíte zvládnout na jedničku. Časem ale doprava houstne a čeká vás opravdu nelehký úkol.
Traffic Jam: zahrajte si na policistu (+ soutěž)

Zpočátku se vám bude v roli policisty zdát, že řízení dopravy zvládáte s naprostým přehledem. Jenže doprava houstne a po pár kolech vás potkají vskutku krušné chvilky. Zvládnout příval aut a ještě je nasměrovat správným směrem, to vše navíc v omezeném časovém intervalu, vás může stát občas i nervy.

     

Naučte se předpisy

Stejně jako na běžných silnicích, ani v této javové hře se neobejdete bez znalostí předpisů. V tomto případě jsou ale více než jednoduché. Autíčka jezdící po komunikacích jsou různě barevná a vaším úkolem je dostat je do tunelů příslušné barvy – pomocí přesměrování nabídnuté křižovatky. Jelikož ale ve své kariéře policisty postupujete stále výš, po chvíli se nebude jednat pouze o jednu křižovatku. Dokonce i barvy aut postupně přibudou. Chce to pekelnou dávku soustředění.

    

Jak už to bývá v dopravě, vše je tak trošku zmatené. I ovládání této hry vám bude nějakou chvíli nepříjemné, časem ale budete přesně vědět, co dělat. Hra se ovládá klávesami 1-9, přičemž každá z nich řídí jednu křižovatku (jakési hradlo). Nikde však nemáte napsáno, kdy jaká klávesa jaké hradlo ovládá. Lze to ale odečíst z displeje, jelikož pozice jednotlivých křižovatek přibližně odpovídají jednotlivým klávesám. Chvilku sice potrvá, než je najdete, ale po chvíli cviku to půjde samo.

Jednoduchý rozcestník 

Hra má velmi jednoduché menu. Obligátní položky pro spuštění a opuštění hry jsou samozřejmostí, stejně tak jako nejlepší dosažené skóre, nápověda či informace o výrobci. Nechybí ani možnost vypnutí zvukového doprovodu. Více už v nabídce nenajdete

 

V samotné hře slouží pro přehled dva vodorovné ukazatele v horní části displeje. Informují o zbývajícím čase a míře vaší úspěšnosti v řízení dopravy.

 

Hra TrafficJam by u menších dětí klidně mohla sloužit i jako nástroj pro rozvoj soustředění. Malé kluky autíčka jistě chytnou a řízení dopravy je atraktivní činnost. Hezká grafika hry a zvukový doprovod zpříjemní chvíle strávené u telefonu.

Ve zkratce

Název hry: Traffic Jam
Hodnocení: 90 %
Cena: 75 Kč (www.m-game.cz)

Určeno pro mobilní telefony: Nokia 3100, 3200, 3300, 3510i, 3650, 5100, 6100, 6220, 6230, 6600, 6610, 6800, 7200, 7210, 7250(i), 7650, 8910i; SonyEricsson T610, T630, Z600; Siemens SL55, M55, S55, C60, MC60, SX1; Sharp GX10(i)

Soutěž o javové hry

Společně se serverem m-game.cz jsme připravili soutěž o sedm kupónů pro stažení hry zdarma. Může to být Alpha Wing anebo libovolná jiná javová hra z nabídky serveru m-game.cz.

Stačí odpovědět na dvě jednoduché otázky

 

Váš názor Další článek: Nový český web o bluejackingu

Témata článku: Software pro mobily, Nokia 3100, Siemens SL55, Pol, Soutěž


Určitě si přečtěte

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11